Przed GP Hiszpanii 2005

Moderator: Ekipa F1

Kto wg Ciebie wygra GP Hiszpanii?

Ankieta wygasła So maja 07, 2005 16:26

Fernando Alonso
3
14%
Michael Schumacher
11
52%
Kimi Räikkönen
6
29%
Giancarlo Fisichella
0
Brak głosów
Jenson Button
1
5%
Jarno Trulli
0
Brak głosów
Rubens Barrichello
0
Brak głosów
Ktoś inny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 21

Postprzez mateusz N kwi 24, 2005 16:26  Przed GP Hiszpanii 2005

Analogicznie do ankiety dt. GP San Marino :) Ja oddaję swój głos ponownie na Kimiego
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez Ahmed N kwi 24, 2005 16:50  

Już? :shock:
Jeszcze emocje nie opadły po GP SM, a tu już mowa o GP Hiszpanii.
Zakładając, że Kimas nie będzie miał pecha to ma duże szanse wygrać, ale... cholernie mocne wydaje się Ferrari. Widać porządnie przepracowali ostatnie 3 tygodnie.
Trzeba też pamiętać o Renault i BAR co jest dla mnie miłym zaskoczeniem.
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez zoon N kwi 24, 2005 17:59  

Znowu taki popie... temat-majstersztyk. Gratulacje.
Avatar użytkownika
zoon
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:08
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postprzez Spielberg N kwi 24, 2005 18:57  

No chyba najwyższa pora, żeby Kimi... Chyba że pokona go M.Schu, albo... awaria :/
Avatar użytkownika
Spielberg
 
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 12:16
Lokalizacja: Danzig

Postprzez gregoff N kwi 24, 2005 19:25  

Na razie stawiam na Schumiego, po tym co pokazał dzisiaj :lol:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez mateusz N kwi 24, 2005 19:57  

Kimi to zawsze chyba tak będzie miał :( Poprawił się w kwaliikacjach to znowu awaria, gdy się z tym upora to może mu spojler odleci...
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez gregoff N kwi 24, 2005 21:02  

Pierwszy pechowiec F1. Nie iceman a outofluckman. Pewnie silnik zajechał w qualu i na wyścig już nie wystarczyło.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Ave Pn kwi 25, 2005 6:15  

I nie zmienia sie nic. Wygra Alonso.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez A.S. Pn kwi 25, 2005 8:06  

A może zrobimy ankietę co w Hiszpani zepsuję się Kimiemu :cry:
Sory chłopaki, ale trzyma mnie od wczoraj...
Kimiemu zepsół się "abtriebe" to chyba coś z przeniesieniem napędu, ale nie jestem pewien, ale co to ku..a za różnica, szlak mnie trafia.
Avatar użytkownika
A.S.
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:22
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Neuven Pn kwi 25, 2005 14:09  

niestety jestem jakos dziwnie spokojny że Hiszpanię wygra Schumacher co oczywiscie mnie nie zadowoli (no chyba że by zwycięstwo na torze wywalczyl a nie w boksach) na podium za Sch będzie pewnie Alonso, Raikkonen (oby mu nic nie odpadło),a moze nawet Button choć niekoniecznie we własnie takiej kolejności
Neuven
 

Postprzez kuba Pn kwi 25, 2005 21:06  

Ja bardzo bym chciał ,żeby wyścig wygrał Schummi.Na podium chciałbym jeszcze Kimiego i Rubensa ,ale powiem szczerze ,że wątpię aby tak to się potoczyło....no bo jest Alonso.Nie wiem jak to powiedzieć ,ale nie ubolewałbym jakby Fernando nie dojechał(sorry Neuven-wiem ,że jesteś jego fanem)...nie ,że mu źle życze ,albo coś.Zapewne dojedzie i to bardzo wysoko ,ale przydałoby się trochę innym kierowcą zmniejszyć stratę do niego.Dlatego tak mówie.Coś cienko z Fisico...wygrał pierwszy wyscig i na tym koniec, ani razy potem juz nie dojechał do mety.Któś wie ,czy Montoya juz jedzie w Hiszpanii??Tak ciasno zrobiło się w klasyfikacji....poza Alonso niestety.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gregoff Pn kwi 25, 2005 21:31  

Jeśli Schumacher będzie tak jeżdził jak w Gp San marino to bym obstawiał, że on wygra. Ale całkiem możliwe, że już nie będzie tak szalał w klejnym Gp. Sądze, że między Kimasem, ALonso i Montoyą rostrzygnie się walka o pierwszą trójke. O ile wszyscy trzej dojadą do mety.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Gość Wt kwi 26, 2005 11:14  

kuba napisał(a):ie wiem jak to powiedzieć ,ale nie ubolewałbym jakby Fernando nie dojechał(sorry Neuven-wiem ,że jesteś jego fanem)...nie ,że mu źle życze ,albo coś.Zapewne dojedzie i to bardzo wysoko ,ale przydałoby się trochę innym kierowcą zmniejszyć stratę do niego.


Kuba Ty się nie martw jeszcze Schumi ma tyle wyscigów i sobie spooookojnie tę strate zmniejszy (jezeli dalej ferrari bedzie szalało), tak że pod koniec sezonu bardzo prawdopodobne będzie że Shumi albo wyprzedzi Alonso albo będzie walczył z nim o mistrzostwo (chyba że będą jakieś nieprzewidywalne wydarzenia)
co do pozostałych nie mniej dobrych kierowców jak Kimi, Montoya, Fisi to uważam że mają już zbyt wielką stratę do nadrobienie, musieliby miec doskonały bolid gdzie spokojnie uzyskiwali by sobie przewagę nad Alonso, a własnie tak się teraz zapowiada sytuacja z Schumim
Gość
 

Postprzez Neuven Wt kwi 26, 2005 11:19  

ajajaj zapomniałem się zalogowac :?
Neuven
 

Postprzez inspectore Wt kwi 26, 2005 11:46  

Może więc lepiej zablokować możliwość pisania postów bez wcześniejszego logowania się?

W temacie zasadniczym :

Na Catalunii wygra czerwone. Najpewnie MS. Ferdek będzie podniecony swoją publioką i.... nie dojedzie.
Ot - takie przeczucie mnie przesladuje w nocnych zwidach :D
inspectore
 

Następna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość