GP Chin 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SPIDER N paź 16, 2005 18:05  

Panowie (i kobiety), dzisiaj Sato znów potwierdził swoją klasę :podniecony:. Mam tu na myśli start :evil:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Bart N paź 16, 2005 18:50  

SPIDER napisał(a):Mam tu na myśli start

Faktycznie, przecinał powietrze jak strzała, tylko kapeczke mu się zegarek przestawił, ale to tylko małe roztargnienie Takumy, on i tak jest THE BEST!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Darth Tom N paź 16, 2005 19:03  

Witek napisał(a):PROTEST !!!! CO TO TV4 DAJE?? ONI SĄ ........!!!!! NERWY MI PUSZCZAJĄ JUŻ!!! BEZ PRZESADY PÓŁ GODZINY REKLAM!!!! W TAKIM MOMENCIE UCIĄĆ TRANSMISJĘ??? SKANDAL!!!!! CHCIAŁEM ZOBACZYĆ CO ZROBI FLAVIO, FERNANDO, KIMI NA TYM PODIUM! CHCIAŁEM JAKO WIELOLETNI KIBIC RENAULT UPAJAĆ SIĘ MARSYLJANKĄ!!! ŻAŁOSNE I ŻENUJĄCE!!! POZDRAWIAM FANÓW F1!!! Złość Złość Złość Złość Złość


Popieram obiema rekama :? (pisane celowo) Cha.... w biały dzień !!! Dobrze ze mam RTL + :-D
A tak wogóle to fajny był program podsumowujący tegoroczny sezon, taki długi, konkretny i redaktor F1 Racing tak się ładnie wypowiadał. Brawo TV$ !!! Tak dalej to się niemca zaczne uczyc.
Wyścig był... i tyle. Moim zdaniem gdyby nie desperacki atak chińskiej studzienki i poświęcenie Kartykayana to było by nudno jak cholera. Co to miało byc ??? Alonso grzeje do przodu a Fisicho robi za walec drogowy ??? Mimo wszystko SC uratował jakieś resztki emocji :) A Montoya poprostu ma pecha :( Wszyscy omineli - on nie :(
Czerwoni sięgneli dna :? :? :?
Relacje TV$ uratował Kubica - przynajmniej panowie B i S mnieli mniej antenowego czasu na gadanie głópot.
Muszę to napisać...
Renault pokazało, że postawa zespołu ma mało wspólnego z duchem sportu.
Przez cał sezon żal mi było Fisico, ale teraz żałuję, że żałowałem...
Za taki zjazd do boksów, jaki pokazał, powinien być zdyskwalifikowany. To było działanie z premedytacją i wyrachowaniem. Kto się tak zachowuje, tego ja nie szanuję.
Rozeźliła mnie odpowiedź Flavio po pytaniu dziennikarza na RTL-u:
RTL: "Co Pan myśli na temat ukarania Fisichelli...?"
Flavio Brattore: "Najważniejsze, że wygraliśmy, więc to nie ma znaczenia"
Porawaim bo w emocjach wyleciało mi zgłowy - tak się poprostu okazuje chamstwo i wyrachowanie - widac ze Flavio nic a nic się nie zmienił...
Sato - popieram:WYNOCHA z F1 (sorrki za Caps lock ale nie mogłem się powstrzymać)
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Zidi N paź 16, 2005 19:14  

A Sato to po prostu pojechał genialnie. :-) Po tym na pewno nie znajdzie fotela w następnym sezonie...
Zidi
 

Postprzez W N paź 16, 2005 19:41  

KIU napisał(a):dał bym wrzystko żeby sie dowiedziec o czym gadaja

Mentos: "W przyszłym sezonie nie będę miał kontuzji po grze w tenisa i będziesz musiał przyjmować więcej płynów - zacznij się pocić...!"
Flavio: :-o

Corvi78 napisał(a):fajna fotka

Najfajniesze jest to, że obaj kierowcy McLarena mają czarne okularki...
Matrix. 8)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Bart N paź 16, 2005 19:52  

W napisał(a):Matrix.

W Matrixie inżynierowie robili tegoroczne silniki, które w prawdziwym świecie nie były aż tak dobre jak w Matrixie....
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez SirKamil N paź 16, 2005 20:05  

A kierowcy Williasma....

Ich team robił w martixie aero...
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Ave N paź 16, 2005 20:44  

Podobalo mnie sie zniecierpliwienie J.P.M. w stosunku do opieszalosci Kimiego i proba zamarkowania ataku. J.P.M. zapewne chcial dac do zrozumienia Kimiemu: Bierz sie juz za Fisico chlopie, Alonso odjezdza za daleko. Pewny jestem, ze J.P.M. majac przed soba Fisico wywieralby wieksza presje, a wtedy kto wie :hmm:
:hihi: Skubis i :hihi: Borowczyk komentujac ten moment wyscigu o malo nie ulali sie w portki :patelnia:
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez W N paź 16, 2005 21:03  

Ave napisał(a):Pewny jestem, ze J.P.M. majac przed soba Fisico wywieralby wieksza presje, a wtedy kto wie

Też tak uważam. Kimi mógłby zwyczajnie przepuścić Mentosa, jeśli zamierzał się tylko "wieźć" do tankowania Renault. Było wyraźnie widać, że Mentos miał pewną rezerwę na dochamowaniach, co być może umożliwiłoby wybicie z rytmu Fisichelli...
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Maniuś[McLaren] N paź 16, 2005 21:21  

Wracając do panów s i k....

Współczuje Robertowi..
No ale on ma podpisany kontrakt z firmą, która sponsoruje transmisje..
Ech szkoda gadac.. ide lulac.. :D

Z mojego punktu widzenia, czyli Makfana..

Reasumujac cały ten sezon; Alonso... mistrz tak czy siak...
Renault. hm... sie nie wypowiem...
Maki.. sie nie wypowiem.. bo długo by opowiadac...
Porażka sezonu.. Ferki..
Indywidualne objawienie sezonu; Klien...
Pewno o kilku rzeczach zapomniałem.. ale żona mnie woła.. :D
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez XStream N paź 16, 2005 23:06  

RENO napisał(a):Alonso pokazał klase a pozatym Renówki był dzisiaj wyraźnie szybsze od Maków

Buahahaha że co?
Fisichella blokował Mercedesy jak tylko sie dało, a to to nazywasz szybszą jazdą? Człowieku opanuj sie.

W napisał(a):Drugi dobił Kimiego, ale i tak wykręcał fastest lapy na końcu wyścigu, co wskazuje na to, że to McLaren był lepiej przygotowany...

Otóż to. 5 okrążeń więcej i dopadłby Alonza ;)

chmiel napisał(a):Dobrze, że nikt nie ma więcej zwycięstw w sezonie od mistrza świata

Zupełnie się z Tobą zagadzam. Wyglądałoby to bowiem bardzo komicznie.

Swoja drogą to jestem bardzo ciekaw, jakby się potoczyła walka o pierwszą pozycję jeśliby McLaren zrezygnował z 2 pitstopu podczas drugiej "neutralizacji wyścigu". Kimi objąłby prowadzenie i mógłby po zjechaniu SC zrobić niezłą przewage z mniejszym bakiem. Jak wy myślicie?

Wg mnie Montoya był ciut szybszy od Fina. Mogło mi się wydawać, bo przecież Kimi był skutecznie zwalniany przez Włocha, ale jakby tak przepuścił Kolumbijczyka i ten by spróbował szczęście przeciwko kierowcy Renaulta?

I jeszcze jedno: ludzie przestańcie narzekać na TV4 i przełączcie sobie na RTL !!! Co ja mam powiedzieć, jak mogłem obejrzec tylko beznadziejną powtórke na DSF? W niektórych momentach zupełnie nie wiedziałem o co biega i jaka jest sytuacja na szczycie. W 60 minutach ramówki (reklamy included) rozwodza się na kilka minut pokazując Schumachera, jego śmieszny fikołek i kilkudziesięcio-sekundowy marsz do boksów... Żenada !!! Aha no i nie zapominajmy o najlepszym Niemcu w F1, który 2 razy objął prowadzenie w tym wyścigu ;) Jego nazwisko też musiało paśc ze dwa razy.

Więc nie płaczcie mi tutaj, że nie widzieliście szefa stajni Renaulta mokrego od szampana, bo zdjecia te szybko się rozejdą w internecie ;) a z odrobiną szczęcia można będzie kupić tę scenę na DVD, oczywiście z limitowanym nakładem i z odpowiednim podkładem muzycznym :D
XStream
 

Postprzez SirKamil N paź 16, 2005 23:21  

XStream napisał(a):Więc nie płaczcie mi tutaj, że nie widzieliście szefa stajni Renaulta mokrego od szampana, bo zdjecia te szybko się rozejdą w internecie a z odrobiną szczęcia można będzie kupić tę scenę na DVD, oczywiście z limitowanym nakładem i z odpowiednim podkładem muzycznym


Obraz na TV4 jest o kilka sekund za akcją :evil:

To może tak przerywać wyścig a potem sprzedawać filmiki z wyprzedzaniem w internecie?

Już to widze "nie płaczmy.. są zdjęcia i tanie filmy z wyprzedzania"
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez hide Pn paź 17, 2005 0:20  

Własnie pozegnalismy dzisiaj bardzo ambitny zespol jakim byl Minardi. Moze fundusze nie pozwalaly im na zbyt wiele ale upartosc i serce Paula Stoddarta i calego zespolu byly czysta lza w F1. Jakos bedzie mi ich brakowalo.
FORZA CAVALLINIO !!!
Avatar użytkownika
hide
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:11
Lokalizacja: Wschowa

Postprzez Mak Pn paź 17, 2005 7:24  

Ave napisał(a):Podobalo mnie sie zniecierpliwienie J.P.M. w stosunku do opieszalosci Kimiego i proba zamarkowania ataku. J.P.M. zapewne chcial dac do zrozumienia Kimiemu: Bierz sie juz za Fisico chlopie, Alonso odjezdza za daleko. Pewny jestem, ze J.P.M. majac przed soba Fisico wywieralby wieksza presje, a wtedy kto wie :hmm:

Widać było "zniecierpliwienie" Juana- i odbiło się na jego jeździe. Jechł bardziej nerwowo niż Raikkonen. Czy wypadku dało się uniknąć? może tak, może nie. Ale dziwie się ,że McLaren nie zareagował. Kimi powinien go przepuścić. Juan, jeśli nie wyprzedziłby Fifiego- to chociaż
Ave napisał(a):wywieralby wieksza presje
.
I rzeczywiści nie wiadomo jak zareagowałby Fifi- dużo bolidów wyleciało z toru, a może to on nie zauważyłby przeszkody na torze 8) A wtedy nawet po awarii Montiego - sprawa mistrzostwa byłaby otwarta. Ron zawalił sprawę.

A swoją drogą aby została zachowana równowaga w przyrodzie- po najbardziej ekscytującym wyścigu- przyszło nam oglądać najbardziej nudny. :?
Avatar użytkownika
Mak
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 8:37

Postprzez W Pn paź 17, 2005 7:55  

Mak napisał(a):Ron zawalił sprawę.

A tak fani Renault i Ferrari krzyczeliby, że McLaren praktykuje team orders.
:evil:
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron