Przed GP Chin 2005

Moderator: Ekipa F1

Kto wygra GP CHIN ??

KIMI
29
63%
MONTOY
8
17%
ALONSO
7
15%
FISICO
2
4%
 
Liczba głosów : 46

Postprzez SirKamil So paź 15, 2005 14:05  

Pieczar Williams przyszły sezon traktuje przejściowo i raczej będzie im trudno. Największym wyznacznikiem tego było to, że Frank wolał pieniądze niż utytułowanego kierowce na jeden sezon (chodzi oczywiście o Jensona)
Oczywiście licze na nadspodziewanie dobre wyniki w głębi serca i są malutkie szanse, że może i nie będzie tak źle. dlaczego?

Przyszły sezon będzie obfitował w wielkie zmiany, głównie technologiczne ale zawirować pilitycznych tradycyjnie nie zabrakie. Dobre pokierowanie Willem podczas gdy inni się pogubią i wcale nie muszą być na szarym końcu stawki :)

Druga sprawa to już czysta technika. Chyba wszystkim znana jest dobra kondycja opon Bridgestone kiedy ich produkty muszą być sprinterami nie maratończykami. Podobnie z silnikiem- Cosworth wcale nie musi ustępować jednostkom wielkich koncernów.
najbardziej martwi mnie aerodynamika :-( Tutaj niczego nie można być pewnym...

Iza Pisze od 5 lat więc jak wiesz było to okres 2'krotnego wicemistrzostwa tego teamu. Dodatkowo troche trudno pogodzić się z słabą formą wielokrotnego Mistrza konstruktorów... generalnie jeśli ktoś się z tym pogodził może uznac się za pseudo kibica :grin:
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Iza So paź 15, 2005 14:11  

No dobra, nie wiem, bo nie jestem kibicem Williamsa. Jestem fanką McLarena i zostanę nią do czasu, kiedy Kimi z niego odejdzie, no chyba, że wypaczę tam sobie kogoś jeszcze :-D
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez SirKamil So paź 15, 2005 14:32  

Wypaczę :o :wink:

W takim razie przypomnij sobie czy pogodziłaś się z 5 miejsce w generalce Mclarena w sezonie '04 i czy nie byłaś troszke zawiedziona jak analogiczni kibice Williamsa w tym sezonie :-D

pozdrawiam
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Iza So paź 15, 2005 14:38  

W zeszłym roku musze przyznać szczerze, że opuściłam F1 :razz: To oczywiście przenośnia, ale ten sezon był taki nudny, że obejrzałam tylko chyba pięć wyścigów. Tak wiec w tamtym roku tak nie ubolewałam, bo ferrari zdominowało F1, lecz teraz, gdy wreszcie w tym sezonie ferrari miało załamke, musiał się nzaleźć inny team, konkurencyjny dla McLarena. Ranault :?
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Darth Tom So paź 15, 2005 14:47  

Pieczar napisał(a):Cosworthowi (to najbardziej doświadczony obecnie producent silników V8 w F1).


Pobożne życzenia :( Coswothy to niestety od paru lat padła na który jeżdżą maruderzy. Nie sądze aby ich doświadczenie miało tu coś do "gadania"
Iza napisał(a):ak wiec w tamtym roku tak nie ubolewałam, bo ferrari zdominowało F1, lecz teraz, gdy wreszcie w tym sezonie ferrari miało załamke, musiał się nzaleźć inny team, konkurencyjny dla McLarena. Ranault Zmieszanie

He- inaczej było by tak "nudno" jak za dominacji Ferrari :-P Dwa Maki 2 okrążenia przed wszystkimi i takie tam...
Kwale to rzadne zaskoczenie: Maki mogą jechać na full bakach a i tak objąda reszte stawki nawet rewelacyjne Renówki - pokazały to juz w tym roku. Czerwoni nieźle ale martwie się ze raczej na małej ilości paliwa (???)

P.S. Co Sato robi na torze ??? !!!
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Iza So paź 15, 2005 14:50  

A skąd wiesz czy w Macach nie przesadzili z paliwem??? Może być tak, ze Alonso ucieknie, zrobi sobie bezpieczną pozycje i pozamiatane :eek: Albo też, tak jak to miało miejsce na Monzy, Kimi z miekką mieszanką opon bedzie jechał z pełnym bakiem, no i wiadomo co :-? ....pfu, pfu.

PS. Sorry za takie czarne scenariusze, ale jak mam złe przeczucia tzn. że bedzie wszystko dobrze :P
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez ylid So paź 15, 2005 15:06  

Iza napisał(a):lecz teraz, gdy wreszcie w tym sezonie ferrari miało załamke,

Jaką załamkę :o :patelnia: :idiota: :?: . Można mówić co najwyżej o lekkim spadku formy, pewnego rodzaju stabilizacji, okresie przejściowym. Załamke to miał McLaren na początku, a nie Ferrari :!: No żeby tak nie lubieć Ferrari i być zapatrzonym w McLarena - :patelnia: Nierozumiem tego :?
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez Daniel So paź 15, 2005 15:07  

Nawet gdyby Alonso z małą iliością paliwa mógłby ucieć Kimi to nadrobi w czasie kiedy on zjedzie Kimas będzie miał mało paliwa a Alonso znowu pojedzie na pełnym baku noi Raikonen nadrobi to co by stracił.:grin:
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez W So paź 15, 2005 15:12  

Iza napisał(a):Może być tak, ze Alonso ucieknie, zrobi sobie bezpieczną pozycje i...

Zjedzie do boksów się dotankować, a wtedy lekkie McLareny będą co kółko poprawiały czasy... :podniecony:

Iza napisał(a):Albo też, tak jak to miało miejsce na Monzy, Kimi z miekką mieszanką opon bedzie jechał z pełnym bakiem, no i wiadomo co

Nie chce mi się wierzyć, żeby dwa razy popełnili identyczny błąd... :napalony:
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Ave So paź 15, 2005 17:22  

ylid napisał(a): No żeby tak nie lubieć Ferrari i być zapatrzonym w McLarena - :patelnia: Nierozumiem tego :?

A rozumiesz koncepcje idei zalozen? :idiota: :grozi:
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez sex pistols So paź 15, 2005 17:49  

Hm jesli alonso ma malo paliwa a raiikonen duzo to zastanawiam sie czemu alonso ma az tak malo mogl nalac sobie paliwa wiecej i tak by wygral kfalifikacjie reno sie nie popisalo szczerze
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez RENO So paź 15, 2005 17:56  

A skąd wiesz że Alonso ma mało paliwa ale Fisico i Kimas pewnie mają po tyle samo paliwa. Alonso może ewentualnie zjechać deczko wczesniej niz Kimas, a może z kolei ma tyle samo paliwa co Kimas tylko Renault końcu pokazał kto rządzi. Bo Alonso pojechał w qualu jak Automat :D:D i przeważnie ma lepsze czasy od Fisico, więc niewiadomo kto ile ma paliwa ale jutro się okaże kto pierwszy zjedzie na Pitstop heh
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez W So paź 15, 2005 18:12  

:hmm:
Obstawiam, że McLareny zjadą do boksów jako ostatnie.
Najpierw zjedzą Fiszykannę zasłaniającego Alfonsa, a potem ruszą w pogoń...

McLaren ma tajną broń - Montoyę.
A Montoya w szybkim samochodzie... :diabełek:

A...! I jeszcze jest Button. Może wda się w potyczkę z Giancarlo...
Zająłby go troszkę.

Nie lubię gdybać, ale to w końcu bardzo ważne i ostatnie GP w sezonie 2005...
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez im9ulse So paź 15, 2005 18:23  

Button wszystkich pogodzi* :evil: i bedzie pierwszy...


*niestety tak nie bedzie :(
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez SPIDER So paź 15, 2005 18:40  

W ciemno Button jak zwykle spieprzy wyścig :-D.
On jest dobry, ale brakuje mu szczęścia :sad:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości