Przed GP Hiszpanii 2005

Moderator: Ekipa F1

Kto wg Ciebie wygra GP Hiszpanii?

Ankieta wygasła So maja 07, 2005 16:26

Fernando Alonso
3
14%
Michael Schumacher
11
52%
Kimi Räikkönen
6
29%
Giancarlo Fisichella
0
Brak głosów
Jenson Button
1
5%
Jarno Trulli
0
Brak głosów
Rubens Barrichello
0
Brak głosów
Ktoś inny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 21

Postprzez Bart So maja 07, 2005 16:43  

Oj! Będzie ciekawie, nawet bardzo. Jeśli nie będzie jutro jakiś defektów ze strony rywali, to Ferrari się nie popisze. Jednak tak samo się zapowiadało przed Imolą, więc...
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Ave So maja 07, 2005 17:51  

Trulli nadspodziewanie dobrze wypadl i chetnie bym go widzial na PP. Byczek Fernando w 2 pierwszych sektorach blyszczal w 3 sporo stracil mimo bezblednej jazdy. Kimi- dla mnie rewelacja,szczegolnie w 3 sektorze,blad w 1 sektorze (przejazd po trawie polowa bolidu zaraz po wyjsciu z zakretu) kosztowal go ok 0,5 s. Bedzie jutro mocny. Ralfik w koncu wykorzystal mozliwosci Toyoty. J.P.M. ponizej oczekiwan,na usprawiedliwienie; kilka tygodni poza torem i wczorajsza rozpierducha. M.S. calkiem dobrze,ale zbyt ostre hamowanie przed 3 sektorem i spora strata do pierwszej czworki. Zanosi sie na to,ze Toyota wywiezie z Hiszpani najwiecej pkt. i tylko szkoda,ze brak w stawce B.A.R.manow. Licze,ze wywalcza prawo do startu w Monte Carlo.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez kuba So maja 07, 2005 19:01  

To fakt, Kimi pokazał.Ja byłem pod wrażeniem...błąd w tym pierwszym sektorze ,a kolejne dwa były super szybkie w jego wykonaniu.Jestem nieco zawiedziny postawą Ferrari ,ale mam nadzieję ,że na wyścigu pokarzą się z dobrej strony i Schumi pojedzie podobnie jak na Imoli.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Bart So maja 07, 2005 19:19  

Nie łudźmy się zbytnio. To Gp może nie być tak udane dla Scuderii. Michael rozbudził nadzieje kibiców po wspaniałej pogoni za Ferdkiem, ale tu może nie być tak pięknie. Poczekamy, zobaczymy.
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Fancars So maja 07, 2005 20:28  

Ja uwazam ze najwazniejsze jest dobre zaprezentowanie sie w GP...Jesli M.S. pojedzie dobrze,to bedzie znaczylo ze Bridgestone sie poprawia,a mistrz wraca do formy o ile kiedykolwiek ja stracil.Natomiast jesli pojedzie slabo,no to coz...Scuderia bedzie musiala zrobic nastepne kilka tysiecy kilometrow testowych...Pomimo wszystko jestem dobrej mysli i mam nadzieje na miejsce na podium dla Schuminatora :D
Fancars
 

Postprzez Bart So maja 07, 2005 20:35  

Popatrzmy na dzisiejsze quale. Schumi - 7, Barek - 9. Szanse na wyższą pozycję - małe. Co z tego wynika? Na Imoli Schumi startował z 13m miejsca po błędzie, a w pre-qualach był 3., a tu jest 7 i ma dość dużą stratę. Może się rozkręci, ale nie wiem jak będzie. Pozdro Fancars, bo widzę, że jesteś nowy. Mnie nikt tak nie przywitał.
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Fancars So maja 07, 2005 20:39  

Mysle ze to zalezy troche od pogody...Z tego co wiem w wyzszych temperaturach Bridgestone'y sobie nie radza...Na Imoli bylo stosunkowo chlodno i widac bylo jak Schumi zasuwal...Z drugiej strony ten silnik...Troche go wyzylowal ale jestem dorbej mysli ze jednak wiedzial co robi...Chcial bardzo wygrac i to go moglo troche zaslepic...Tak czy inaczej moze nie tyle fenomenalna jazda ile zjazdy do boksow i dobra taktyka mu pomoga...pozyjemy zobaczymy...Jeszcze tylko 16h :D

P.S. THX Bart :D
Fancars
 

Postprzez gregoff So maja 07, 2005 21:50  

Ja tam uważam, że po imoli to na pewno Schumiego nie wolno spiwywać na straty :lol:

Ps: Na tym forum jest dział dla nowych użytkowników gdzie mogą się przywitać i powiedzieć troche o sobie.

Ps2: Witam Cię Fancars.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez mateusz N maja 08, 2005 9:56  

Kolejne PP dla Raikkonena. Jeśłi chłopakowi nic nie odpadnie i będzie miał dobrą taktykę to w końcu wygra. Schumacher troszkę poniżej oczekiwań, ale podobnie było w San Marino.
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość