Przed GP Europy 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez gregoff Śr maja 25, 2005 18:17  

Grunt to pozytywne myślenie :wink: Ja tam nie mam nic przeciwko, oby była walka na torze :mrgreen:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Jarek Śr maja 25, 2005 20:52  

kuba napisał(a):Stawiam dyche ,że Schumi będzie na podium

Przyjmuje Kuba... Numer konta podam Ci pozniej :lol:
Chociaz Jean Todt jest uradowany kolejna zmiana formatu kwalifikacji i liczy, ze znow jego bezbledna strategia zapewni mu sukces, to wydaje mi sie, ze w tym roku Ferarka juz nie zablysnie. Wszystkim fanom Scuderii zycze oczywiscie, abym sie mylil... :mrgreen:
Avatar użytkownika
Jarek
 
Dołączył(a): So kwi 30, 2005 14:21
Lokalizacja: Londyn
GG: 4390596

Postprzez Zidi Cz maja 26, 2005 9:41  

Schumi teraz powinien zdobyć podium (chociaż i tego nie jestem pewien :P ), bo będzie się ścigał jak ktoś już tu rzekł, na swoim podwórku i nie sądze, czy chciałby być ośmieszony na jego terenie...
Zidi
 

Postprzez Bart Cz maja 26, 2005 12:32  

Jak Bridgestone nie zawiedzie to Ferrari zaliczy na pewno dobry występ. Przecież F2005 to bardzo szybki bolid, świadczą o tym FL podczas wyścigu, gdy opony pracowały optymalnie. Odpowiednia strategia niech do tego dojdzie i Ferka może zdobyć podium. Co do reszty sezonu, to Ferrari na pewno zaliczy jakiś spoko występ, ale o walkę o mistrzostwo będzie im trudno.
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez gregoff Cz maja 26, 2005 13:09  

Dzisiaj Button bardzo optymistycznie wypowiedział sie o swoich szansach co do Gp Europy. Ciekawe czy udowodni to na torze :?: :wink:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Ahmed Cz maja 26, 2005 19:23  

Jako, że Maraz nie dawał ja wrzuce

Obrazek

Obrazek

Krótkie info o torze :)
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Ahmed Pt maja 27, 2005 14:27  

No i pierwsze 2 treningi za nami. McLaren zgodnie z przewidywaniami. Po pierwszym treningu wydawać się mogło, że Ferrari zaprezenuje się lepiej niż w poprzednich wyścigach, ale gdy tor już się nagrzał, znow byli tam gdzie wczesniej. Williams - są i będą mocni. Nick przed McLarenami :shock: tego sie nie spodziewałem. Rozumeim dlaczego Ranault nie wyjechało w pierwszym treningu - myślę, że wolą ustawiac bolid w warunkach najbardziej podobnych do panujących podaczas wyścigu, a te będa cieżkie dla opon (temperatura). Toyota slabo, myslelem ze beda wyzej, podobnie BAR. Jestem pod wrażeniem pozycji Montagny :shock: W nowym bolidzie i już przeskoczył Saubery.

Update
Właśnie na CNN był wywiad, w którym pracownik Ferrari powiedział "temperature is too high" - wnioski zostawiam Wam do wyciągnięcia :)
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Ave Pt maja 27, 2005 15:42  

Treningi to okazja by znow obejrzec w akcji naszych milusinskich :) To chyba tyle, miarodajnosc uzyskanych wynikow lezy na granicach rozsadku wspomaganego recepta bliskich spotkan-kontaktow lekarzykow trzeciego stopnia (specjalizacja na pniu) :lol: Oczekuje wyscigu pelnego niespodzianek :) Tego Wam i sobie.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez kuba Pt maja 27, 2005 16:15  

A już myślałem ,że Ferrar super idzie.Schumi drugi,Barrichello tez wysoko ,a tu w drugim treningu.....dupa.Te głupie problemy z elektroniką,szlak by to trafił.Oby sie nie przytrafiły podczas wyścigu.Pozdro.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gregoff Pt maja 27, 2005 21:52  

Będzie fajny wyścig :mrgreen: Czuje to w kościach :lol:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Pieczar Pt maja 27, 2005 22:25  

Tak się zastanawiam co się stanie jak spadnie deszcz. Wszyscy wiemy, że w deszczu dobry jest Schumacher, ale ciekawe jakby poradził sobie Kimi :?: W sumie w Brazylii w 2003 pokazał się z dobrej strony - wygrałby pewnie gdyby nie to całe zamieszanie. Rok temu w Spa na treningach w deszczu też sobie nieźle radził.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Zidi So maja 28, 2005 12:59  

Lol, Quick Nick zdobył Pole Position, Kimas za nim, Webber na 3 pozycji, Alonso bodajże na 6 pozycji, słabo wypadły B.A.R.(men)y, Ferka tak samo...
Zidi
 

Postprzez Jarek So maja 28, 2005 13:00  

Brawo Quick Nick, pierwsze w historii srartow w F1 PolePosition, Kimi placze... :cry: Ale Alonso jeszcze bardziej: trzecia linia :cry:
Chcialbym, zeby spadl jutro deszcz, byloby ciekawie
Avatar użytkownika
Jarek
 
Dołączył(a): So kwi 30, 2005 14:21
Lokalizacja: Londyn
GG: 4390596

Postprzez Pieczar So maja 28, 2005 13:34  

Heidfeld jest pierwszy, ale ma chyba mniej paliwa od Kimiego (tak przynajmniej mówili komentatorzy rtl-u). Zanosi się na niezły wyścig. Ferrari dalej ma problemy z kwalifikacjami, a BAR... no cóż chcieli podium, ale chyba się przeliczyli trochę :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez kuba So maja 28, 2005 14:14  

Ojjjj żeby spadł deszcz...!!!!Ale by było fajnie.Wyścig byłby wtedy ciekawy.Jeśli nie spadnie to nie wiem jak to będzie.Mam nadzieje ,że nie będe musiał przelewać mojej dychy :lol: Nick nieźle ,nieźle ale wydaje mi sie że był jednak lżejszy od Kimiego.10 pozycja Schumiego....no jak pojedzie tak jak w Imoli to będzie dobrze.Pozdro.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron