Przed GP Malezji 2007

Moderator: Ekipa F1

Kto wygra Gp Malezji?

Raikkonen
36
26%
Alonso
28
20%
Hamilton
4
3%
Massa
48
34%
Kubica
16
11%
Button
3
2%
Heidfeld
1
1%
Ktoś inny np. Takuma Sato;D
4
3%
 
Liczba głosów : 140

Postprzez SoBcZaK So kwi 07, 2007 15:58  

SirKamil napisał(a):Kubica musiał hamować mocniej niż to było konieczne. 2 korekty, Polak na dzień dobry wybity z rytmu...
uwierze dopiero jak sam Robert w jakims wywiadzie przyzna ze Ralf go wybil z rytmu, tak czy owak w walce o zwyciestwo liczy sie tylko Ferrari oraz McLaren, z tej czolowej czwórki kibicuje Kimiemu, a Robert niech zajmie chociazby 5 lub 4 pozycje, jesli chodzi o pogode to sadzac po formie Ferrari to wlasnie ten zespol moze sobie lepiej radzic w sloncu i w deszczu ale to najtruydniej rozstrzygnac bo oba zespoly maja dobrych kierowcow i szybkie bolidy, moze awaria kogos wyeliminuje ?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Miki1910 So kwi 07, 2007 16:03  Re: POGODA NA JUTRO

Verticus napisał(a):http://www.kjc.gov.my/english/weather/forecast/town.html

:-D :-D :-D

http://weather.yahoo.com/forecast/MYXX0031_c.html

"Chance of rain 50%"

w takich nieprzewidywalnych warunkach to zdaje się czerwony team podejmuje szybkie i dobre decyzje?


Zacytuję znanego polityka: "Yes! Yes! Yes!"

Wyscigi w deszczu to jest coś. W takim wyścigu wszytko może się zdarzyć, a z tych prognoz wynika oraz z tego co się powszechnie mówi, ze jak w Kuala Lumpur pada to dość mocno. Wtedy kierowcy jechaliby na monsunowych oponach. Czasy byłyby wolne, ale wszystko mogłoby się zdarzyć. Gdyby jeszcze od tego roku nie było TC. Zobaczylibyśmy jak do mety dojeżdża góra 10 zawodników. Oby te prognozy się sprawdziły. Najlepeij jeszcze jakby zaczynali, zeby nie padało. Poźniej zaczyna się ulewa i wiele zależy od mechaników.

koniec OT. Trochę spamerski post, ale nie mogłem się powstrzymać. :-D Mam nadzieję, ze z okazji Świąt mi wybaczycie.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Klyta Mirek So kwi 07, 2007 16:08  

Dyskusję na temat zablokował / nie zablokował pozostawmy może kolegom na onecie czy interii . Lepiej zauważcie jak gładko BMW przechodzi przez kwalifikacje .
"Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała, w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał."
Avatar użytkownika
Klyta Mirek
 
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez yankess So kwi 07, 2007 16:11  

viertolcia napisał(a):Moze jutro wyhaczycie naprzeciwko pierwszego zakretu na siatce (wlasciwie bariece trybun) byla (i bedzie) wywieszona polska flaga z napisem "Krakow" - to my ).
Idzcie z tą flagą na dekoracje zwycięzców, BOrowczyk napewno nam o Was powie.
A co do pogody to mam mieszane odczucia. Z 1 strony w deszczu byłoby ciekawiej, ale z 2 w takich warunkach Massa będzie co 100m spiny robił. A tego bym nie chciał :-?
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez OldHorse So kwi 07, 2007 16:14  

TobaccoBoy napisał(a):Cholera, Wurz na ostatnim okrążeniu przez awarie skrzyni biegów stracił szansę na czas kwalifikujący do Q2. Jutro z całego serca kibicuję jak zawsze od wielu lat chłopakom z Grove. GO, GO, GO Williams, bo patriotyzm patriotyzmem, a Williams to potęga.


Ja nie jestem i nie byłem fanem Williamsa, bardziej kibicuję Alexowi (lubiłem kiedyś Gerharda Bergera i dlatego zwróciłem uwagę na Alexa, który go zastąpił w Benettonie), ale cieszę się, że Williams znowu jest blisko do czołówki. Oby tylko ta skrzynia, odpukać, nie była zwiastunem powtórki niezawodności z zeszłego roku.
Avatar użytkownika
OldHorse
 
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 9:26
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez SoBcZaK So kwi 07, 2007 16:49  

OldHorse napisał(a):a Williams to potęga.
dawniej moze i tak, ale dzis potega jest Ferrari, McLaren i BMW, nie wiem jak Renault i Honda mogly zaprojektowac gorsze modele niz w ubieglym sezonie, a moze to MC, F i BMW zrobily wielki skok na przód :D kto stoi w miejscu ten sie cofa, ale ciekawiej by bylo gdyby oba te zepoly sie podniosly, byla by bardziej zaciekla rywalizacja z BMW, ale z drugiej strony patrzac na Renault to napewno nie zdobeda mistrzostwia majac GCF i HK, w Hondzie tez przydalaby sie zmiana warty
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Krystek So kwi 07, 2007 17:12  

sobczak napisał(a):kto stoi w miejscu ten sie cofa


Akurat w przypadku Hondy wiadome jest że mają gorszy bolid niż w ubiegłym roku. Bolid Super Aguri jest zbudowany na bazie RA106 i spisuje się lepiej niż RA107.
Avatar użytkownika
Krystek
 
Dołączył(a): N sty 14, 2007 17:53
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez gregoff So kwi 07, 2007 18:06  

Krystek napisał(a):sobczak napisał:
kto stoi w miejscu ten sie cofa


Akurat w przypadku Hondy wiadome jest że mają gorszy bolid niż w ubiegłym roku. Bolid Super Aguri jest zbudowany na bazie RA106 i spisuje się lepiej niż RA107.


I to jest cała tajemnica. Ja naprawdę nie wiem, jak można zaprojektować coś wolniejszego niż w zeszłym roku :D
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Jędruś So kwi 07, 2007 18:43  

Przydała by się im RA107b, bo przecież w sezonie raczej nie zbudują nowego bolidu???!!!
Chyba Honda musi spidać ten sezon na straty...
niestety....
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez Pieczar So kwi 07, 2007 19:22  

SirKamil napisał(a):Obejrzyj jeszcze raz... w turn I Kubica musiał hamować mocniej niż to było konieczne. 2 korekty, Polak na dzień dobry wybity z rytmu...

No i co z tego, ile Kubica na tym stracił ? Porównaj sobie jego stratę do najlepszego czasu na I1 i I2 - właśnie w drugim sektorze stracił najwięcej. No chyba, że to było to wybicie z rytmu przez Ralfa. Hmm ciekawe...
Ludzie dajcie już spokój z tym Ralfem - jeszcze trochę a go zlinczujecie. Robert nawet oficjalnie się słowem nie odezwał o blokowaniu, tak więc nie wiem w ogóle po co taka dyskusja na ten temat na forum.
Cholera zawsze jak Polak wypadnie słabiej nie ważne w jakiej dyscyplinie to wszyscy szukają jakiejś wymówki - a to Ralf go blokował, a to Małysz miał gorsze warunki od innych, a to ch**j wie co jeszcze. Już wystarczy, że TV nas zasypuje takimi rewelacjami, dziwie się, że ludzie, którzy oglądają ten sport od jakiegoś już czasu piszą takie rzeczy.
PS. Przy okazji taką ciekawą rzecz u siebie zauważyłem - im więcej Kubicy w telewizji tym coraz bardziej jestem obojętny na jego wyniki. Jeszcze trochę a przestane chyba całkiem oglądać wiadomości sportowe. Całe szczęście, że dzisiaj Borówa się opanował i już nie było "nasz Robert Kubica". Czyżby nasze forum przeglądał...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez SoBcZaK So kwi 07, 2007 19:54  

Pieczar taki czlowiek jak Robert nie rodzi sie w Polsce tak czesto i moze dlatego tak bardzo to przezywamy, porpsostu bardziej nam zalezy na jego dobrych wynikach, chociaz ja jestem realista i nie zachowuje sie jak nacpany kibic i nie krzycze ze Robert wygra wyscig!!! ale ubolewam nad tym jak szefowie zespolu BMW popelniaja takie bledy i to akurat te bledy zle odbijaja sie na Polaku
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez yankess So kwi 07, 2007 20:13  

Pieczar napisał(a):PS. Przy okazji taką ciekawą rzecz u siebie zauważyłem - im więcej Kubicy w telewizji tym coraz bardziej jestem obojętny na jego wyniki. Jeszcze trochę a przestane chyba całkiem oglądać wiadomości sportowe. Całe szczęście, że dzisiaj Borówa się opanował i już nie było "nasz Robert Kubica". Czyżby nasze forum przeglądał...
Też zaczynam dostrzegać tą tendencje u siebie. Jak w zeszłym roku na Monzy najpierw Alonso wyprzedził Roberta w boksach to waliłem pięcią w biórko, a jak mu sie silnik sfajczył, to skakałem z radości. Dzisiaj raczej bym tego nie miał. Ta zepsuta skrzynia w Australi wywołała u mnie mniejsze przygnebienie, niż spiny na Węgrzech. I na koniec:
Yankess na 10 stronie topicu napisał(a):miłem omam czy gadali dzisiaj mniej o Kubicy?

Jakieś schizy miałem, jak to pisałem. Tak wiem, biurko.
Ostatnio edytowano So kwi 07, 2007 20:58 przez yankess, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez RENO So kwi 07, 2007 20:27  

ja dzisiaj doszedłem do wniosku że ja oglądałem F1 póki jeszcze nie było Kubka to było o wiele lepiej a teraz oprócz że Kibicuje Alonso to jeszcze Kubkowi siłą rzeczy i przez to przestaje mi się podobać F1 bo się za bardzo denerwuje i wpieniam jak coś Kubkowi nie pójdzie itp itd...dawniej to tak miałem ale z ALO, i muszę coś z tym zrobić...
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez gregoff So kwi 07, 2007 20:35  

No tak to jest :) Na szczęście z każdym wyścigiem jest już lepiej bo już nie zwracam tak uwagi na Kubka jak kiedyś. Staram się cieszyć całym widowiskiem jak dawniej :-D
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez TobaccoBoy So kwi 07, 2007 20:40  

zdjęcie dnia:
Obrazek
TobaccoBoy
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości