Przed GP Europy 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Ave Pn maja 23, 2005 19:09  Przed GP Europy 2005

Panowie i "Panie" B.A.R.mani w powrotach z wygnania :) Ich forma wydaje sie byc niewiadomą,ale licze ze okres przerwy w startach przepracowali sumiennie i beda jeszcze mocniejsi niz dotychczas :) Maki wydaja sie na tyle mocne,ze o ich kondycje jestem spokojny 8) Renault po wpadce w Monaco żądne rewanzu :) Toyota ma w zespole kamikadze (Trulli)- moze byc interesujaco :roll: Ferrari. Jesli nie poprawia sie w kwalifikacji, to i nizsza temp. im nie pomoze. No i oczywiscie zobaczymy z jaka niespodzianka tym razem RIP J.V. nam wyskoczy jakoby i z kapelusza :lol:
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Zidi Pn maja 23, 2005 19:17  

No, byczek Fernando będzie musiał trochę ochłonąć i stanąć do walki z Kimasem, wreszcie Ferrki pomału zaczynają wstawać, nieoczekiwanie dwa bolidy Williamsa odebrały Alonso podium, B.A.R powinien sprostać oczekiwaniom i zapunktować, tylko co z nieszczęsnym Sauberem? Ja na miejscu Petera Saubera poważnie bym się zastanowił nad dalszym trzymaniem pana J.V. w swojej ekipie, bo jak na razie robi coraz większe gafy... :D
Zidi
 

Postprzez Bart Pn maja 23, 2005 19:27  

Schumi będzie na własnym podwórku. Może wreszcie zaliczy dobry występ. Bardzo by to mu sie przydało, jak i calemu Ferrari. Licze na BAR i Toyote. A Sauber? JV juz mnie rozwala tą swoją jazdą...
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Pieczar Pn maja 23, 2005 19:34  

Myślę, że ferrari może być tu groźne. W Niemczech nie ma tak wysokich temperatur i bridgestone'y mogą się tu nieźle spisywać (tak jak było w San Marino). Chociaż jak Ave powiedział, jeżeli słabo się spiszą na kwalifikacjach, to mogą mieć problemy. Dodatkowo Schumi będzie "u siebie" tak więc będzie miał dodatkową motywację. Mimo wszystko wierze w Kimiego i liczę na jego 3 zwycięstwo :D.
Ciekawe jak sobie poradzi Alonso, bo mam wrażenie że renault nie jest już takie dobre jak na początku sezonu...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez gregoff Pn maja 23, 2005 20:35  

Mam nadzieje, na wielki Comeback Renault. ALe zresztą nieważne jak będzie. W tym sezonie każdy wyścig przynosi jakieś zaskakujące rostrzygnięcia i taką F1 kocham :mrgreen: Nawet jak wygra Ferka to się nie zmartwię :wink:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Jarek Pn maja 23, 2005 20:40  

Pieczar napisał(a):Ciekawe jak sobie poradzi Alonso, bo mam wrażenie że renault nie jest już takie dobre jak na początku sezonu...
:cry:
Ja tez jestem strasznie tego ciekaw. Zyczylby sobie, aby zespol przypomnial sobie o formie z czterech pierwszych wyscigow...
Ale chcialbym rowniez, aby Kimas jezdzil tak, jak jezdzi, aby Schumi pojechal jak na Imoli, aby Williamsy sie zaprezentowaly jak ostatnio, BAR wrocil w chwale, a w to wszystko niech sie jeszcze wmiesza Toyota i RBR i bedziemy mieli kolejny wyscig, ktorego nie zapomnimy :wink:
Ostatnio edytowano Pn maja 23, 2005 20:44 przez Jarek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jarek
 
Dołączył(a): So kwi 30, 2005 14:21
Lokalizacja: Londyn
GG: 4390596

Postprzez gregoff Pn maja 23, 2005 20:43  

A Sauber, zapomniałęś o Sauberze :lol:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Pieczar Pn maja 23, 2005 20:48  

To dorzućmy jeszcze do tego minardi i jordana i mamy całą stawkę :D. Fajnie jakby chociaż jakieś punkty zdobyli.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Jarek Pn maja 23, 2005 20:49  

Fakt Gregoff, zapomnialem hehe...
Zycze sobie jeszcze, aby pan MISTRZ z 1997 roku sie wreszcie obudzil i przypomnial jak sie jezdzi, kiedys go baaaardzo lubialem :mrgreen:
Avatar użytkownika
Jarek
 
Dołączył(a): So kwi 30, 2005 14:21
Lokalizacja: Londyn
GG: 4390596

Postprzez gregoff Pn maja 23, 2005 20:51  

No kiedyś miał dobry bolid. No szczerze mówiąc to nie jeżdzi tak żle. Tylko ma jakieś napady szaleństwa czasmi. Moze za bardzo chce się pokazać i nie wychodzi mu to na dobre.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Ahmed Pn maja 23, 2005 21:48  

Hmm, mnie ciekawi postawa BAR. Po, jakby tu nie patrzeć, długiej przerwie, powrót na to, który im "leży" moze być interesujący. Przy obecnej dyspozycji McLarena, który wydaje się być faworytem do wygrania GP Europy oraz przy problemach Renault, wydaje się że mają szanse na podium, ale nie zwycięstwo.
Kolejną niewiadomą wydaje się być Williams. Czy postawa w GP Monako była "wypadkiem przy pracy" czy też pakiet Williams+BMW+Michelin "zaczyna pracować" - zobaczymy. Jednak ja obstawiam, że będą walczyć z Toyotą o pierwszą 8. Choć Toyota także , juz od pewnego czasu, poprawiła swoją konkurencyjność. Ralf tym razem będzie mógł pozwolić sobie na ścinanie zakrętów :), a Jarno na ataki w najmniej oczekiwanych momentach.
Ferrari, cieżko prorokować. Przy "nowych" kwalifikacjach, przy cięzkich bolidach, ze słabymi oponami... Tutaj może im chyba pomóc tylko deszcz lub niskie temperatury. I tu kibice Ferrari mogą szukać pocieszenia. Prognoza przewiduje w sobote i niedziele burze, jednak temperatury rzedu max. 26-28 st.
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez gregoff Wt maja 24, 2005 9:19  

Oby było ciekawie. Jednak nie sądze, żeby BAR jakoś specjalnie pojechał. Uważam, że raczej Toya,Maki i Renault będą górą.

Toya wbrew pozorom na Monako byłą bardzo silna (Trulli byłby pewnie piąty bądz nawet czwarty a Ralf awansował z bardzo dalekiej pozycji aż na 6).

Maki są w świetnej formie i jeśli pech opuści Montoye to możemy liczyć na bardzo ciekawy wyścig. Nawet możliwe, że na dublet :lol: (Podobno już testują nowy silnik który będzie miał większą moc niż obecny)

Renault będzie miało podwójną motywację. Będzie chciało się zrewanzować za ostatnie niepowodzenia oraz bronić pozycji lidera w obu kwalifikacjach.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez kuba Wt maja 24, 2005 15:00  

Moim zdaniem w GP Europy wygra jakiś McLaren i raczej to będzie Kimi.Licze na jakiś dobry występ Ferrari i na DESZCZ :D Wydaje mi sie ,że jest już tricje lepiej.Na Imoli było super ,a potem znowu pech....w Hiszpanii opony, w Monako ten spoiler (potem jeszcze tak frajersko Schumi utknął za SafetyCarem ,że tylko stracił do swoich rywali) ,mam nadzieje,że sie im uda.Ale w tej chwili wydaje mi sie ,że najmocniejszy jest McLaren i życze Kimiemu ,aby wyprzedził w klasyfikacji tego....Alonso.Ale żeby to Ferrari dobrze wypadło ,bo jak znowu coś nie wypali to ja sie...zdenerwuje.Pozdro.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gregoff Wt maja 24, 2005 19:17  

To powodzeni życzę. Bo w tej chwili Ferka ma olbrzymie kłopoty. I nawet mi jej troche szkoda (ale tylko trochę :wink: )
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez kuba Wt maja 24, 2005 21:03  

No ale coraz lepiej jest :wink: Stawiam dyche ,że Schumi będzie na podium :D Ciekawe co będzie jak przegram :lol: :lol: :lol: Nic tam....wygra McLaren ale dalej będzie jakieś Ferrari i tak!!!Pozdro.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Następna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron