Przed GP Australii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez TimOOv So mar 17, 2007 21:42  

zapewne nie tylko oni testują "nowe przepisy oponami i SC na kilka sposobów... siłą woli Massa będzie cysterną

:-)
TimOOv
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 23:33
Lokalizacja: I tak nie wiecie gdzie to jest

Postprzez yankess So mar 17, 2007 21:45  

patgaw napisał(a):a spowodowane jest to nowymi przepisami apropo samochodu bezpieczenstwa.
To brzmi sensownie, w końcu na tym torze wypadki lubią mieć miejsce, więć SC może sie pojawic.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez grzybf169 So mar 17, 2007 22:13  

cinek napisał(a):patgaw napisał:
robert jedzie bardziej zapobiegawczo (czyt, gorszy wynik) a NH bardziej ryzykownie(lepszy wynik, miejsza szansa uzyskanie go

Bez komentarza..



Dokładnie
face off=off wins
Avatar użytkownika
grzybf169
 
Dołączył(a): N kwi 23, 2006 8:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez chmiel So mar 17, 2007 22:15  

O zwycięstwo na pewno powalczą Kimi i Fernando. Czasy w qualu były bardzo wyrównane, ale Ferrari w czasie testów było podobno bardzo szybkie na dłuższych dystansach. Czy to prawda przekonamy się w wyścigu. Myślę, że Kimi ma trochę mniej paliwa. Ciekawie może być na starcie. W kolejnej grupce, która będzie walczyła o 3 miejsce, powinien być Lewis, Nick i Robert. Hamilton dysponuje chyba najlepszym bolidem i to on jest w tej grupie faworytem. Nick ma na pewno mniej paliwa od Roberta i mam nadzieję, że RK wyprzedzi Niemca. Ciekawe, czy będzie się gdzieś potrafił wmieszać Massa. Bolid ma świetny. Dla niego dobrze by było, gdyby zyskał kilka pozycji już na starcie. Zobaczymy. Zapowiada się ciekawy wyścig. :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Miki1910 So mar 17, 2007 22:18  

chmiel napisał(a):O zwycięstwo na pewno powalczą Kimi i Fernando. Czasy w qualu były bardzo wyrównane, ale Ferrari w czasie testów było podobno bardzo szybkie na dłuższych dystansach. Czy to prawda przekonamy się w wyścigu. Myślę, że Kimi ma trochę mniej paliwa. Ciekawie może być na starcie. W kolejnej grupce, która będzie walczyła o 3 miejsce, powinien być Lewis, Nick i Robert. Hamilton dysponuje chyba najlepszym bolidem i to on jest w tej grupie faworytem. Nick ma na pewno mniej paliwa od Roberta i mam nadzieję, że RK wyprzedzi Niemca. Ciekawe, czy będzie się gdzieś potrafił wmieszać Massa. Bolid ma świetny. Dla niego dobrze by było, gdyby zyskał kilka pozycji już na starcie. Zobaczymy. Zapowiada się ciekawy wyścig. :)


Myślę podobnie. Aczkolwiek uważam, że o podium powalczy również Massa z naładowanym do pełna bolidem.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Cinek So mar 17, 2007 22:57  

Yankess napisał(a):Po brzmi sensownie, w końcu na tym torze wypadki lubią mieć miejsce,

Jest nawet ku temu 20 powodów :D
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Phaedra N mar 18, 2007 0:46  

To Super Ogorki maja problem. Brac na przyszly sezon TO COS, jezdzic obecnym autem czy budowac nowe.

Obrazek

Test na trzezwosc przed wazeniem

Obrazek

Nowa koalicja przeciwko "Czerwonym". "Ja go z lewej a Ty z prawej"

Obrazek
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez Jankes N mar 18, 2007 2:23  

:evil:

Obrazek
Avatar użytkownika
Jankes
 
Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 13:38
Lokalizacja: ZGora

Postprzez TimOOv N mar 18, 2007 3:38  

Jankes napisał(a)::evil:

Obrazek


było...

a co do kolalicji przeciwko czerwonym... w polsce nikt nie lubi czerwonych... ale jeszcze nikt nie wymyślił lustracji kierowcow f1

:-)
Ostatnio edytowano N mar 18, 2007 5:35 przez TimOOv, łącznie edytowano 1 raz
TimOOv
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 23:33
Lokalizacja: I tak nie wiecie gdzie to jest

Postprzez Jankes N mar 18, 2007 3:42  

uuuuu... jednak Massa wymienia silnik! pojedzie z końca stawki i jeszcze nie wiadomo czy przypadkiem nie wystartuje z pitlane
Avatar użytkownika
Jankes
 
Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 13:38
Lokalizacja: ZGora

Postprzez Cinek N mar 18, 2007 3:46  

i tak uważam że to było najrozsądniejsze wyjście.

btw. nie spie! nie spie! obudzilem sie! all credits goes to my babcia [budzenie.wnukow v1.3 BETA]
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Baart Racing N mar 18, 2007 3:50  

fajnie, ze sa pasjonaci w studio, ale goscie jezyk troche kalecza :(

przyklad - Na Mondzie, Hajfild
no nie eeeee
Avatar użytkownika
Baart Racing
redaktor
 
Dołączył(a): So cze 24, 2006 12:31
Lokalizacja: Koszalin
GG: 4728366

Postprzez Cinek N mar 18, 2007 4:34  

slipstream napisał(a):A widziałes taką oponę w akcji czy snujeszswoje domysły tylko. Ja tam opieram się na elementarnych podstawach optyki, ale jak wiesz lepiej.


sexpistols napisał(a):Bedzie widac podczas zmieniania opon, jak ktos ma problem z zauwazeniem podczas jazdy.


I co, cwaniaki? :D Jakże doskonale widać :D

Edit: O ku... ja pier.. no jaki niefart ;( P4 byłoby na 100% ;(
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Damos N mar 18, 2007 5:05  

No i po zabawie :(
Są gdzieś przecieki dot. awarii u Roberta ? Heidfeld był przez Kubicę spowalniany przez ostatnich kilka kółek...
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez pawelgkm N mar 18, 2007 5:12  

No i BMW nawaliło... a szkoda, bo Kubek jechał całkiem dobrze. Ale za to Kimas jedzie po zwycięstwo więc nie jest tak źle ;]
pawelgkm
 
Dołączył(a): So sie 26, 2006 10:05
Lokalizacja: Grudziądz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość