GP Malezji 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez WsciekleGacie Wt kwi 10, 2007 17:12  

Yankess napisał(a):
Crow napisał(a):miesza mnie wrecz te spiskowe teorie o ktorych czytam w sieci (autorstwa Kubicomanow) ze to niby Kubica dostaje gorszy bolid i pracuje na punkty Nicka
Ta teoria rzeczywiście jest bez sensu, bo bynajmniej Kubica Heidfeldowi pleców nie pilnował. Ale wydaje mi sie to co najmniej dziwne, ze w 2 identycznych bolidach 2 razy pod rzad popsuł sie ten Roberta. Za 1 razem skrzynia, a za 2 to lepiej byłoby pytać, co tam w ogole działało. Szacun dla Kubicy, ze tym dojechał. A Nick spokojnie i pewnie dojeżdża tam, gdzie miejsce BMW - za Ferkami i Mc'ami. Wiem, że to nie miłe z mojej strony, ale mam nadzieje, że Heidfeld sie sfajczy/rozbije/popsuje w bahrajnie.


chciałbym aby po kwalifikacjach był wreszcie za Robsonem
a wtedy ch.. z nim ;-)

przynajmniej unikniemy friendly fire ;-)

EDIT:
Iza napisał(a):
slipstream napisał(a):
Pieczar napisał(a):Wielu ludzi tutaj z forum pisało przed sezonem, że Hamilton zostanie zmieciony przez Alonsa, że będzie się co wyścig rozwalał, itd.

A pisało... (sam bym się w pierś mógł poniekąd walnąć).

Właśnie, właśnie. Ktoś mnie przed sezonem wyśmiał, jak życzyłam Hamiltonowi pokonania Alonso, a teraz to wcale nie wydaje się takie niemożliwe :grin: Może jeszcze nie w tym roku, ale jeśli Hamilton utrzyma taki poziom do końca sezonu, to w przyszłym roku na pewno pozwolą mu walczyć z Fernando.


powiedz kto się z Ciebie śmiał przed sezonem, który taki mundry? ;-)

EDIT2:
Arczyn napisał(a):
Crow napisał(a):zkoda tylko ze Nick sie zachowal tak jak zachowal bo nie ma co ukrywac po chamsku zajechal Kubicy droge doprowadzajac do kolizji.


http://www.youtube.com/watch?v=frRnpR0ZnfM
(1:36 - 1:40)
Kubica "chamsko" zajeżdża drogę Heidfeldowi, a do kolizii brakuje milimetrów ;)

http://www.youtube.com/watch?v=hFHJGsjFNu0
A tutaj Robert niemal wpycha Nicka na trawę, po chamsku oczywiście ;)

Dajcie spokój z tym zajeżdżaniem drogi, przecież to nie Onet :-o


wybacz, ale ja nic chamskiego nie zauważyłem na zamieszczonych filmikach ;-(

[mod="gregoff"]Trzy posty jeden pod drugim w odstępie 20 minut... ręce opadają. UŻYWAJ OPCJI ZMIEŃ!!! Dziękuje za uwagę.[/mod]
WsciekleGacie
 

Postprzez gregoff Wt kwi 10, 2007 17:35  

Nie zgadzam się z twoim twierdzeniem Crow. To Kubek przepraszał Nicka i to Nick był z przodu więc nie miało być tam prawa być Roberta. I tak dobrze, że nic mu się nie stało bo gdyby Nick wypadł a Robert pojechał tak jak pojechał to dopiero był klops.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez WsciekleGacie Wt kwi 10, 2007 17:45  

gregoff napisał(a):Nie zgadzam się z twoim twierdzeniem Crow. To Kubek przepraszał Nicka i to Nick był z przodu więc nie miało być tam prawa być Roberta. I tak dobrze, że nic mu się nie stało bo gdyby Nick wypadł a Robert pojechał tak jak pojechał to dopiero był klops.


weź się chłopie odp...

o co Ci chodzi? odpowiadam każdemu indywidualnie, tego wymaga szacunek dla rozmówcy, na wszystkich forach tak to właśnie działa

opcja zmień nie ma tu nic do rzeczy bo za każdym razem jest to oddzielny post
natrzepałeś ponad 4000 postów i jeszcze nie wiesz takich prostych rzeczy,
jestem na tym forum 2-gi dzień a już mnie zaczyna wkur...ć

no i co to za śmieszny limit ... 20 minut, jaka jest dozwolona prędkość pisania postów? :o
odpowiadam hurtowo bo tak mi akurat pasuje i wtedy kiedy mam na to czas

co do zderzenia, to zasada pierwszeństwa bo jestem z przodu działa dopóki ktoś nie wykonuje gwałtownego manewru skrętu lub hamowania np. celem zepchnięcia Cię z drogi, czy wtedy owa zasada również obowiązuje? :o :o :o
WsciekleGacie
 

Postprzez Kubuś Fatalista Wt kwi 10, 2007 17:55  

WsciekleGacie powiem tyle

Obrazek

sorry za spam ale nie mogłem wytrzymać
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Damos Wt kwi 10, 2007 17:58  

WsciekleGacie napisał(a):weź się chłopie odp...
uważaj, to nie ONEt lub piaskownica :eek: Czy tak okazujesz "szacunek dla rozmówcy" ??

WsciekleGacie napisał(a):o co Ci chodzi? odpowiadam każdemu indywidualnie, tego wymaga szacunek dla rozmówcy, na wszystkich forach tak to właśnie działa
Nic bardziej mylnego - można wiele odpowiedzi ująć w jednym poście. Jest to w zgodzie z szacunkiem dla rozmówcy i reszty czytających.

WsciekleGacie napisał(a):opcja zmień nie ma tu nic do rzeczy bo za każdym razem jest to oddzielny post
a nie powinien...

WsciekleGacie napisał(a):jestem na tym forum 2-gi dzień a już mnie zaczyna wkur...ć
Nikt siłą i wbrew twojej woli nie zmusza Cię do pozostania tutaj. Decyzja należy do Ciebie.

WsciekleGacie napisał(a):co do zderzenia, to zasada pierwszeństwa bo jestem z przodu działa dopóki ktoś nie wykonuje gwałtownego manewru skrętu lub hamowania np. celem zepchnięcia Cię z drogi, czy wtedy owa zasada również obowiązuje?
Kierowca z przodu ma wolną rękę w wyborze drogi - toru jazdy. Jeśli nie jeździ zygzakiem, i trzyma się w miarę optymalnego toru jazdy - nie można mówić o spychaniu. Jeśli kierowcy nie mają do siebie pretensji to laicy z internetu nie powinni kwestionować ich opinii.
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez RENO Wt kwi 10, 2007 18:01  

Kubuś Fatalista napisał(a):WsciekleGacie powiem tyle


Popieram, WsciekleGacie zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, był Alfą i Omegą i Bogiem F1.
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez gregoff Wt kwi 10, 2007 18:02  

Panowie, spokojnie:) Wytłumaczymy sobie spokojnie to na PW. NIe zaogniajmy sytuacji.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez mkpol Wt kwi 10, 2007 18:07  

WsciekleGacie napisał(a):weź się chłopie odp...

o co Ci chodzi? odpowiadam każdemu indywidualnie, tego wymaga szacunek dla rozmówcy, na wszystkich forach tak to właśnie działa

opcja zmień nie ma tu nic do rzeczy bo za każdym razem jest to oddzielny post
natrzepałeś ponad 4000 postów i jeszcze nie wiesz takich prostych rzeczy,
jestem na tym forum 2-gi dzień a już mnie zaczyna wkur...ć

no i co to za śmieszny limit ... 20 minut, jaka jest dozwolona prędkość pisania postów? :o
odpowiadam hurtowo bo tak mi akurat pasuje i wtedy kiedy mam na to czas

co do zderzenia, to zasada pierwszeństwa bo jestem z przodu działa dopóki ktoś nie wykonuje gwałtownego manewru skrętu lub hamowania np. celem zepchnięcia Cię z drogi, czy wtedy owa zasada również obowiązuje? :o :o :o


:hihi: :hihi:
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez WsciekleGacie Wt kwi 10, 2007 18:09  

RENO napisał(a):
Kubuś Fatalista napisał(a):WsciekleGacie powiem tyle


Popieram, WsciekleGacie zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, był Alfą i Omegą i Bogiem F1.


dziękuję za spostrzeżenie
zawsze byłem o tym przekonany :-D :D :grin:

Sklejone - edytuj posty!

Damos napisał(a):Jeśli kierowcy nie mają do siebie pretensji to laicy z internetu nie powinni kwestionować ich opinii.


Czy Ty urodziłeś się dzisiaj? Nie znasz życia? Przecież Robson mógł zrobić w tej sytuacji tylko to na co tamten czekał. Atmosfera w teamie ważniejsza niż fochy niemieckiej primadonny. Czekam z niecierpliwością kiedy Kubek znowu utrze mu nosa. Oczywiście tym razem wszystko w sportowej walce.

Co o tym myślisz "laiku z internetu"? :-D
WsciekleGacie
 

Postprzez Kubuś Fatalista Wt kwi 10, 2007 18:32  

Kim jest Robson ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez WsciekleGacie Wt kwi 10, 2007 18:33  

Kubuś Fatalista napisał(a):Kim jest Robson ?


No przecież Kubek :-D
WsciekleGacie
 

Postprzez mkpol Wt kwi 10, 2007 18:34  

To taki znany piłkarz który kiedyś grał w reprezentacji Anglii. No jak tego możesz nie wiedzieć? :D
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Kubuś Fatalista Wt kwi 10, 2007 18:38  

WsciekleGacie napisał(a):
Kubuś Fatalista napisał(a):Kim jest Robson ?


No przecież Kubek :-D


On jest Robert a nie jakiś Robson
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Pussik Wt kwi 10, 2007 18:40  

Wypowiediz pisane w oddzelnych postach si chetnij czyta niż "apel do każdego forumowicza z osobna".
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Indy Wt kwi 10, 2007 18:45  

Off Topic roku 2007 - zamknijcie może już ten temat albo chociaż wytnijcie kilka bzdurnych postów...
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości