Zmiany w przepisach 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kamil F1 Pn mar 12, 2007 16:25  Zmiany w przepisach 2007

Są już nowe przepisy na 2007.

[mod="Maraz"]Przyzwoitość nakazuje jednak wstawić tylko link do źródła i ewentualnie krótki fragment, a nie cały tekst. Chodzi tylko o uszanowanie czyjejś pracy :) Pomijam fakt, że o wszystkich tych zmianach było już u nas sporo pisane, ale niedługo znajdzie się także na f1wm podobne podsumowanie.[/mod]
Ostatnio edytowano Pn mar 12, 2007 16:45 przez Kamil F1, łącznie edytowano 1 raz
http://f1forum.formula1.pl/index.php :)

^^F1> tam mnie znajdziesz :D
Avatar użytkownika
Kamil F1
 
Dołączył(a): Pn lut 19, 2007 10:56
Lokalizacja: Wieluń
GG: 7218555

Postprzez yankess Pn mar 12, 2007 16:32  

naprawde nie wystarczy ci userbar? Terry89 deja vu
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Kamil F1 Pn mar 12, 2007 16:35  

oj teraz nie reklamuję poprostu podaję informację
http://f1forum.formula1.pl/index.php :)

^^F1> tam mnie znajdziesz :D
Avatar użytkownika
Kamil F1
 
Dołączył(a): Pn lut 19, 2007 10:56
Lokalizacja: Wieluń
GG: 7218555

Postprzez yankess Pn mar 12, 2007 16:43  

Noto postąp jak mądry człowiek, skopiuj to co jest w tym linku tutaj i wytnij ze swojego pierwszego posta tego linka. Nie będę sie już miał o co czepic.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Kamil F1 Pn mar 12, 2007 16:46  

Yankess
Zrobione może być :?: :-D
http://f1forum.formula1.pl/index.php :)

^^F1> tam mnie znajdziesz :D
Avatar użytkownika
Kamil F1
 
Dołączył(a): Pn lut 19, 2007 10:56
Lokalizacja: Wieluń
GG: 7218555

Postprzez rafaello85 Pn mar 12, 2007 16:50  

Dyskusja na temat tych i innych zmian była już wielokrotnie prowadzona na tym forum. Ja generalnie jestem "anty" do wszystkich nowości, które wprowadza FIA. Byłem przeciwny: systemowi kwalifikacji i punktacji
wprowadzonemu w 2003r; bylem przeciwny ograniczeniu aerodynamiki, zakazowi zmian opon oraz wydłużeniu z jednego do dwóch GP żywotności silników; byłem przeciwny zmniejszeniu pojemności silników w 2006r; jestem przeciwny zamrożeniu rozwoju silników w 2007r; i jest jeszcze bardzo wiele innych propozycji FIA z którymi absolutnie nie zgadzam się!
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez yankess Pn mar 12, 2007 17:01  

Kamil F1 napisał(a):Yankess
Zrobione może być

Ale jednak widze że cholernie kurczowo się będziesz trzymał tego linku :p . Coż, :!: może być :!:. Moderatorzy ocenią
rafaello85 napisał(a):Dyskusja na temat tych i innych zmian była już wielokrotnie prowadzona na tym forum
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez P@veL Pn mar 12, 2007 18:14  

rafaello85 napisał(a):Dyskusja na temat tych i innych zmian była już wielokrotnie prowadzona na tym forum. Ja generalnie jestem "anty" do wszystkich nowości, które wprowadza FIA. Byłem przeciwny: systemowi kwalifikacji i punktacji
wprowadzonemu w 2003r; bylem przeciwny ograniczeniu aerodynamiki, zakazowi zmian opon oraz wydłużeniu z jednego do dwóch GP żywotności silników; byłem przeciwny zmniejszeniu pojemności silników w 2006r; jestem przeciwny zamrożeniu rozwoju silników w 2007r; i jest jeszcze bardzo wiele innych propozycji FIA z którymi absolutnie nie zgadzam się!

A przepisowi, który mówi, że Ferrari jest faworyzowane przez FIA też jesteś przeciwny? :-P

Co do przepisów to mam mieszane uczucia. Najbardziej ciekawi mnie jak będzie wyglądał początek neutralizacji
Avatar użytkownika
P@veL
 
Dołączył(a): Cz lut 16, 2006 16:44
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez SPIDER Pn mar 12, 2007 18:50  

P@veL napisał(a):jak będzie wyglądał początek neutralizacji

Tak. To będzie chyba najbardziej "śmieszne" w całym tym wszystkim. Śmieszne w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Chcę to jak najszybciej zobaczyć, jak zdublowani wyprzedzają wszystkich po kolei i jadą na koniec stawki.

Ogólnie przepisy są dobre, ale najbardziej cieszy mnie fakt wydłużenia treningów w piątek o 30 minut.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez yankess Pn mar 12, 2007 19:08  

Kamil F1 widze, że "przegrałem". Zwracam honor 8)
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez TobaccoBoy Pn mar 12, 2007 20:06  

Ja jestem ZA zmianami FIA. Do k*rwy nędzy powinno się skończyć z tą przewagą aero nad przyczepnością mechaniczną. Na szczęście za kilka lat skończy się żywot tych popierdułek, które tylko szpecą wyścigi. Czekam na turbodiesle (od 2011), na standaryzację nadwozi (częściową od 2010) i PRZEDE WSZYTKIM zakazie TC, bo wg mnie jedynym mózgiem w bolidzie powinien być mózg kierowcy, a nie jak teraz kiedy średnim kierowca z wspaniałym sprzęcie rywalizować o wygraną z najlepszymi.

Max i spółka do dzieła!
TobaccoBoy
 

Postprzez kuba Pn mar 12, 2007 20:15  

TobaccoBoy napisał(a):standaryzację nadwozi (częściową od 2010)


No własnie częsciową :) Bo Champ Car to ja nie chcę. Ogólnie pod resztą się podpisuje. Z tym dieselem mam mieszane uczucia ( sam nie wiem po prostu) szczególnie ze względu na tę śmieszną pojemność ...ale ogólnie git.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez rafaello85 Pn mar 12, 2007 20:37  

TobaccoBoy napisał(a):PRZEDE WSZYTKIM zakazie TC, bo wg mnie jedynym mózgiem w bolidzie powinien być mózg kierowcy

To popieram. Bez TC będzie ciekawiej, wyjdzie kto jest naprawdę dobry. Teraz podczas pokonywania zakrętów bardzo często włącza się kontrola trakcji, dajmy kierowcom możliwość popełnienia błędu. Niech każdy zawodnik sam sobie radzi, a nie liczy na zaawansowaną elektronikę. Dajmy im możliwość uczenia się na własnych błędach :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Jacobser Cz mar 15, 2007 22:11  

Ech, władze F1 nie żyją, jak nie pozmieniają radykalnie przepisów przed sezonem. Martwią mnie treningi, podczas których kierowca testowy będzie jeździł bolidem kierowcy biorącego udział w wyścigu. Co będzie, jak się rozbije ??? Przecież wówczas po południu tenże nie będzie mógł kręcić kółek. To moim zdaniem najbardziej dyskusyjna zmiana w przepisach.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez TobaccoBoy Cz mar 15, 2007 22:17  

Jacobser nie rozumiesz!!! Toż 2 treningi piątkowe już nie wchodzą w skład weekendu wyścigowego i zabawa z zawodami zaczyna się od 3 treningu w sobotę. W piątek to są testy, w których można używać do woli maszyn.
TobaccoBoy
 

Następna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość