GP Japonii 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez W Wt paź 11, 2005 17:45  

Mariusz napisał(a):Według mnie to służby porządkowe trochę zbyt powolnie uprzątały ten rozbity bolid McLarena z toru.

Eee tam płoty...
To coś jechało z prędkością żółwia z plecakiem. :x
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez viertolcia Wt paź 11, 2005 18:39  

No i w efekcie japońce zaszkodzili japońcom bo przez megadługą neutralizacje strategia ralfika poszła się... wiadomo co :-P A tak to toyotka może by zaliczyła podium albo chociaż była w pierwsej 5
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SPIDER Wt paź 11, 2005 18:51  

viertolcia napisał(a):A tak to toyotka może by zaliczyła podium albo chociaż była w pierwsej 5

Nie wiadomo, czy by tak było :x.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez W Wt paź 11, 2005 19:39  

SPIDER napisał(a):Nie wiadomo, czy by tak było

Niby nie, ale Ralf nie mógł w pełni wykorzystać przewagi wynikającej z szybko pokonywanych pierwszych okrążeń w stosunku do resztu stawki. Można gdybać, ale tak czy siak, Japońce nie popisały się szybkością sprzątnięcia resztek bryki Mentosa.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Daniel Wt paź 11, 2005 19:48  

Ci porządkowi tak mnie dołowali z tym bolidem Montoi jeździli z nim po tym torze :x a ja się tylko denerwowałem że Maki będą mieć mniej punktów w klasyfikacji konstruktorów ale oczywiście to główna zasłóga wiemy kogo.
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez SPIDER Wt paź 11, 2005 20:25  

zauważyłem, że w ostatnim czasie zabawę psuje Safety Car :sad:. Na przykład Spa, Interlagos oraz ostatnie Suzuka. Po wyjeździe tegoż Marola, zaczynają się dziać niezłe kabarety na torze :???:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez RENO Wt paź 11, 2005 21:45  

SPIDER napisał(a):zauważyłem, że w ostatnim czasie zabawę psuje Safety Car . Na przykład Spa, Interlagos oraz ostatnie Suzuka. Po wyjeździe tegoż Marola, zaczynają się dziać niezłe kabarety na torze .


Heee nio dokładnie, a co niektórym to krzyżuje plany...
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Darth Tom Śr paź 12, 2005 14:38  

W końcu wyścig dla którego warto było wstac przed wschodem słońca :D Chociaż postawa Ferrari mnie zmyliła :( Niby było dobrze ale wyniki nie te ...
Zaczynam się cieszyc ze Sato moze pożegnać się z Formuła 1 - facet jest tragiczny !!! Kto mu dał papiery? Widać ze za kase można wszystko :(
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez sEB-q Śr paź 12, 2005 16:00  

W
Niby nie, ale Ralf nie mógł w pełni wykorzystać przewagi wynikającej z szybko pokonywanych pierwszych okrążeń


Nie ma bata strategia 3 pitsopów nie miała prawa powodzenia ,była to typowa zagrywka PR zeby przypodobac sie japonskim kibicom,poprostu zwykły PR ,jezeli nie bylo by SC to na którym okr zjechałby Ralf ?? na 9-10 ?? żadna strategia. tylko pokazówka
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez im9ulse Śr paź 12, 2005 16:36  

zrobili to mniej wiecej to samo co Ferrari na Monzie :evil:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Bart Śr paź 12, 2005 16:59  

Darth Tom napisał(a): Kto mu dał papiery?

Psychiatra, papiery koloru żółtego. :D
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez XStream Śr paź 12, 2005 22:36  

SPIDER napisał(a):A Ty byś się nie cieszył po takim wyścigu i po takim zwycięstwie

Pewnie że bym sie cieszył, nigdy nie przeczyłem, skąd to pytanie?

Bart napisał(a):Ciągle chcecie udowodnić, że Raikkonen jest lepszy od Michaela. W tym sezonie może, ale niech pokazuje taką klasę przez wszystkie lata kariery, to dopiero wtedy będzie go można postawić na równi z Schumim.

Najlepszy kierowca to i tak był Senna, a Schumi mu nigdy do pięt nie dorośnie. Porównać Kimiego z Schumacherem możnaby dopiero wtedy jakby jeździli dla tej samej stajni.

Ahmed napisał(a):XStream
GP San Marino - Alex Wurz - 6pkt.
GP Bahrajnu - Pedro de la Rosa - 4pkt.

Brakująca 10

Dzięki serdeczne :)

slipstream napisał(a):Mnie to wyglądało na to że po prostu był wolniejszy co wyjaśnił Lauda - okreslając jazde Fisico w szykanie jako defensywną przez co miał gorszą predkość na wyjściu z szykany (w sumie racja, karygodny błąd jakiego kierowca pod presją nie powuinien był popełnić).

Tu sie oczywiście z Laudą zgadzam, powtórki były wyraźne.
XStream
 

Postprzez Bart Cz paź 13, 2005 15:11  

XStream napisał(a):Najlepszy kierowca to i tak był Senna, a Schumi mu nigdy do pięt nie dorośnie.

Są różne zdania na ten temat, a ja się nie będę wypowiadał, bo po prostu nie oglądałem Senny w akcji, oprócz parunastu krótkich filmików, ale...
XStream napisał(a):Porównać Kimiego z Schumacherem możnaby dopiero wtedy jakby jeździli dla tej samej stajni.

...tu sobie sam zaprzeczasz, bo to samo można powiedzieć o Ayrtonie i Michaelu. :razz:
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez SPIDER Cz paź 13, 2005 15:43  

Trafne spostrzeżenie Bart. Też tak uważam. Jeśli Kimi przejdzie do Ferrari, to nie będzie dane mu jeździć u boku Mistrza :?.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Daniel Pt paź 14, 2005 9:14  

Chłopaki my tu mówimy o GP Japoni nie zmieniajmy tematu. :)
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość