Przed GP Malezji 2007

Moderator: Ekipa F1

Kto wygra Gp Malezji?

Raikkonen
36
26%
Alonso
28
20%
Hamilton
4
3%
Massa
48
34%
Kubica
16
11%
Button
3
2%
Heidfeld
1
1%
Ktoś inny np. Takuma Sato;D
4
3%
 
Liczba głosów : 140

Postprzez yankess So kwi 07, 2007 20:43  

RedBull dba, zeby o nim nie zapomniano...
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Miki1910 So kwi 07, 2007 20:46  

Yankess napisał(a):biórko


Tak poza tym to Renault chyba też zbudowało gorszy bolid, ponieważ Renault dostarcza też silniki przeciętnemu Red Bullowi, a Webber jest na nim lepszy od Renówek, a Coulthard niewiele traci, ale traci, bo już jest stary, to mamy wyraźne porównanie. Wątpię czy Red Bull aż tak znacząco się rozwinął od zeszłego sezonu.

Możliwe jest również, ze jak Alonso jeździł w Renault to działał jakos na Fisico i ten jeździł dobrze. A teraz, gdy Włoch jest liderem w zespole, a nie czuje presji ze strony Heikkiego to obaj jeżdżą fatalnie.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez chmiel So kwi 07, 2007 20:52  

Qual ciekawy. Czołówka to oczywiście Ferrari i McLaren. Pierwszy Massa, za nim Alonso. I ci dwaj kierowcy mają chyba mniej paliwa od kolegów z teamu. Kimi i Lewis za nimi. Potem Heidfeld, za nim niestety Nico, a na 7. miejscu Robert. Myślę, że Ralf go trochę spowolnił, dodatkowo błąd Roberta na ostatnim zakręcie, a później jeszcze błąd całego zespołu i Kubica nie zdążył zrobić w końcówce szybkiego kółka. Zdecydowanie mogło być lepsze miejsce Polaka. Bardzo słabo wypadło Renault i oczywiście znowu Honda. SA choć gorzej niż w Australii, nadal nieźle. :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SoBcZaK So kwi 07, 2007 20:59  

Kimi tak staro wyszedl na tym zdjeciu :P a Felipe to taki Alvaro :D z tych dwóch kierowców bardziej kibicuje Kimiemu, F1 zaczolem ogladac w 2005 roku i ICEMAN byl pierwszym kierowca (oprócz M.Schumachera) którego zapamietalem, i który zwrócil na mnie swoja uwage, co jak co ale na tym zdjeciu stoi przyszly mistrz tego sezonu :D
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez TobaccoBoy So kwi 07, 2007 21:20  

To jest dobre z nowego Red Bulletinu :
Obrazek
Obrazek
TobaccoBoy
 

Postprzez OldHorse So kwi 07, 2007 21:48  

Miki1910 napisał(a): Wątpię czy Red Bull aż tak znacząco się rozwinął od zeszłego sezonu.


Słyszałeś może nazwisko Adrian Newey ?
Według co bardziej optymistycznych dziennikarzy Red Bull z samochodem RB3 Neweya miał od początku sezonu mieszać w czołówce... Śmiem twierdzić, że w odniesieniu do oczekiwań Red Bull rozwija się nadspodziewanie słabo.
Avatar użytkownika
OldHorse
 
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 9:26
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez SoBcZaK So kwi 07, 2007 21:54  

OldHorse napisał(a):w odniesieniu do oczekiwań Red Bull rozwija się nadspodziewanie słabo.
ja tez spodziewalem sie czegos wiecej, wkoncu RB projektuje geniusz F1, a moze potrzebuje troche wiecej czasu na skonstrulowanie dobrego bolidu
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Norbert87 So kwi 07, 2007 22:38  

swój głos oddałem na Alonso, wierze w to ze jest w stanie wygrać w Mclarenie.
Słyszałeś może nazwisko Adrian Newey ?

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Newey to wielka postać w formule 1 ale czy Red-Bull będzie wielki zespołem w formule 1? Sam Newey im tego nie zapewni.
Avatar użytkownika
Norbert87
 
Dołączył(a): So mar 17, 2007 12:25

Postprzez Mariusz So kwi 07, 2007 22:45  

Stawiam na Massę i Ferrari, A Kubica gdzieś w pierwszej ósemce.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez SirKamil So kwi 07, 2007 22:55  

Pieczar napisał(a):
SirKamil napisał(a):Obejrzyj jeszcze raz... w turn I Kubica musiał hamować mocniej niż to było konieczne. 2 korekty, Polak na dzień dobry wybity z rytmu...

No i co z tego, ile Kubica na tym stracił ? Porównaj sobie jego stratę do najlepszego czasu na I1 i I2 - właśnie w drugim sektorze stracił najwięcej. No chyba, że to było to wybicie z rytmu przez Ralfa. Hmm ciekawe...
Ludzie dajcie już spokój z tym Ralfem - jeszcze trochę a go zlinczujecie. Robert nawet oficjalnie się słowem nie odezwał o blokowaniu, tak więc nie wiem w ogóle po co taka dyskusja na ten temat na forum.


Małe problemy z czytaniem ze zrozumieniem. ok... więc specjalnie dla Ciebie jeszcze raz i powoli.
Nikt nie znęca się nad Ralfem, nikt go nie oskarża. Jeśli już o niedopatrzenie, tudzież złośliwość można podejrzewać sztab taktyczny Toyoty... jaśnie pan rozumie? Największy problem w temacie polaka robią natomiast Kubicofoby, których 5 postów pustego gderania przypada na jedno zdanie o sytuacji Kubka w kwalifikacjach...
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość