Przed GP Chin 2005

Moderator: Ekipa F1

Kto wygra GP CHIN ??

KIMI
29
63%
MONTOY
8
17%
ALONSO
7
15%
FISICO
2
4%
 
Liczba głosów : 46

Postprzez falconf1 So paź 15, 2005 10:50  

Po wynikach kwalifikacji, w jutrzejszym wyścigu faworyzuje jednak Renault. To by była totalna klapa gdyby Renault nie wykorzystało tak dogodnej sytuacji w jakiej się obecnie znajdują :-o . Dubletu się jednak nie spodziewam, obstawiam tak:
1.Alonso - bo ma głód wygranej, ma P1 i da z siebie wszystko :D
2.Kimi - Fisiego wyprzedzi, ale zanim sie z nim upora Alonso będzie daleko, no i ten silnik raczej nie będzie go zbytnio podkręcał :evil:
3.Fisi - chyba będzie hamulcowym dla McLarenów :razz:
4. Mentos - nie przeczuwam żeby było stać go na więcej :grin:
5. Schumi - jeśli nie wyprzedzi Mentosa to musi koniecznie trzymać sie jego tylnego spojlera, bo wtedy będzie tylko 1 punkt różnicy :-D
6. Rubens - ubiegłoroczny zwycięzca będzie się starał, ale więcej nie da rady :-(
7. Button - ma tendencję do tego, że kończy o 2-4 pozycje niżej niż zaczyna :???:
8. DC - nie mam innych kandydatów na to miejsce :-D
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez hide So paź 15, 2005 11:02  

KIU ty lepiej juz nic nie pisz. Bo *** czasem takie bzdury ze nawet nie chce sie czytac.Ile chlopcze ty masz lat 15.

[mod="Administrator"]Regulamin...[/mod]
FORZA CAVALLINIO !!!
Avatar użytkownika
hide
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:11
Lokalizacja: Wschowa

Postprzez KIU So paź 15, 2005 11:20  

hide napisał(a):KIU ty lepiej juz nic nie pisz. Bo *** czasem takie bzdury ze nawet nie chce sie czytac.Ile chlopcze ty masz lat 15.

Nie 25 ale widzę ze ty chyba masz 10 albo 11 jeśli nie chce ci się tego czytać. I twierdzisz że to bzdury ja pisze to co myślę i jak będą wyglądać punktowane miejsca. A ty mało piszesz bo nie umiesz więcej :) :-D :razz:
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez chmiel So paź 15, 2005 11:30  

Renault bardzo dobrze. McLaren równie dobrze biarąc pod uwagę fakt, że mają więcej paliwa. Dabra jak na nich postawa Ferrari. Toyota chyba tym razem nie zaryzykowała bardzo małej ilości paliwa na qualu. Coulthard ostatnio jeździ dobrze i pewnie znowy zapunktuje. Karthikeyan :o
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Pieczar So paź 15, 2005 11:59  

Zwykłe kwalifikacje a Wy nabazgraliście 3 strony postów :-P . Renault mnie dość zaskoczyło, ale na 99.9% mają mniej paliwa od Maków :D. Mam nadzieję, że jutro żadnych awarii nie będzie i wygra najlepszy zespół tego sezonu ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Iza So paź 15, 2005 12:01  

i wygra najlepszy zespół tego sezonu


czyli McLaren :-D
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez viertolcia So paź 15, 2005 12:16  

SirKamil napisał(a):Dublet w wykonaniu Renault niewykonalny


Owszem (o zgrozo) może się tak stac ze renault wygra MŚK, ale dubletu nei zaliczy choćby z tego powodu, ze Kimi raczej weźmie Fisico (choć patrząc jak startują renówki to raczej nie zrobi tego na starcie... :-( ). McLarena ratuje 1 i 3 miejsce, fisi może się dać wyprzedzić makom jeśli tylko alonso się obroni bo 1 i 4 to mistrzostwo dla renault. Więc jeśli na to tak popatrzymy to dla fanów maków różowo nie jest. Aj jak pomyśłe ze już dawno się podczas wyścigu nic nie popsuło... :shock:

ehh... nienawidze tych numerków i kalkulacji, jeszcze pare lat i F1 bedzie rozrywką dla księgowych :x
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Iza So paź 15, 2005 12:32  

No tak, McLaren komfotrowej sytuacji nie ma :x Och, jutro znowu przez półtorej godziny moje ciśnienie będzie "lekko" podwyższone :shock: Dobrze, że to już koniec, bo jeszcze bym się jakiejś chroby nabawiła :P
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez slipstream So paź 15, 2005 12:47  

Iza napisał(a):Och, jutro znowu przez półtorej godziny moje ciśnienie będzie "lekko" podwyższone


Ja tam jestem spokojny - znowu odrobią straty jak Renówki dużo wczesniej zjada do boksów.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Iza So paź 15, 2005 12:49  

Ja nie jestem spokojna. Już dużo widziałam, żeby być spokojna, a tym bardziej o kierowców McLarena :( Kibicować im to duże poświęcenie :-P
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez SirKamil So paź 15, 2005 13:05  

McLareno cieżko kibicować :-)

Wyobraź sobie co czuje od 5 lat kibic Williamsa... a co będzie przeżywał jak w przyszłym sezonie będzie kibicował 2 teamom końca (tfuuu...!) stawki Williamsowi i BMW :sad:
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Pieczar So paź 15, 2005 13:46  

SirKamil napisał(a): kibicował 2 teamom końca (tfuuu...!) stawki Williamsowi

Skąd wiesz czy Williams będzie z końca stawki. Ja myślę że mogą sprawić dużą niespodziankę dzięki Cosworthowi (to najbardziej doświadczony obecnie producent silników V8 w F1).
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Iza So paź 15, 2005 13:52  

Wyobraź sobie co czuje od 5 lat kibic Williamsa


No tak, wyobrażam sobie, ale to są całkiem inne sytacje. Williams jest w tym roku kiepski (no może w Monako im dobrze poszło) i kibice powinni się z tym pogodzić, a McLaren....taka huśtawka, raz na pierwszym miejscu, raz nie dojedzie. Ile nerwów kosztuje takie patrzenie, czy bolid Kimiego nie zwalnia, lub czy w Montoye ktoś nie wiedzie :-?
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez AlexandraJT So paź 15, 2005 13:55  

Obstawiłam oczywiście Jarno :-D

Żarcik jak zawsze jest to jeden z moich 2 faworytów czyli Kimcia :D
Oby mu się tylko udało
AlexandraJT
 

Postprzez Ave So paź 15, 2005 14:04  

Pieczar napisał(a):Zwykłe kwalifikacje a Wy nabazgraliście 3 strony postów :-P .

Ostatnie w tym sezonie :sad:
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość