Zmiany w przepisach 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez TobaccoBoy Pn wrz 24, 2007 17:37  

P@veL napisał(a):No więc właśnie dlatego się pytam. A ten burak tu wyskakuje zaraz z takim tekstem

Sam żeś burak i ignorant. Jest coś takiego poszanowanie innego użytkownika i regulamin techniczny na 2008 na oficjalnej stronie fia. Z tego co ostatnio mówiono to zespoły tego chcą, ale decyzja miała zapaść m.in. na tym nadzwyczajnym zebraniu WMSC jednak nie słyszałem, by wprowadzono propozycje zespołów, wiec trzymam się tego co ustalono w grudniu 2006 - zmienia to w oficjalnym regulaminie na stronce to z góry przeroszę.
TobaccoBoy
 

Postprzez P@veL Pn wrz 24, 2007 19:14  

Gdzieś tam mówili że mają zwiększyć żywotnośc silników i skrzyń biegów. Potem mówili, że za wymianę skrzyni będzie kara wagowa i potem nie pamiętam żeby coś mówili, a TobaccoBoy napisał, że ma być skrzynia na 4 GP i się zdziwiłem, więc się grzecznie pytam skąd te rewelacje. A patgaw wyskakuje ze swoim tekstem jakby to on był alfą i omegą, a już nie pierwszy raz wali taki tekst więc się wnerwiłem. A z tym burakiem to może trochę przesadziłem, sorry.

Z posta TobaccoBoy'a rozumiem, że jak na razie ma być jednak 1 skrzynia na 4 GP i oparte jest to na Regulaminie Technicznym F1 na sezon 2008.
Avatar użytkownika
P@veL
 
Dołączył(a): Cz lut 16, 2006 16:44
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez patgaw Pn wrz 24, 2007 19:18  

nie zapytales sie skad takie rewlacje tylko stwierdziles ze tego nie slyszales na co ja odparlem ze to nikogo nie interesuje.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez P@veL Pn wrz 24, 2007 19:24  

No może z tym "grzecznym zapytaniem" to przesadziłem, ale jak piszę, że pierwszy raz o czymś słyszę to chyba logiczne że proszę o jakiegoś linka do wiadomości czy coś takiego
Avatar użytkownika
P@veL
 
Dołączył(a): Cz lut 16, 2006 16:44
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez ARTEK32 Wt wrz 25, 2007 11:31  

slipstream napisał(a):
sEB-q napisał(a):Liczba wypadkow na pewno wzrosnie.

Ba, ja myślę nawet że się pozabijają już w pierwszym wyścigu, a ilość banalnie myślących ludzi na pewno nie spadnie :evil: Strony tematów już o tym napisano ale widzę ze trzeba powtarzać jak jakąś mantrę a efekt i tak będzie jak mówienie w pustą ścianę. To nie są dzieci w piaskownicy gdzie jak im się zabierze łopatkę to nie zrobią już zamku z piasku :!: . To są profesjonaliści w tym co robią a nie tępe dresy w BMW gdzie gdyby wyłączyć im TC rozbijają się na pierwszym drzewie bo jedynie cisnąć gaz potrafią.


Wypraszam sobie, co prawda nie jestem "dresem" ale jeżdżę BMW i przygody z drzewem jeszcze nie miałem :P
Robert Kubica - BMW SAUBER F1 TEAM
Avatar użytkownika
ARTEK32
 
Dołączył(a): Śr wrz 12, 2007 12:01
Lokalizacja: Kwidzyn

Postprzez slipstream Wt wrz 25, 2007 11:37  

ARTEK32 napisał(a):Wypraszam sobie, co prawda nie jestem "dresem"

Więc skoro nie jesteś, jak to nazwałem "tępym dresem" to skąd ta uraza ? Nie pisałem wszyscy jeżdżący BMW a dość specyficzna grupa mistrzów wiejskiej prostej przed dyskoteką.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Marco Gronichella Śr wrz 26, 2007 12:17  

slipstream napisał(a):Więc skoro nie jesteś, jak to nazwałem "tępym dresem" to skąd ta uraza

1:0 dla slipstream heh , no niestety to są szkoleni kierowcy a więc dla nich brak TC będzie kolejnym wyzwaniem a nie utrudnieniem, obawiam się tylko że znowu F1 może stracić swój urok.
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości