Kto mistrzem w 2007?

Moderator: Ekipa F1

Który kierowca zostanie mistrzem?

F. Alonso
96
33%
L. Hamilton
44
15%
F. Massa
45
15%
K. Raikkonen
89
30%
G. Fisichella
4
1%
H. Kovalainen
3
1%
inny
12
4%
 
Liczba głosów : 293

Postprzez RENO So paź 13, 2007 18:19  

hahaha jasne Kimster tam nie wróci, prosty powód zresztą Alonso to mówił, że gadał z Kimsterem, DC, Mentosem i każdy był bardziej szczęśliwy po odejściu z McL, a Kimster nie wróci, widać, że w Ferrce mu dobrze, kiedy on się tak uśmiechał w McL jak teraz w Ferrari, no kiedy, u Rona miał o wiele więcej miał powodów do szału niż do zadowolenia
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez gongi So paź 13, 2007 18:23  

RENO napisał(a):Mentosem

Kto to???

RENO napisał(a):Kimster nie wróci, widać, że w Ferrce mu dobrze, kiedy on się tak uśmiechał

Nawet na podjum sie coraz więcej uśmiecha. :D
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream So paź 13, 2007 18:30  

gongi napisał(a):
RENO napisał(a):Mentosem

Kto to???

Juan Pablo Montoya
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez gongi So paź 13, 2007 18:55  

Aaa. Nie spotkałem sie jeszcze z takim określeniem. :grin:
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RENO N paź 14, 2007 9:18  

F1-HELP radziłbym Ci nie sugerować się wikipedia bo to jest bullshit, nie raz z ciekawości ją przeglądałem i w róznych dziedzinach wiedzy znalazłem błedy
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Cinek N paź 14, 2007 11:14  

RENO napisał(a):F1-HELP radziłbym Ci nie sugerować się wikipedia bo to jest bullshit, nie raz z ciekawości ją przeglądałem i w róznych dziedzinach wiedzy znalazłem błedy

to trzeba było poprawić.. na tym to polega..
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez RENO N paź 14, 2007 12:13  

cinek napisał(a):to trzeba było poprawić.. na tym to polega..
to popraw jak masz czas, bo ja go nie mam :twisted:
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez F1-HELP Pn paź 15, 2007 18:44  

RENO napisał(a):F1-HELP radziłbym Ci nie sugerować się wikipedia bo to jest bullshit, nie raz z ciekawości ją przeglądałem i w róznych dziedzinach wiedzy znalazłem błedy


masz jakieś procentowe wyliczenia lub konkretne przypadki? :o
w jakich dziedzinach wiedzy czujesz się mocny?

błędy, jedynie słuszne interpretacje, wojny edycyjne zdarzają się wszędzie (zwłaszcza w tematach politycznych i historycznych) dlatego warto:

- potwierdzać w innych źródłach
- stosować logiczne myślenie

ja też nie raz przeglądałem z ciekawości i wiele razy okazała się przydatna :), chociażby jako zbiór linków w danym temacie od którego warto zacząć poszukiwania, to tyle
nie polegam na tym źródle jak na Zawiszy ale też bez przesady
inicjatywa jest ciekawa chociaż sam nie biorę udziału w jej tworzeniu, nie kręci mnie wolontariat w takiej postaci (nie narzekam na nadmiar czasu),
chyba, że kiedyś jakieś hasło będzie bezpośrednio dotyczyło mnie lub czegoś przeze mnie promowanego wtedy nie zaszkodzi poświęcić chwilki na autoreklamę :)

każde hasło ma wątek z polemiką więc można zgłosić zastrzeżenia :)
Obrazek
Avatar użytkownika
F1-HELP
 
Dołączył(a): Pt paź 05, 2007 18:39
Lokalizacja: Z Kąt

Postprzez RENO Pn paź 15, 2007 19:45  

F1-HELP napisał(a):w jakich dziedzinach wiedzy czujesz się mocny?


PRAWO :-D w tej dziedzinie znalazłem błędy, ale częściej to w ogóle było nie na temat, całkiem o co innego chodziło, po prostu bzdury, ja nie wiem jak komuś chce się taką fuszerke w ogóle odwalać, to już lepiej nic nie pisać tam, a poza tym ktoś tu z forumowiczów podawał bardzo ciekawy przykład, co robił u niego jeden nauczyciel, dopisywał do pewnych haseł jakies steki bzdur i później widział, kto ściągał w wikipedi, a pomyśl sobie, że jeszcze setki tysięcy osób to przegląda, i w życiu spotkałem się już z wieloma osobami, które do poważnego tematu podchodził z niepoważnymi informacjami z Wiki.....tak więc ja tego nie uznaję, lepiej zaglądać do PWN, albo czegokolwiek innego

[offtop mode of]
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez F1-HELP Pn paź 15, 2007 23:59  

RENO napisał(a): tak więc ja tego nie uznaję, lepiej zaglądać do PWN, albo czegokolwiek innego
[offtop mode of]


Ale to generalna uwaga do netu, tak myślę :)
Są lepsze strony i są gorsze
Z tego co zauważyłem to Wiki jest cały czas w rozbudowie więc poziom wielu haseł jest na pewno nierówny :)

mam nadzieję, że z przypadku z nauczycielem nie należy wyciągać wniosku że Wiki to tak naprawdę pułapka zastawiona przez belfrów na nieświadomych czyhającego niebezpieczeństwa uczniaków :)
zwracam jednak uwagę, że większość książek to też makulatura, źródło nigdy nie zwalnia z myślenia :)
moim zdaniem to dwodzi lenistwa "poszukiwaczy wiedzy" a nie braku jakiejkolwiek przydatności źródła, są przecież bryki i całe strony poświęcone ściągom

nie wiem jak intensywnie buszujesz w necie ale ja z racji zainteresowań zawodowych i pozazawodowych spędzam w nim sporo czasu (moja zakładka Ulubione to już ponad 13700 linków z czego ok. 800 to Wikipedia, wiele z haseł tworzą pasjonaci, hobbyści, fani i robią to lepiej niż niejeden ze szkiełkiem i okiem z poziomu katedry) :)

zwróć też uwagę, że najlepsza obecnie wyszukiwarka w necie czyli Google bardzo wysoko umieszcza w swoim rankingu hasła z Wikipedii
tzw. relevantność ma zasadniczy wpływ na wartość wyszukanej informacji (chodzi o wzajemne odwołania między stronami),

oczywiście prawdziwość informacji czy czyjaś racja nie zależy od liczby potakiwaczy (a tak jest chociażby w DEMOKRACJI, co uważam za głupotę)

ostatnio wyszukiwane przeze mnie hasła to:
http://en.wikipedia.org/wiki/Storm_botnet
oraz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Kutrzeba

nie czytałem całości w obu przypadkach ale w pierwszym (ktoś wspomniał o Stormie w innym wątku więc postanowiłem bardziej zgłębić temat) zwróciłem uwagę na bogatą listę tzw. references a w drugim na to jedynie kim był wymieniony facet, plus najważniejsze epizody w jego życiu :)

i na koniec, myślę, że nie ma powodu aby za każdym razem odsyłać kogoś do PWN (hasła w encyklopedii bywają też bardzo politycznie poprawne) ani tym bardziej do "czegokolwiek innego" hahaha

P.S. drobna uwaga, słowa: pewne, jakieś, wieloma itd. są mało precyzyjne :)
Obrazek
Avatar użytkownika
F1-HELP
 
Dołączył(a): Pt paź 05, 2007 18:39
Lokalizacja: Z Kąt

Postprzez Tomas Pt paź 19, 2007 16:12  

Witam, dawno mnie tu nie bylo, taka praca, niestety. Ciezko po takiej przerwie wlaczyc sie w dyskusje, ale sprobuje.
Kto mistrzem?
Pomimo tego, ze wsrod trzech faworytow nie ma zadnego z moich ulubiencow, stawiam na Alonso.
Przez caly sezon, Hamilton zarobil sobie u mnie na antysympatie i zycze mu, aby nie ukonczyl wyscigu.
Kimi, raczej nic do niego nie mam,po za tym, by mogl od czasu do czasu sie usmiechnac.
Alonso, pomimo tego, ze psioczylem na jego dziecinne zachowanie na poczatku sezonu. Zrozumialem, ze cisnienie i atmosfera jaka byla w teamie, oraz ciagle faworyzowanie Hamiltona, nie dawaly mu wyboru do tego, by zalic sie i narzekac. Wiec bede trzymal kciuki za niego, by pupilek FIA, mial jak najtrudniejsze zadanie.
Ja mam swoj scenariusz w ktorym wygrywa Kimi, ale tak sie niestety nie stanie.
Chcialbym, by Fernando wjechal specjalnie w Hamiltona, rozbil dwa bolidy, tak by nie nadawaly sie juz do jazdy, a Kimi spokojne siegnal by po tytul, ale to tylko pobozne zyczenia.
Pozdrawiam! :-P
Obrazek
Shot at 2007-07-06
Avatar użytkownika
Tomas
 
Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 1:20
Lokalizacja: Lubin
GG: 10275176

Postprzez gongi N paź 21, 2007 10:30  

Tomas napisał(a):Chcialbym, by Fernando wjechal specjalnie w Hamiltona, rozbil dwa bolidy, tak by nie nadawaly sie juz do jazdy, a Kimi spokojne siegnal by po tytul, ale to tylko pobozne zyczenia.

Tyle, że taki scenariusz napewno się nie zdarzy. Pomarzyc dobra rzecz.
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez K9G N paź 21, 2007 18:34  

yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :) yes :)
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez pylarz N paź 21, 2007 18:34  

no i Kimi mistrzem :D
pylarz
 
Dołączył(a): So paź 20, 2007 8:24
GG: 5099012

Postprzez Alassane Bamba N paź 21, 2007 18:34  

Brawo Kimi, szkoda, że nie Fred, ale ważne, że to nie Lewus :-D
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron