Kto mistrzem w 2007?

Moderator: Ekipa F1

Który kierowca zostanie mistrzem?

F. Alonso
96
33%
L. Hamilton
44
15%
F. Massa
45
15%
K. Raikkonen
89
30%
G. Fisichella
4
1%
H. Kovalainen
3
1%
inny
12
4%
 
Liczba głosów : 293

Postprzez SoBcZaK Śr paź 10, 2007 12:51  

pjaxz napisał(a):Alonso będzie miał przeciwko sobie własny team. Kto więc może wygrać? Tylko FIA

no już nie przesadzaj/cie mechanicy będą musieli zrobić to co do nich należy, bo mają swoje kontrakty i to jest ich praca, nie mają prawa bo zrobić coś na złość, troche wiary w ludzi ludzie! chociaż fakt że Kimi ma najgorzej z nich dwóch :( trudno sie mówi, kiedyś jeszcze im skopie tyłki....
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez gongi Śr paź 10, 2007 13:35  

sobczak napisał(a):Kimi ma najgorzej z nich dwóch trudno sie mówi, kiedyś jeszcze im skopie tyłki....

Obyś się za dwa tygodnie nie zdziwił. Mam dobre przeczucia. :D

Dobrze by było gdyby Ferdek przeszedł spowrotem do Renault, bo Heiki miał by się od kogo uczyć.
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel Śr paź 10, 2007 15:17  

sobczak napisał(a):no już nie przesadzaj/cie mechanicy będą musieli zrobić to co do nich należy, bo mają swoje kontrakty i to jest ich praca

No właśnie - to jest ich praca. I jeżeli ich pracodawca czegoś zażąda, to oni muszą to zrobić. Czego może zażądać Ron, to sam sobie już wymyśl, nie chcę pisać jakiś konkretnych przykładów. Jednak myślę, że Ron bardzo nie chciałby, aby Fernando najpierw zdobył tytuł, a później odszedł z McLarena.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SoBcZaK Śr paź 10, 2007 15:22  

chmiel napisał(a):No właśnie - to jest ich praca. I jeżeli ich pracodawca czegoś zażąda, to oni muszą to zrobić. Czego może zażądać Ron, to sam sobie już wymyśl, nie chcę pisać jakiś konkretnych przykładów. Jednak myślę, że Ron bardzo nie chciałby, aby Fernando najpierw zdobył tytuł, a później odszedł z McLarena.

ja bym bardzo tego chciał aby jeśli już rzeczywiście tak będzie (czyli coś tam nie dokrecą Ferdkowi) to żeby Hamiltonowi tez sie coś przydarzyło i wtedy tytuł ani dla jednego ani dla drugiego i cały MćLaren szlak trafił z tytułami :) z dwójki Mca jestem za Ferdkiem ale dla dobra Kimiego mam nadzieje że nie dojedzie tak jak Lewis... (wiem jestem okrutny dla fanów Lewisa i Alonso:P)
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Marco Gronichella Śr paź 10, 2007 16:34  

Jestem duszą i sercem za Alonso, sympatią za Kimim. Jeżeli Alonso nie zdoła zdobyć mistrzostwa liczę że zrobi to Kimi.
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez RENO Śr paź 10, 2007 16:45  

Jestem duszą i sercem za Alonso, sympatią za Kimim. Jeżeli Alonso nie zdoła zdobyć mistrzostwa liczę że zrobi to Kimi.


podpisuje sie pod tym dwiema rękami, pozatym może tradycji stanie się zadośc i silnik McMerola szczeli w najmniej oczekiwanym momencie u Hamcia :-D
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez K9G Cz paź 11, 2007 16:12  

Mi sie marzy kolizja mclarenow na pierwszych zakretach i Kimas wygrywa :) :woohoo:
Dla mnie Hamilton w tym sezonie jezeli zdobedzie ten pucharek to mistrzem i tak nie bedzie.
Nie lubie Alonso, ale wolalbym 100 razy zeby to on zdobyl tytul a nie ten nietykalny matołek.
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez gongi Cz paź 11, 2007 16:23  

W ostatnim okrążeniu, kiedy na prowadzeniu będzie FIAmilton zerwie mu się linka od gazu :D
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kajek Cz paź 11, 2007 16:27  

gongi napisał(a):W ostatnim okrążeniu, kiedy na prowadzeniu będzie FIAmilton zerwie mu się linka od gazu :D


Amen :-D
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez kubus Cz paź 11, 2007 16:33  

Mi się śniło że fiamilton wypadł na pierwszym okrążeniu :-D A Alonso wykręcił spina i wjechał w niego sato :lol: piękny sen
Kimster fan
Avatar użytkownika
kubus
 
Dołączył(a): Wt kwi 24, 2007 16:59
Lokalizacja: Kutno
GG: 8948873

Postprzez Marco Gronichella Cz paź 11, 2007 17:04  

kubus chyba jadłeś grzyby przed pójściem spać :evil:
RD wręczył zaproszenie FIA do garażu podczas GP Brazyli i ponoć FIA je przyjęła. Mogę być pewny tytułu Fiamiltona ;(
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez Darth ZajceV Cz paź 11, 2007 17:30  

Marco Gronichella Czytaj dokładnie newsy :D Chodzi tutaj o hiszpańskiego Wiceprezydenta FIA, który będzie tam nieoficjalnie.... a prócz tego FIA pośle tam kogoś do oficjalnego nadzoru.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez ulanka Cz paź 11, 2007 21:13  

Czolem wszystkim! Jestem nowa na tym forum i wlasciwie dopiero od 3 lat interesuje sie Formula 1. Mieszkam w Hiszpanii, i nie ukrywam, ze to wlasnie Alonso i pozniej Kubica stali sie glownym powodem tego, ze to wlasnie Formula 1 stala sie moim ulubionym sportem. No wlasnie - sportem? Jak sami wiele razy slusznie zauwazyliscie to, co sie dzieje w tym sezonie chyba malo ma wspolnego z gra fair play. Dlatego, kiedy dowiedzialam sie, ze hiszpanscy fani Alonso i Formuly 1 podjeli inicjatywe przygotowania dokumentu, w ktorym jawnie protestuje sie przeciwko nieodpowiedniemu traktowaniu Alonso, wyszczegolniajac, punkt po punkcie i wyscig po wyscigu, probe sabotazu bolidu Alonso i faworyzowanie Fiamiltona, bez wahania zlozylam swoj podpis. Cala inicjatywa zaczela sie w poniedzialek,a dzis juz podpisalo sie ponad 70 tys. osob, coraz wiecej spoza Hiszpanii. Caly dokument wraz z zebranymi podpisami zostanie przedstawiony FIA, ale juz teraz o tej inicjatywie coraz glosniej na calym swiecie. Wszystkich, ktorzy chca sie przylaczyc zapraszam na strone http://petitiononline.com/fealonso/petition.html, a tlumaczenie dokumentu inne jezyki znajdziecie pod http://mafia2007.wordpress.com/. Zapraszam (podpisujcie sie imieniem i nazwiskiem).
ulanka
 

Postprzez F1-HELP Pt paź 12, 2007 4:13  

ulanka napisał(a):Czolem wszystkim! Jestem nowa na tym forum i wlasciwie dopiero od 3 lat interesuje sie Formula 1. Mieszkam w Hiszpanii, i nie ukrywam, ze to wlasnie Alonso i pozniej Kubica stali sie glownym powodem tego, ze to wlasnie Formula 1 stala sie moim ulubionym sportem. No wlasnie - sportem? Jak sami wiele razy slusznie zauwazyliscie to, co sie dzieje w tym sezonie chyba malo ma wspolnego z gra fair play. Dlatego, kiedy dowiedzialam sie, ze hiszpanscy fani Alonso i Formuly 1 podjeli inicjatywe przygotowania dokumentu, w ktorym jawnie protestuje sie przeciwko nieodpowiedniemu traktowaniu Alonso, wyszczegolniajac, punkt po punkcie i wyscig po wyscigu, probe sabotazu bolidu Alonso i faworyzowanie Fiamiltona, bez wahania zlozylam swoj podpis. Cala inicjatywa zaczela sie w poniedzialek,a dzis juz podpisalo sie ponad 70 tys. osob, coraz wiecej spoza Hiszpanii. Caly dokument wraz z zebranymi podpisami zostanie przedstawiony FIA, ale juz teraz o tej inicjatywie coraz glosniej na calym swiecie. Wszystkich, ktorzy chca sie przylaczyc zapraszam na strone http://petitiononline.com/fealonso/petition.html, a tlumaczenie dokumentu inne jezyki znajdziecie pod http://mafia2007.wordpress.com/. Zapraszam (podpisujcie sie imieniem i nazwiskiem).


Ten adres z petycją jest chyba lepszy: :)
http://www.petitiononline.com/fealonso/petition.html
Na chwilę obecną jest prawie 90 tys. podpisów

A tu lista nieprawidłowości po angielsku:
http://mafia2007.wordpress.com/english/
Gdyby komuś chciało się przetłumaczyć to może podesłać autorom inicjatywy także polską wersję :).

P.S. Jaki masz numer podpisu? :D :-D :grin:
P.S.2 Przy składaniu podpisu trzeba podać imię i nazwisko oraz adres email. W zasadzie to niezły sposób na stworzenie całkiem pokaźnej listy adresowej fanów F1 a w szczególności Ferdka. Cenna rzecz :).
Avatar użytkownika
F1-HELP
 
Dołączył(a): Pt paź 05, 2007 18:39
Lokalizacja: Z Kąt

Postprzez ulanka Pt paź 12, 2007 8:22  

F1 Help
Dzieki. Masz racje, podalam niepelny adres. A moj numer to 127 :) .

Kolejna prosba - jesli mozecie, przeslijcie petycje do waszych znajomych.

Jesli chodzi o tlumaczenie - postaram sie jeszcze dzis cos z tym wykombinowac.

Pozdrawiam
ulanka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości