Komu będziesz kibicować w sezonie 2007?

Moderator: Ekipa F1

Któremu zespołowi będziesz kibicować w tym roku?

Renault
12
6%
Ferrari
54
27%
McLaren-Mercees
38
19%
Honda
6
3%
BMW
69
35%
Toyota
1
1%
Red Bull-Renault
3
2%
Williams-Toyota
5
3%
Toro Rosso-Ferrari
3
2%
Spyker-Ferrari
0
Brak głosów
Super Aguri-Honda
8
4%
 
Liczba głosów : 199

Postprzez dex Wt sty 30, 2007 22:59  

damian19901 napisał(a):Ludzie co tak mało dla Maka A jak się zarejestrowałem to słyszałem, że wiekszość, jest za McLarenem. A teraz co Bunt

nie ma napewno buntu , poprostu dużo osób się" przesiadło " na inne teamy , gdyż kierowcy się pozmieniali i to napewno ma duże znaczenie . ja sam dałem głos na Mclarena bo zawsze będę z nimi ale Ferari mi nie jest obojetne to samo tyczy się Kimiego któremu zawsze będe kibicować .

Pieczar napisał(a):A Ferdka nikt nie lubi

No możliwe :-P
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez yankess Wt sty 30, 2007 23:03  

Pieczar napisał(a):A Ferdka nikt nie lubi

Poczekajmy, aż Chmiel sie wypowie :P . Ja mam sentyment do Ferrari, za każdym razem kiedy nie będzie to BMW Kubicy, to mam nadzieje, że właśnie będzie to Ferka, obojętnie z kim za kólkiem (chociaż z 2 kimi, Felipek, wole Felipka :) )
Zgadzam sie z dex'em. Ja chcąc nie chcąc kibicuje BMW, ale gdyby Kubica przesiadłby sie na (dajmy na to) McLarena, to chcąc nie chcąc kibicowałbym McLarenowi. Taka sytuacja teraz ma miejsce z Kimim :)
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez sznurek-jedi Śr sty 31, 2007 10:09  

Ja czuję się sfrustrowany po sezonach 2005 i 2006 (po Monako skopałem ścianę :D i wyłączyłem wyścig) do tego Mclaren ścągnął kierowcę którego osobiście nie znoszę - dlatego Kimi/Ferrari. Z patriotyzmu oczywiście także BMW i Robert.
sznurek-jedi
 

Postprzez herman1491 Śr sty 31, 2007 13:55  

Ja w tym sezonie będe kibicował McLaren-owi , bo po przejściu Alonso do Maków ja tez się do niech przenoszę :grin:
Oczywiście BMW! Jak prawie każdy będzie kibicował temu tema-owi. Świadczy o tym ankieta w której BMW-ica przoduje. :)
Sentyment do Renault :ukłon: :ukłon: no i chyba tyle :)
Aha no i jeszcze będe trzymał kciuki za Japończyków ;]
herman1491
 

Postprzez SirKamil Śr sty 31, 2007 23:34  

Swój cenny głosik oddałem na BMW Saubera. Czemu? Do marki mam osobistą sympatie (nie, nie nosze dresu), ale głównym powodem, czego nie mam zamiaru ukrywać jest fakt, iż kondycja tego zespołu przełoży się wprost proporcjonalnie na karierę Kubka...

Gdybym natomiast miał wybierać kierowcę bez powódek patriotycznych będzie to Webber chodź w RBR... niezależnie od tego co wysmażyli w Milton Keynes i jak dobre by to nie było życie uczy, że to będzie agonia kariery Australijczyka.

Obok nich stawiam Alosno, polubiłem go :) Im będe kibicował aby batożyli konkurencje.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez dezerter028 Pt lut 02, 2007 16:58  

MAC MAC MACLAREN MERCEDES oczywiscie ale wszystkim zycze jak najlepiej wkoncu to moj ulubiony sport!!! Poza lotnictwem !!
dezerter028
 

Postprzez W Pt lut 02, 2007 17:25  

dezerter028 napisał(a):MAC MAC MACLAREN MERCEDES

Chcę wierzyć, że to literówka i "A" wpadło z rozpędu.
8)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez RENO Pt lut 02, 2007 19:08  

Yankess napisał(a):Pieczar napisał:
A Ferdka nikt nie lubi


Ja lubie, na moim piedestale kierowców stoi najwyżej, Kubek jest na 2 miejscu :-P
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Miaja Menant So lut 03, 2007 12:12  

Po wynikach ankiety widzę, że przeważająca część forumowiczów będzie kibicować McLarenowi, Ferrari albo BMW-Sauber. Za dwa pierwsze z wymienionych teamów kciuki będą ściskać zapewne ci, którzy F1 interesują się od dawna, a za zespół, w którym jeździ nasz rodak - "kubicomaniacy". Oczywiście, od tej reguły są na pewno wyjątki. Osobiście będę się modlił o zwycięstwo Renault i jak najlepszą pozycję Kovalainena w klasyfikacji generalnej. :-D
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez SirKamil So lut 03, 2007 21:00  

Miaja Menant napisał(a):a za zespół, w którym jeździ nasz rodak - "kubicomaniacy"


Lub odwrotnie... w gronie głosujących gros to raczej osoby interesujące się tym sportem od dawna i zwyczajnie czekający na 'naszego' w F1 tym bardziej, że jest to postać szalenie perspektywiczna.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez RENO So lut 03, 2007 21:40  

to może ja sprecyzuje swoje preferencje co do F1:

Kierowajki:

-Alonso bo kibicuje mu od początku jego kariery
-Kubek to chyba wiadomo
-Fisico bo darze go sympatią i odkąd jezdzi w Renaulcie zacząłem liczyć że w końcu został doceniony i pokaże na co go stać, trochę się zawiodłęm ale mimo to dalej wierze że jest dobry i pokaże jescze Kowalskiem gdzie raki zimują
-Sutil bo ciekawi mnie co pokaże w Spyekrze i mam nadzieje że pokaże Albersowi że się miął z powołaniem i jego miejsce jest gdzie indziej

Teamy:

-McLaren bo jezdzi Alonso
-BMW to chyba też wiadomo, i licze że jako zespół uporają się z problemami wieku dziecięcego z F1.07 i podskączą w Kl. konstruktorków
-Renault zawsze im kibicowałem , i teraz też będe kibicował zwłaszcza jak już mówilem Fisico
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez patgaw So lut 03, 2007 22:32  

jezeli to chodzi o team to bmw ale tylko dlatego ze jezdzi tam kubica, a tak to tego teamu nie lubie zwlaszcza heidfelda.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Miaja Menant N lut 04, 2007 11:41  

RENO, jak ty pogodzisz te wszystkie preferencje kibicowania? Co będzie, kiedy na ostatnim okrążeniu Alonso w Maku i Kovalainen w Renault będą mknęli łeb w łeb do mety po zwycięstwo i lampkę szampana? :)
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez Cinek N lut 04, 2007 11:43  

Makowi padnie wtedy silnik, Kovalainen wygra, a lampkę szampana dostanie Raikkonen ;] Tylko co mu po jednej ;]
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez RENO N lut 04, 2007 11:53  

Miaja Menant napisał(a):o będzie, kiedy na ostatnim okrążeniu Alonso w Maku i Kovalainen w Renault będą mknęli łeb w łeb do mety po zwycięstwo i lampkę szampana?


proste będzie się liczył tylko ALO, już pisałem że na piedestale moich kierowców stoi najwyżej, a Kowalskiemu to ja wogole nie kibicuje :P
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron