GP Australii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez patgaw So mar 24, 2007 12:17  

SQUZ nom bo kubica jest szybszy na startym skrzydle niz na nowym, dlatego pewnie dostal zmodyfikowana wersje.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez owca So mar 24, 2007 12:54  

dokładnie, a poza tym team BMW Sauber boryka sie z problemami finansowymi i zespołowi nie starczyło po prostu pieniędzy na zakup większej ilości włókna węglowego, z którego robione sa elementy bolidu (m.in. takie jak przednie skrzydła). z powodu braku materiałów i funduszy Kubek musiał wystartować z nieukończonym pakietem aerodynamicznym. ponoć podobna sytuacja miała miejsce także w przypadku skrzyni biegów. inżynierowie byli zmuszeni do redukcji kosztów, postanowili wiec zmniejszyć ilość kół zębatych (które jak wiemy dzięki panu M. Zientarskiemu ze studia Polsatu F1, ze kosztują 1500 euro za sztukę) w przekładni, efektem czego pozostawili tylko jeden bieg (piąty) w skrzyni. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zespół przeznaczy na dalszy rozwój Sebastiana ‘Beztalencia’ Vettela.
tak czytałem w Fakcie ;P

EDIT: ekhem! to był taki głupi żart ;) na który sądziłem, ze nikt nawet nie zwróci uwagi, nie gorączkuj sie tak Yankess ;P
Ostatnio edytowano So mar 24, 2007 13:04 przez owca, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez yankess So mar 24, 2007 12:59  

owca chyba Ci sie działy pomyliły
owca napisał(a):tak czytałem w Fakcie ;P
to zdanie mowi wszystko, proponuje przeniesc tego posta do działy "poscy dziennikarze nie mają pojęcia o F1"
Mi sie wydaje, że BMW bardziej kładzie nacisk na przyczepność mechaniczną. Ich bolidy są jednymi z najbardziej "łysych", nie mają 10000000000 odprowadzaczy powietrza. RK o tym mowil w tym programie na polsacie.
Ostatnio edytowano So mar 24, 2007 21:51 przez yankess, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez sowa_kubica_fan So mar 24, 2007 15:34  

Chyba trochę zjechaliśmy z tematu. Dykutujemy o GP Australii, a nie o tym ile odprowadzaczy powietrza ma BMW czy coś takiego.
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez marcin lobodzinski So mar 24, 2007 17:05  

witam witam.
jestem tu pierwszy raz i widze ze macie gadke o bmw.

chcialbym znac Wasze zdanie na temat tych samych nadwozi w wiadomo ktorych bolidach..

[mod="W"]Połączyłem wypowiedzi.[/mod]
marcin lobodzinski
 

Postprzez slipstream So mar 24, 2007 17:23  

marcin lobodzinski tak na wstepie radze pisać wszystko w jednym poście, a nie każde zdanie w nowym
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez yankess So mar 24, 2007 18:40  

EDIT: marcin lobodzinski powierdz, że chodzi Ci o to, co wniskuje mkpol o SuperAguri i Toro Rosso.
Ostatnio edytowano So mar 24, 2007 22:39 przez yankess, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez mkpol So mar 24, 2007 21:36  

Yankess napisał(a):owca chyba Ci sie działy popier******!



Yankess napisał(a):marcin lobodzinski jak masz tak pisać, jak wyżej, to ja proponuje zakonczyć przygode z tym forum.


Chłopie robisz syf na forum - to po pierwsze.

Po drugie radzę staranniej dobierać słownictwo, to że kropkujesz koniec wyrazu nic tu nie zmienia, chyba ze lubisz sam jak ktoś do ciebie mówi ze cię pi pi pi

Po trzecie jesteś tu gościem i nie rządź z łaski swojej, jeśli jesteś za cienki żeby udzielić odpowiedzi na jakieś pytanie to siedź cicho a nie spławiaj chłopaka, który stawia pierwsze kroki na forum.

Po ostatnie zapamiętaj sobie, że nie ma durnych pytań, są tylko durne odpowiedzi.

marcin lobodzinski przepraszam cię za tego nieokrzesańca i zapraszam do działu nowi użytkownicy przekonasz się, że są tu też mili i uprzejmi użyszkodnicy :-)

przepraszam za OT
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez yankess So mar 24, 2007 21:58  

mkpol napisał(a):o trzecie jesteś tu gościem i nie rządź z łaski swojej, jeśli jesteś za cienki żeby udzielić odpowiedzi na jakieś pytanie to siedź cicho a nie spławiaj chłopaka, który stawia pierwsze kroki na forum.
Po ostatnie zapamiętaj sobie, że nie ma durnych pytań, są tylko durne odpowiedzi.
Jednak to pytanie odbiega od tego, co powiedziałeś. Może i ono nie byłoby głupie, jakby jego forma gramatyczna pozwalała zroumieć o co chodzi, no bo ja nie za bardzo skumałem:
marcin lobodzinski napisał(a):chcialbym znac Wasze zdanie na temat tych samych nadwozi w wiadomo ktorych bolidach..
Jak taki cwaniak jesteś mkpol to odpowiedz, a nie wypominasz mi moje słownictwo (zmieniłem, żeby Cie nie raziło)
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez mkpol So mar 24, 2007 22:10  

Odpowiadam:

Moim zdaniem Super ogórki będą miały problemy z powodu wykorzystania zeszłorocznych aut hondy, chyba że zaczną jeździć na końcu stawki. Wtedy reszta zespołów da im spokój bo wszak nie kopie się leżącego
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez owca So mar 24, 2007 22:36  

brawo mkpol :D

btw: tak, tak! ja tez myśle ze SA i STR beda miały problemy ;)
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez Cinek N mar 25, 2007 0:15  

mkpol masz jakieś problemy ze sobą? :D jesteś emerytowanym nauczycielem polskiego? :-D
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Pussik N mar 25, 2007 0:31  

No to mamy ONET.

A czy ktoś chce zobaczyć fotke mojego chomiczka? Uszyłam mu branko w barwach Ferrari, bo chce by yglądał jak kimi Raikkonen.

Dzungary pochodzą z północnych stepów Kazachstanu, a podobno tam tez jest zimno, zupełnie jak w Espoo. A może się myle?


Ojejku, zróbmy jeszcze większy ot. opowiedziec wam jak to kolega chciał kupić odemnie chomiki dla swojego węża?!



Ps: Wiecie co? Pisząc takie brednie, mkpol i Yankees, marnujecie mój czas i czas innych czytelników. Weźcie to pod uwagę.

Forum jest podzielone na działy głównie po to by skrócić czas wyszukiwania informacji.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez mkpol N mar 25, 2007 8:24  

cinek napisał(a):mkpol masz jakieś problemy ze sobą? :D jesteś emerytowanym nauczycielem polskiego? :-D


Cinek rozumiem ze nie przeszkadza ci Yankess ubliżający userom i wyganiający ich z forum, tylko ja dlatego, że zwracam mu na to uwagę.

Grunt to dobre samopoczucie Gratuluję :dobrze:
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez RENO N mar 25, 2007 9:05  

dobra skończcie już te gadke o dup** maryny :-D A Yanekss nie przekreślaj odrazu nowych userów i nie każ im się wynosić....
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron