Przed GP Australii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez 5cuderi4 So mar 10, 2007 21:35  

bankoq napisał(a):Pierwsze dwa miejsca są raczej zarezerwowane dla Ferrari i McLarena. Wg mnie 1 i 2 miejsca podziela między sobą Alonso i Kimas w dowolnej kolejności.
Niedoceniasz Massy. :grin:
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez W So mar 10, 2007 21:42  

5cuderi4 napisał(a):Niedoceniasz Massy.

Bankoq jak bankoq, ale dopiero będzie śmiesznie, jak Massy nie docenił Raikkonen i przyjdzie mu być numerem DWA.
:napalony:

Nie będzie to nowa myśl w tym wątku - życzyłbym sobie, żeby wyścig w Melbourne był na takim poziomie, jak dzisiejszy wyścig MotoGP w Katarze.

Ferrari vs McLaren...?
Deja vu.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Piter So mar 10, 2007 22:24  

Owca! W trosce o Ciebie że możesz nie obejrzeć wyścigu :shock: --> kwalifikacje i wyścig w Polsacie!!!!!!!!!!!! :królik:

No ja stawiam na Alonso co by nie było 8) ...i Roberta :-D
Ostatnio edytowano So mar 10, 2007 22:51 przez Piter, łącznie edytowano 1 raz
200SX POWER
Avatar użytkownika
Piter
 
Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 0:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez damian1812 So mar 10, 2007 22:47  

Ja myślę , że w kwalifikacjach wygra Felipe Massa,2 Fernando Alonso,3 Kimi Raikkonen,poźniej Robert,Nick i inni. Wyścig przebiegnie pod dyktando Ferrari bo oni zawsze mają dobrą strategie.
damian1812
 

Postprzez yankess So mar 10, 2007 22:54  

damian1812 napisał(a):Ja myślę , że w kwalifikacjach wygra Felipe Massa,2 Fernando Alonso,3 Kimi Raikkonen,poźniej Robert,Nick i inni. Wyścig przebiegnie pod dyktando Ferrari bo oni zawsze mają dobrą strategie.

Chłopie, chyba pierwszy twój sensowny post, z jakim się zgodze (a już myślałem, ze tego nei dożyje) :) :lol: . Ja mam nadzieje, że kierowcy McLarena (również byli) będą gdzieś hen w tyle, wtedy nikt nie będzie Massie przeszkadzał w zdobyciu 1 miejsca (chyba że będzie to Kubica, to naturlana siłą rzeczy Felipe powinien go przepuścić). Zyczmy sobie wszyscy ciekawego wyścigu i ciekawego sezonu.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez dex So mar 10, 2007 23:05  

No nareszcie zaczyna się cyrk F1 , ciężko coś wytypować na początku , ja osobiście chciałbym żeby Kimi jakoś fajnie zaczoł sezon ( może od wygranej hehe ) no i żeby jakiś Mclaren był na pudle , żeby sie nie okazało że tylko na testach byli dobrzy , ciekawy jestem również jaka sytuacja jest w ekipie BMW Sauber no i czy Honda postraszy ale nie swoim innowacyjnym malowaniem tylko szybkością bo na Toyote wogle nie liczę że będzie w czołówce .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Kubuś Fatalista So mar 10, 2007 23:09  

Stawiam na kierowców McLarena, Renault i Williamsa. Kimi niech nadal ma pecha. Felipe niech podzieli los Kimiego. Reszta niech będzie cieniem tych zespołów. Kiedy wróci stary dobry porządek McLaren i Williams na czele ?

A tak obiektywnie patrząc to Alonso ma szanse na PP i wygraną. Ciekawe co pokaże Nico. Martwię się też o Renault.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez godzil2 So mar 10, 2007 23:49  

Hmm, wszyscy BMW, Ferrari i McLaren... A czy Red Bull, nie może namieszać?

McLareny zawsze były najlepsze aerodynamicznie, Renault ostatnio silnikowo. Mają można powiedzieć nazdwozie McL i silnik Renault, czyli mieszanka praktycznie idealna... Kierowcy to już chyba gorzej, bo David już ma lata a Webbo u szczytu możliwości był w 2005 roku. Wracając do silników - RB będzie miało pewnie ten sam silnik co Renówka w zeszłym roku, bo przecież było zamrożenie. Aero Neweya będzie najlepsze.

Wg mnie, namieszają sporooo.

Ja jednak, i tak najbardziej liczę na Kimiego i Roberta, jak zawsze :]
Avatar użytkownika
godzil2
 
Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 17:25
Lokalizacja: Espoo/Finlandia

Postprzez deeze So mar 10, 2007 23:55  

Yankess napisał(a):
damian1812 napisał(a):Ja myślę , że w kwalifikacjach wygra Felipe Massa,2 Fernando Alonso,3 Kimi Raikkonen,poźniej Robert,Nick i inni. Wyścig przebiegnie pod dyktando Ferrari bo oni zawsze mają dobrą strategie.

Chłopie, chyba pierwszy twój sensowny post, z jakim się zgodze (a już myślałem, ze tego nei dożyje) :) :lol: .

No co prawda to prawda! :D Nie zgadzam się z damianem może co do kolejności kierowców Ferrari, ale reszta się zgadza ;-)
godzil2 napisał(a):Hmm, wszyscy BMW, Ferrari i McLaren... A czy Red Bull, nie może namieszać?

Nie. Jak sam zespół mówił - nie są jeszcze w pełni przygotowani na sezon. Aero nie jest jeszcze przygotowane 100%. Na Malezję szykują jakieś ulepszenia.
godzil2 napisał(a):Ja jednak, i tak najbardziej liczę na Kimiego i Roberta, jak zawsze :]

To tak jak tu 8)

Nie ma bata: ten rok należy do Ferrari i McLarena - oni będą walczyć o mistrzostwo. O 3 miejsce i pojedyncze wyścigi walczyć będą BMW i Renault, później może dojdzie Red Bull, ale mimo wszystko nie spodziewałbym się po nich fajerwerków. Williams również może porządnie namieszać, tak samo zresztą jak Honda, która przecież w poprzednim sezonie słabego bolidu nie miała. Nie jestem w stanie tak naprawdę podać hierarchii osiągów, tak wszyscy są relatywnie zbliżeni do siebie. Nie mogę się doczekać, zapowiada się "hell of a season!"
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Cinek So mar 10, 2007 23:56  

Massa wygrywa wyścig, Kimas zjarał silnik, Alonso coś przekombinował i jadąc na prowadzeniu spadł na 6 pozycję, Kubek czwarty. Hamilton, a raczej jego bolid, będzie zeskrobywany z bandy. Tak to widzę :D :D :D
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez yankess N mar 11, 2007 0:11  

deeze napisał(a):Nie zgadzam się z damianem może co do kolejności kierowców Ferrari, ale reszta się zgadza

Ja nie kwestionuje niczyjego zdania odnośnie trójki Felipe, Kimi i Fernando, bo to jest tak nieprzewidwalne, że dopiero wyścig pokaże, który będzie 1st, 2nd i 3rd.
Jak widzisz cinek jeśli chodzi o kibicowanie to jedziemy na tym samym wózku. Byłbym zadowolny, jakby Twoja prognoza się sprawdziła... :-D
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Pussik N mar 11, 2007 1:00  

K9G napisał(a):Czekam tylko na wyscig. Wszystko wyjdzie. Jaki zespol jest dobry w zakretach, jaki ma najwieksza predkosc na prostych, wszystko. Juz sie doczekac nie moge :D Ciekaw jestem ile wybuchnie silnikow :) Mysle, ze kolo 4 moze 5 :) Oby bylo tak jak w MotoGP dzisaj.


Przecież to nie silniki bedą wybuchać. :P Są prawie te same co rok temu.

Natomiast awaryjne będą skrzynie biegów. Są zupełnie nowe i nowej konstrukcji.


Wg. mnie Massa okaże się najlepszy w wyścigu. Walczyć będzie naturalnie z Kimim i Alonso.
Hamilton może mieć dobry debiut, czego wielu oczekuje.
Ja natomiast licze, że Kubek będzie wyżej niż Nick. Jednak 5 miejsce to chyba zbyt wysoko. Niech będzie jeden lub dwa punkty. :P

Dodam jeszcze iż myslę, że Fisico bedzie przed Kovalainenem w Australii.

Fisico wygrywał inaguracyjne wyscigi. :P
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Baart Racing N mar 11, 2007 1:15  

Baart Racing napisał(a):Zawsze 3malem kciuki za Honde i Buttona, ale strasznie zawodzi jako kierowca
:zakrywa:
Nie pomyslales o tym, ze to Honda strasznie zawodzi Buttona. Heh.



Jasne, ale skoro tak zawodzi a mial szanse przejsc, to czemu nie skorzystal.
Avatar użytkownika
Baart Racing
redaktor
 
Dołączył(a): So cze 24, 2006 12:31
Lokalizacja: Koszalin
GG: 4728366

Postprzez bankoq N mar 11, 2007 2:10  

Ja tam nie wierze, że Massa jest kierowcą, który moze wygrać mistrzostwo ścigając z takimi typami, jak Alonso, Raikkonen czy Kubica.

Pamiętajmy, że tak na prawdę Brazylijczyk dostał wakat w Ferrari na jeden rok i nikt nie brał na początku pod uwagę, że to może być ich etatowy kierowca. I wg mnei to widać. Popełniał mnóstwo błędów w poprzednim sezonie (szczególnie w pierwszej połowie).

Nadal uważam, że jest to specyficzny kierowca. Szybki kiedy ma najlepszy bolid i nie dzieją się jakieś nieprzewidziane sytuacje na torze. Jeżeli jednak zacznie się dziać coś złego z Ferrari (będą musieli startować z dalszych linii, będą awarie) i Massa będzie musiał stawić czoło nietypowej sytuacji na toirze, to Brazylian sobie nie będzie radził. Nie mówie już co się będzie działo jak spadnie deszcz... jazda Massy w deszczu jest wręcz żałosna!

Mimo wszystko lubie go za szczere wypowiedzi (sam stwierzdił, że nie jest dobry technicznie i jeździ raczej siłowo, więc na niektórych torach nie można sie po nim spodziewać cudów) i życze mu żeby skopał tyłek fińskiemu gburowi... :)
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez Pussik N mar 11, 2007 3:08  

Ale styl jazdy Massy się sporo zmienił od czasu gdy startowal u Saubera.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość