Przed GP Australii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pussik So mar 17, 2007 17:53  

Webber zna skróty i tyle. Na 14 zakręcie tylko lekko skręca w prawo i wjeżdza odrazu na 16, omijając 15.

Swoją droga nie zapomne GP Australii w debiutanckim sezonie Webbera. Gonił go Sato , gonił, a gdy dogonił to zrobił spina. :P

Webber w Minardi był wtedy.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez TobaccoBoy So mar 17, 2007 18:05  

Mam coś interesującego, prosto z najnowszego Red Bulletinu:
Obrazek
TobaccoBoy
 

Postprzez Cinek So mar 17, 2007 18:09  

TobaccoBoy napisał(a):Mam coś interesującego, prosto z najnowszego Red Bulletinu:
Obrazek

Boskie :D
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Ave So mar 17, 2007 18:12  

Pussik napisał(a):Webber zna skróty i tyle. Na 14 zakręcie tylko lekko skręca w prawo i wjeżdza odrazu na 16, omijając 15.


Wow, topografia na 6.. Sila. Musisz miec pod domem bujne krzaki :???:
Koniec OT.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez TobaccoBoy So mar 17, 2007 18:14  

A skoro któż rzucił temat Webbera:
Obrazek
TobaccoBoy
 

Postprzez OldHorse So mar 17, 2007 18:41  

gregoff napisał(a):Ale teraz jest o wiele cięższy niż czołowa 4 zawodników. Niech obroni swoją pierwszą pozycję startową a się zobaczy.


Chyba nie aż tak wiele. Jest cięższy o paliwo na ostatni FL, którego nie zrobił, bo nie zdążył. Nie zgadzam się z teorią, że z założenia zatankowali mu więcej niż Nickowi - wszyscy w ubiegłym roku powtarzali to samo jak papugi, gdy Kubica przegrywał w qualu z Heidfeldem, i za każdym razem okazywało się to nieprawdą. Po prostu Robert jest gorszy w kwalifikacjach od Nicka i tyle. O ile pamiętam, w niższych seriach też nie był mistrzem qualu.

TobaccoBoy napisał(a):Mam coś interesującego, prosto z najnowszego Red Bulletinu:

Genialne. Najbardziej mi się podoba punkt 20 :-D
Avatar użytkownika
OldHorse
 
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 9:26
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Mateusz91F1 So mar 17, 2007 19:53  

Pussik napisał(a):Webber zna skróty i tyle. Na 14 zakręcie tylko lekko skręca w prawo i wjeżdza odrazu na 16, omijając 15.

Nie na koleś... http://www.f1wm.pl/tory/?id=albert_park ciekawe jak to mozliwe :P :P
Nie ogladałęm qualu, bo miałem zawody... Szkoda mi trochę Massy. bo zapowiadał walkę o 1m. No nic niech odrabia, da radę, stac go na to...:)
Myślę, że Nick i Robert złapią trochę punktów( 7-8 ) w GP...

Idę spać...:D:D:D bo już czas.. :smile: :smile:
Mateusz91F1
 

Postprzez maciek So mar 17, 2007 20:07  

Trochę szkoda Massy, ale mam nadzieję że zdobędzie jakieś punkty w wyścigu, świetnie spisali się kierowcy Super Aguri. Liczę na ciekawy wyścig :)
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez OldHorse So mar 17, 2007 20:16  

Ave, Mateusz91F1 - człowiek inteligentny umie rozpoznać dowcip również wtedy, gdy żartujący(ca) nie wstawia po nim osiemdziesięciu pięciu "śmieszków"...
Ostatnio edytowano So mar 17, 2007 20:23 przez OldHorse, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
OldHorse
 
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 9:26
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Mateusz91F1 So mar 17, 2007 20:21  

OldHorse napisał(a):Ave, Mateusz91F1 - człowiek inteligentny umie rozpoznać dowcip również wtedy, gdy żartujący nie wstawia po nim osiemdziesięciu pięciu "śmieszków"...

Aha..czyli wg ciebie nie jesteśmy inteligentni... Nie no dzieki, nie ma to co podnosić człeka na duchu
:P :P
Mateusz91F1
 

Postprzez OldHorse So mar 17, 2007 20:30  

Powiedzmy że mieliście chwilowe zaćmienie. Zdarza się również ludziom inteligentnym.

Poza tym do damy nie wypada się zwracać per "koleś"... :diabełek:
Avatar użytkownika
OldHorse
 
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 9:26
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez grzybf169 So mar 17, 2007 20:40  

Oby optymizm Theissena przełożył się na osiągnięcia kierowców w wyścigu. Jeżeli wszystko pójdzie jak należy to punkty dla BMW będą i jest to niepodważalne. Ciekaw jestem postawy Massy. Jeżeli nauczył się coś przez ten rok od Schumachera to powinniśmy obejrzeć fenomenalną pogoń za czołówką. Zbyt wiele do stracenia nie ma, więc zaryzykować powinien.
face off=off wins
Avatar użytkownika
grzybf169
 
Dołączył(a): N kwi 23, 2006 8:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez 5cuderi4 So mar 17, 2007 21:16  

OldHorse napisał(a):Nie zgadzam się z teorią, że z założenia zatankowali mu więcej niż Nickowi - wszyscy w ubiegłym roku powtarzali to samo jak papugi, gdy Kubica przegrywał w qualu z Heidfeldem, i za każdym razem okazywało się to nieprawdą. Po prostu Robert jest gorszy w kwalifikacjach od Nicka i tyle. O ile pamiętam, w niższych seriach też nie był mistrzem qualu.
Z tego co Robert i Nick powiedzieli w wywiadach udzielonych dla Polsatu Sport i tym zamieszczonym na F1WM można wywnioskować, że jednak tego paliwa ma więcej w swoim samochodzie.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez patgaw So mar 17, 2007 21:25  

ma. robert jedzie bardziej zapobiegawczo (czyt, gorszy wynik) a NH bardziej ryzykownie(lepszy wynik, miejsza szansa uzyskanie go) a spowodowane jest to nowymi przepisami apropo samochodu bezpieczenstwa.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Cinek So mar 17, 2007 21:42  

patgaw napisał(a):robert jedzie bardziej zapobiegawczo (czyt, gorszy wynik) a NH bardziej ryzykownie(lepszy wynik, miejsza szansa uzyskanie go

Bez komentarza..
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości