Przed GP Malezji 2007

Moderator: Ekipa F1

Kto wygra Gp Malezji?

Raikkonen
36
26%
Alonso
28
20%
Hamilton
4
3%
Massa
48
34%
Kubica
16
11%
Button
3
2%
Heidfeld
1
1%
Ktoś inny np. Takuma Sato;D
4
3%
 
Liczba głosów : 140

Postprzez sowa_kubica_fan N kwi 01, 2007 15:05  Przed GP Malezji 2007

Jeszcze tydzień do wyścigu, ale myślę, że czas rozpocząć dyskusję na temat kto ma tam największe szanse.
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mkpol N kwi 01, 2007 15:15  

Pewności nigdy nie ma aż do ostatniego gwizdka sędziego, ale tym razem stawiam, że wygra Endrju Gołota. Oczywiście o ile nie ucieknie z toru zaraz po rozpoczęciu pierwszego okrążenia. Endrju ostatnio dużo trenował i jest w świetnej formie, więc większość rywali powinien pokonać jeszcze w kwalifikacjach. Do wyścigu stanie trzech, góra czterech będących w najlepszym stanie.
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez slipstream N kwi 01, 2007 15:24  

mkpol napisał(a):Pewności nigdy nie ma aż do ostatniego gwizdka sędziego, ale tym razem stawiam, że wygra Endrju Gołota

I po co ta przecudna ironia? Oczywiście że o szansach zawsze można mówić, nie mozna mówić o końcowym wyścigu.
Szanse kreuja obiektywne czynniki jak najszybsze auto, ostatnie wyniki - sa to rozważania czysto teoretyczne i w tym sensie pytanie
sowa_kubica_fan napisał(a):kto ma tam największe szanse

nie jest na tyle idiotyczne żeby na siłe ironizować. Mozna na idiotyczne pytanie kto wg. was wygra ale na siłe blyszczeć swoją elokwencją...

Zresztą mkpol czyżbys przerzucił się jedynie na zasmiecanie forum swoją nieziemską błyskotliwością, bystrością wody w klozecie czy mistrzostwem ciętej riposty?
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez mkpol N kwi 01, 2007 15:36  

slipuś jakoś tak mnie prima aprilis natchnął i wcale się nie musiałem wysilać :-).

Doceniam twoje intencje, ale niestety wiesz tak samo dobrze jak ja, że zaraz zacznie się chciejstwo i wymyslactwo. A prawda jest taka, że nadal niewiele wiemy, zwłaszcza, że Malezja to skrajnie różny tor niż Australia. Poza tym brakuje nam podstawowej wiedzy a mianowicie jak nowe silniki będą się sprawowały podczas drugiego weekendu wyścigowego. A i to nie będzie w pełni miarodajne, bo mamy dłuższą niż zwykle przerwę, a powszechnie wiadomo, że silniki F1 jeszcze bardziej nie lubią bezruchu niż przeciążeń :-)
Tak więc może być tak, że szybkie silniki pójdą z dymem i nic nie zwojują. Czego oczywiście nikomu nie życzę, Ale wziąwszy pod uwagę kiepski stan sinika Ferrari Kimasa i odwieczne problemy MacLarena wygrać może ktoś zupełnie egzotyczny.

Z tego względu jakiekolwiek gdybanie niewiele da. ERGO moja ocena sytuacji jest w pełni uprawniona :-)

pozdrawiam
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Macus N kwi 01, 2007 15:41  

sowa_kubica_fan napisał(a):kto ma tam największe szanse.

ktoś ze stajni ferrari lub mclarena
Avatar użytkownika
Macus
 
Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 7:45
Lokalizacja: Działdowo

Postprzez SPIDER N kwi 01, 2007 15:44  

Stęskniłem się z wyścigami przez ten czas. Teraz Malezja potem Bahrajn i znów długa przerwa (ok. miesiąc).
Faworytami przed GP Malezji są Ferrari i McLaren z minimalnym wskazaniem na tych pierwszych. Ale o prawdziwym rozkładzie sił przekonamy się dopiero po pierwszych treningach, więc jak zwykle wtedy podam swoje typy.
:)
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez yankess N kwi 01, 2007 16:05  

Tak, jak mówi mkpol, aktualne 3 pierwsze teamy mogą mieć problemy z niezawodnością (mam nadzieje, że tym razem nie padnie na RK), więc napewno wygra ktoś z Fer/McL/BMW/Ren. Znajac obecną sytuacje raczej zaskoczeni wynikiem nie będziemy (nie wierze, że to może być Williams, czy kto kolwiek inny z dalszych miejsc).

p.s. Radze zmienić tytuł wątku na GP Malezji 2007 - wszak to nie pierwszy i nie ostatni wyścig na Sepangu o którym jest dyskusja.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez McLuke N kwi 01, 2007 16:16  

Ja sądze, że w Malezji wygra albo Raikkonen albo Massa, jak wszyscy wiemy Ferrari jest w znakomitej formie. Im może zagrozić tylko Alonso w Macu :)

Nie wiem jak wy ale mnie okropnie ciekawi postawa Hamiltona, Kovala i... Super Ogórków :-P ;)

W kazdym bądź razie licze na bardzo ciekawe widowisko, bo kto wie czy jaeszcze ktoś nie zamiesza w tym GP...
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez gregoff N kwi 01, 2007 17:05  

Stawiam na Masse. Raikkonen ma kłopoty z silnikiem i na pewno go wymienią. Może uda się BMW doprowadzić bolid Kubka do mety i z tego też bym się cieszył (oczywiście na punktowanej pozycji), ogólnie Ferrari jest poza zasięgiem, McLaren za nimi a BMW które się czai na błąd McLarena :-D
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Kamil F1 N kwi 01, 2007 17:23  

Ankieta napisał(a):
Kto wygra Gp Malezji?
Raikkonen
43% [ 10 ]
Alonso
26% [ 6 ]
Hamilton
0% [ 0 ]
Massa
17% [ 4 ]
Kubica
8% [ 2 ]
Button
0% [ 0 ]
Heidfeld
0% [ 0 ]
Ktoś inny np. Takuma Sato;D
4% [ 1 ]

Wszystkich Głosów : 23

Takuma Sato jest w stanie wygrać wyścig. Ja sądze że to dobry zawodnik który jeździ w średnim teamie :wink: Głos oddałem na Roberta :-)
http://f1forum.formula1.pl/index.php :)

^^F1> tam mnie znajdziesz :D
Avatar użytkownika
Kamil F1
 
Dołączył(a): Pn lut 19, 2007 10:56
Lokalizacja: Wieluń
GG: 7218555

Postprzez slipstream N kwi 01, 2007 17:25  

gregoff napisał(a):Raikkonen ma kłopoty z silnikiem i na pewno go wymienią

No cóz, wszystko wskazuje na to, ze wtym sezonie poznamy odpowiedź na nurtujace wszystkich pytanie, czy to silniki Merca były do bani czy jednak to Kimas za mocno cisnął. Na + Robertowi można chyba zaliczyć możliwość startu na nowym silniku, ale w żaden sposób nie można zakładać ze wszystki zaliczające drugi wyścig pójdą z dymem.

Chyba jednak Ferrari, dalej Mac a za nim BMW, gdyz watpie żeby podczas tej sesji testow znaczaco poprawili się Renault, a już w ogóle np. Honda.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Krystek N kwi 01, 2007 17:25  

Ja stawiam na kierowców Ferrari: Massa albo Raikkonen są poza zasięgiem rywali. W dalszym planie McLaren oraz BMW (jeżeli dojadą do mety).
Avatar użytkownika
Krystek
 
Dołączył(a): N sty 14, 2007 17:53
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Cinek N kwi 01, 2007 17:26  

Takuma Sato jest w stanie wygrać wyścig.

A kto na niego zagłosował? No kto?:D Takuma to fantastyczny, szybki zawodnik. Pieśń przyszłości. Po wprowadzeniu od 2010 roku dwóch 250-kilogramowych bomb na pokład bolidu będzie jeszcze szybszy, zobaczycie, bo on ma to we krwi :D
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Siemion19 N kwi 01, 2007 18:07  

A ja na Buttona i kubka wierze w nich
Siemion19
 

Postprzez Artur2406 N kwi 01, 2007 18:21  

Fisico z Renault :)
Z FORUM "WYPRZEDŹ MNIE" NIEMAL OD POCZĄTKU :)
Z F1 OD SEZONU 1999 :)
Avatar użytkownika
Artur2406
 
Dołączył(a): Śr kwi 27, 2005 15:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości