Przed GP Chin 2005

Moderator: Ekipa F1

Kto wygra GP CHIN ??

KIMI
29
63%
MONTOY
8
17%
ALONSO
7
15%
FISICO
2
4%
 
Liczba głosów : 46

Postprzez KIU Pn paź 10, 2005 13:15  Przed GP Chin 2005

Ostatni wyścig sezonu i do końca mam nadzieje ze znowu do ostatniego okrążenia będziemy widzieli walkę miedzy McLarenem i Renault i myślę ze wygra Kimi albo Montoy i będą 2 McLareny na podium to wygrają konstruktorów resztę napisze potem
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Majster Pn paź 10, 2005 14:07  

Nie zawcześnie troche z tym tematem?? A GP Chin wygra Kimi, chyba że mu Montoya nie pozwoli. :P
Avatar użytkownika
Majster
 
Dołączył(a): Pt cze 03, 2005 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SPIDER Pn paź 10, 2005 14:30  

KIU po co zakładasz nowe tematy tak wcześnie :?: :?:. Potem nie ma co pisać :x. To tak na marginsesie.

Co do wyścigu to chyba raczej Maki pojadą szybciej, ale nie wiadomo jak pojedzie Mentos :roll:. Biorę tutaj pod uwagę jego wczesny wyjazd na tor. Na pewno Fisi oraz Alonso będą walczyć jak lwy, aby Flavio był w pełni szczęśliwy po tym sezonie :D. Moje typy:
1. Kimas
2. Alonso
3. Schumi :twisted:
4. Mentos
5. Fisi
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez chmiel Pn paź 10, 2005 15:19  

SPIDER napisał(a):KIU po co zakładasz nowe tematy tak wcześnie Question Question. Potem nie ma co pisać Mad


Popieram. A w ankiecie to byś przynajmniej porawnie napisał nazwiska kierowców, zresztą taki sam błąd popełniłeś w swoim poście. Do tego nie wszyscy myślą, że wygra ktoś z czwórki: Kimi, Juan, Ferdek i Fisico. Można było dodać ''ktoś inny''.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Mak Pn paź 10, 2005 15:41  

KIU szeroki wybór zaprezentowałeś! To ankieta, czy prezentowanie własnych poglądów? Fifi to chyba tylko dla towarzystwa, żeby Alonso nie było przykro. Ta prawie sekunda różnicy pomiędzy nimi w najszybszym okrążeniu ostatniego wyścigu - lekko podłamała moja wiarę .
Avatar użytkownika
Mak
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 8:37

Postprzez SPIDER Pn paź 10, 2005 16:21  

Mak napisał(a):To ankieta, czy prezentowanie własnych poglądów

Raczej to drugie :roll:. Ja Wam mówię, Schumi będzie walczył :!: :!:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez W Pn paź 10, 2005 16:27  

SPIDER napisał(a):Ja Wam mówię, Schumi będzie walczył

Karthikeyan też... :roll:
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez im9ulse Pn paź 10, 2005 16:55  

KIU i ty piszesz ze masz 25 lat ??? po pierwsze zakladasz temat jak jeszcze ludzie emocjonuja sie GPJAP. , po drugie dajesz jakas glupia ankiete , a po trzecie piszesz w poscie jakby juz GPCHIN sie odbylo ??
GP CHIN wygra Kimi Raikonnen bo jest najlepszym kierowca w stawce i ma najlepszy bolid + walczy do konca - mam nadzieje ze MacLaren wygra tez MS konstruktorow...
GPCHIN : 1.Kimi - 2.Juan - 3.Jenson :twisted: tak ma byc... :twisted:

SPIDER->"Ja Wam mówię, Schumi będzie walczył" podobno w Japonii tez mial walczyc ??? jakos nie widzialem , tylko przeszkadzal...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Pieczar Pn paź 10, 2005 17:00  

W napisał(a):Karthikeyan też...

I Sato :lol: Ciekawe komu teraz w tyłek wjedzie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez W Pn paź 10, 2005 17:18  

Pieczar napisał(a):Ciekawe komu teraz w tyłek wjedzie

Temu, kto będzie jechał przed nim...
:|
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez KIU Pn paź 10, 2005 17:39  

chmiel napisał(a):Można było dodać ''ktoś inny''.


macie racje ale już to było tylko ze popełniłem błąd jak skończyłem robić tamte nazwiska i cofnąłem ale już było za późno sorki za błąd.

Przepraszam za błędy one już się nie powtórzą pisałem to bardzo szybko i się pomyliłem w ankiecie ale człowiek popełnia błędy a moje typy to :

1. Kimi Raikkonen – na pewno będzie walczył o 1 miejsce żeby udowodnić Alonso ze jest lepszy, i jestem pewny ze zmieni silnik bo obecny jest na pewno na wykończeniu.
2. Fernando Alonso - będzie chciał zrównać ilość wygranych z Raikkonenem ale Kimi okaże się szybszy :twisted:
3. Juan Pablo Montoya - będzie walczyć o punkty dla McLarena może nawet wyprzedzić Alonso :roll:
4. Jenson Button - stawiam na Buttona pokazuje ze się stara i jest bardzo dobrym kierowca w Japonii nawet prowadził przez moment ale w boksach panowie z Williamsa okazali się lepsi od panów z B.A.R..
5. Michael Schumacher - musi walczyć z Montoya o punkty i gdyby wyścig ukończył na 5 miejscu to Montoy był by na 3 miejscu z identyczna ilością punktów jak Schumi a Schumi spadł by na 4 ( mniejsza ilość wygranych wyścigów w sezonie)
6. Rubens Barrichello - nadal jest sssssssuuuuuupppeeerrrrr ale na podium nie ma szans :( i musi być lepszy od Buttona w tym sezonie jeśli chce być nr. 1 w B.A.R.
7. Christian Klien - zasłużył na ta pozycje a nawet na lepszą może nawet na podium ale słaby bolid :( miał pecha ciągle prawie lądował na 9 pozycji ( mogli by panowie Max i Bernie za pierwsze miejsce dawać 15ptk. a za dziesiąte 1 było by o wiele ciekawiej i sprawiedliwiej połowa by dostawała punkty)
8. David Coulthard - powinien zakończyć w 8 jest porostu bardzo dobry ale słaba bryka i mam nadzieje ze puści Kliena :)
9. Mark Webber - jeśli go kolega z zespołu pan Piz..a nie wypchnie to dojedzie.
10. Giancarlo Fisichella - myślę ze popełni błąd który będzie go drogo kosztować ale mam nadziej ze nie :)
11. Jacques Villeneuva - dziadek musi dojechać jeśli go ktoś nie wypchnie albo próbując kogoś wypchnąć sam nie wyleci :)
12. Felipe Massa - jest już zapatrzony w Ferrari :)
13. Jarno Trulli - strategia jeśli będzie lepsza niż w Japonii to skończy wyżej
14. Ralf Schumacher - strategia jeśli będzie lepsza niż. w Japonii to skończy wyżej
15. Robert Doornbos - na przegnanie
16. Christijan Albers - na przegnanie
17.Tiago Monteir – po karze ze to umie jeździć i konczyc wyścigi :)
Niesklasyfikowani:
1. Takuma Sato - będzie się starać zlikwidować innego ale on mu się odsunie i Sato skończy na poboczu :)
2. Antonio Pizzonia - na końcu prostej zobaczy ścianę z opon i zapomni jak się skręca na zakrętach :)
3.Narain Karthikeyan - on nie lubi kończyć wyścigów :)

To sa moje przypuszczenia i mam nadzieje ze się trochę pozmienia środek stawki :)
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez sex pistols Pn paź 10, 2005 18:25  

Moim zdaniem wygra ktoś z willamsa B.A.R-u lub ferrari.Ogólnie sie ciekawie zapowiada zobaczymy jak pujda redbule
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Zidi Pn paź 10, 2005 18:28  

No cóż, ja powiem tyle, że nie można zostawiać kwestii wygranej w Szanghaju tylko w/w czwórce. Na pewno będzie się liczył Schumi (jego nigdy nie będzie można skreślić :P), Button też może tu powalczyć, Webber może zaliczy 2 podium wreszcie...

PS: KIU rada na przyszłość, żeby nie pisac 2 postów, użyj opcji "Edytuj"...

PS2: Już poprawiłem :P
Ostatnio edytowano Pn paź 10, 2005 18:33 przez Zidi, łącznie edytowano 1 raz
Zidi
 

Postprzez KIU Pn paź 10, 2005 18:29  

Zidi napisał(a):Webber może zaliczy podium wreszcie...

Zidi Webber miał juz podium :)
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Zidi Pn paź 10, 2005 18:33  

No wiem, w Monaco... chodziło mi, że może zaliczy wreszcie 2 podium... :)

Poza tym, można by chyba to zdanie podporządkować do Buttona... :wink:
Zidi
 

Następna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron