Przed GP Hiszpanii 2005

Moderator: Ekipa F1

Kto wg Ciebie wygra GP Hiszpanii?

Ankieta wygasła So maja 07, 2005 16:26

Fernando Alonso
3
14%
Michael Schumacher
11
52%
Kimi Räikkönen
6
29%
Giancarlo Fisichella
0
Brak głosów
Jenson Button
1
5%
Jarno Trulli
0
Brak głosów
Rubens Barrichello
0
Brak głosów
Ktoś inny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 21

Postprzez mateusz Wt kwi 26, 2005 14:05  

Gość napisał(a):co do pozostałych nie mniej dobrych kierowców jak Kimi, Montoya, Fisi to uważam że mają już zbyt wielką stratę do nadrobienie, musieliby miec doskonały bolid gdzie spokojnie uzyskiwali by sobie przewagę nad Alonso


Neuven patrzyłeś na najszybsze okrążenia? Wynika z nich, że od Alonso szybszy był nie tylko Schumacher, także Button i Wurz wykręcili szybsze kółka.
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez Zidi Wt kwi 26, 2005 14:58  

Myślę, że teraz powinien wygrać Kimi Raikonnen, ponieważ już parę razy pokazał przed GP San Marino, że może wygrać wyścig...
Zidi
 

Postprzez Ahmed Wt kwi 26, 2005 15:00  

Co z tego, że pokazał? Kierowca jedzie jak mu bolid pozwala :P
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez kuba Wt kwi 26, 2005 15:08  

Nie chodziło mi oto ,że inni kierowcy w tym Schumi nie zdołają odrobić strat ,jeśli Alonso się coś nie przytrafi tylko ,żeby było trochę urozmajcenia.Np Montoya -świetny kierowca ,a już w drugim wyścigu nie jechał, Fisi-trzeci z rzędu wyścig nieukończony,Button-dopiero coś pokazał na San Marino i tak dalej i tak dalej.A Alonso-trzecie miejsce ,trzy wygrane i pozycja lidera jak na razie bezpieczna.Mam nadzieję ,że sytuacja się zmieni i będzie walka do ostatniego wyścigu o mistrzostwo świata.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Dick Wt kwi 26, 2005 18:51  

Wygra Button Ferrari nawali skrzynia biegów i plama.
To że ferrari dobrze pojechało na Imoli to tylko szczeście,tera zaś sie zaczna kłopoty z bilidem koloru czerwieni! :lol:
Dick
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 18:38

Postprzez gregoff Wt kwi 26, 2005 20:30  

Witam Dick. Jeśli chodzi o Ferrari to może być róznie. Widać to po Rubinho.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez A.S. Śr kwi 27, 2005 6:23  

Nie liczyłbym na defekt Ferrari - w ostatnich latach można je policzyć na palcach jednej ręki. Choć w tym roku mieli kłopoty to myślę, że złe dni mają już za sobą (z czego wcale się nie cieszę).
Schumi nie pojedzie na pewno jednak tak żywiołowo jak w Imoli, bo jego silniczek dostał już trochę po garach.
Do gry wraca JPM, w duecie z Kimim mogą pokazać, ale tu głównie sprawa zależy od wytrzymałości bolidu (bo jak udowodniły kwalifikacje do San Marino z szybkością i prowadzeniem nie ma już chyba problemów).
Myślę, że Alonso tym razem nie wygra, bo najgorzej jeździ się na własnych śmieciach, to może być dla niego za duża presja. Nawet najlepszym (np. Senna) najtrudniej było wygrywać u siebie w domu
Avatar użytkownika
A.S.
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:22
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez inspectore Śr kwi 27, 2005 8:13  

A.S. napisał(a):Schumi nie pojedzie na pewno jednak tak żywiołowo jak w Imoli, bo jego silniczek dostał już trochę po garach.


Skąd ta wiedza, że Michael jechał na nowym silniku????

Proszę o link gdzie jest to jasno i treściwie napisane, że w bolidzie Michaela wymieniono silnik po Bahrainie!
inspectore
 

Postprzez Ahmed Śr kwi 27, 2005 8:42  

A po co miał wymieniać? Przecież odpadł na 12 okrążeniu i to chyba z powodu skrzyni biegów, wiec jego silnik miał ok. 45 okrążeń mniej najechanych. Pożniej na Imoli przed włąsną publiką zakręcili silnik i każdy widział jak to się skończyło :(
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Maraz Śr kwi 27, 2005 8:56  

inspectore napisał(a):Skąd ta wiedza, że Michael jechał na nowym silniku????

Nie mam akurat pod ręką linku, pod którym byłoby to napisane, ale powiem tak: tylko idiota po gorącym Bahrajnie nie skorzystałby z możliwości wymiany silnika, mając do tego pełne prawo. Łącznie Schumacher przejechał tam 51 okrążeń i chyba nie muszę dodawać, że ekipa Ferrari nigdy nie bawi się w jakieś sentymenty :D
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez sEB-q Śr kwi 27, 2005 9:51  

Na Catalunii może wygrać McLaren , to prawie ich "prywatny tor testowy" ;) i Maki zawsze tu są mocne, żeby tylko dojechały do mety,
ale jak to napisał mój znajomy West McLaren Mercedes - We still belive.......
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Neuven Śr kwi 27, 2005 10:11  

zupełnie zapomniałem że Schumi mógł wymienic silnik a więc stawiam że wymienił
nie to sie staje zbyt skomplikowane na pewno Hiszpania będzie ciekawa, okaze się czy Shcumi jechał na nowym na Imoli itd itp
CZY NIE :?:
Neuven
 

Postprzez daek Śr kwi 27, 2005 11:53  

Schumacher, nielubie tego kierowcy,ale musze powiedzieć,że jest teraz najlepszy i puki co to niema na niego mocnych.Szkoda,że Senny już niema wyścigi przez to wiele straciły... :cry:
daek
 

Postprzez Maraz Śr kwi 27, 2005 12:10  

Neuven napisał(a):nie to sie staje zbyt skomplikowane

Niestety masz racje :?
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Neuven Śr kwi 27, 2005 12:21  

mateusz napisał(a):
Gość napisał(a):co do pozostałych nie mniej dobrych kierowców jak Kimi, Montoya, Fisi to uważam że mają już zbyt wielką stratę do nadrobienie, musieliby miec doskonały bolid gdzie spokojnie uzyskiwali by sobie przewagę nad Alonso


Neuven patrzyłeś na najszybsze okrążenia? Wynika z nich, że od Alonso szybszy był nie tylko Schumacher, także Button i Wurz wykręcili szybsze kółka.


Patrzyłem i czytałem równiez wypowiedź Alonso na temat oszczedzania silnika na Imoli ze względu na wczesniejsze GP Bahrainu
Maraz napisał(a):
Neuven napisał(a):nie to sie staje zbyt skomplikowane

Niestety masz racje :?


stety czy niestety to już zależy jak kto woli, przynajmniej nie wiadomo czego się spodziewać i chyba wolę być zaskoczony niż na 2 tyg przed wyscigiem wiedziec kto wygra
Neuven
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość