GP Bahrajnu 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez O2 Pn kwi 16, 2007 13:23  

OMG teraz mnie krytykujecie bo dla mnie te wyprzedzenie bylo wspaniale...NC! od 2004 roku patrze na F1 i akurat te dwa manewry najbardziej mi utkwily. No moze jeszcze jak Kimi wyprzedzal Fsico [nie pamietam juz dobrze] na suzuce w 05'.
Obrazek
O2
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 15:33
Lokalizacja: z kosmosu

Postprzez RENO Pn kwi 16, 2007 13:33  

O2 napisał(a):suzuce w 05'.


zgadza się, tyle że tam Fisi to wogóle spaprał sobie wyścig sam na własne życzenie...
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez gregoff Pn kwi 16, 2007 14:29  

Ładny manewr bo od zewnętrznej:) A reszta to kwestia gustu. Padają tu stwierdzenia, że Alonso dał ciała... DLa mnie ważne, że Nick umiał to wykorzystać a potem utrzymać się pod koniec wyścigu przed Alonso.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Zidi Pn kwi 16, 2007 14:41  

No, nareszcie się wypowiem, o wyścigu...
Wyścig sam w sobie nawet ciekawy, szczególnie w środkowej części stawki... Coulthard ładnie pojechał, ale poszła mu skrzynia, podobnie Davidson... Nicoś trochę mnie zawiódł swoim "ryzykownym manewrem" i utratą pozycji... :-(
Plus dla obydwu BMek, chociaż pozostaje pewien niedosyt z tą klapką*...
Ferrki dobrze, Massa nie dał się drugi raz wycyckać, Kimi znów tak trochę niemrawo...
McLareny tak sobie - co prawda, Hamcio potwierdza swoje, wysokie umiejętności, ale Alonso tego weekendu nie zaliczy do najlepszych... :-P

* - Zastanawiająca jest rzecz z tymi klapkami, nie? Przecież nie tylko Robert miał z tym problem... :roll:
Zidi
 

Postprzez RENO Pn kwi 16, 2007 14:46  

co GP nieszczęścia chodzą parami, teraz klapki, w Malezji był Radia :-D ciekawe co następnym razem??
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Orłoś Pn kwi 16, 2007 15:26  

Następnego razu miejmy nadzieję, że już nie będzie.

A propos radia i klapki znalazłem ciekawy komentarz na Onecie:

Cały tydzień ludzie mnie pytali czy mi w BMce działa radio, a teraz będą
sie pytać czy klapka sie zamyka. NIE WYTRZYMAM !!!!SPRZEDAJE ZŁOMA.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez 5cuderi4 Pn kwi 16, 2007 17:21  

RENO napisał(a):ta ten manewr to jakiś cudny nie był , pozatym FA za łatwo się da objechać tak jak na Indy 06 Fisiemu, to chyba nie był jego dzień, bo jak miał dobre dni i dobre wyścigi to nawet sam MSC nie mógł sobie poradzić vide San Marino 05.
Ale przecież Nick nie pojawił się znikąd i od tak przejechał obok Fernando, tylko jechali jakiś czas "obok siebie".
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Michal92 Pn kwi 16, 2007 18:26  

Dla mnie ten manewr na Gp Bahrainu był ładny i to jeszcze wykorzystany przez Nicka na nie byle kim bo doświadczonym Alonso.Nawet jeśli Alonso nie jechał na full możliwości ponieważ oszczędzał bolid.Był to zresztą jeden z pierwszych lepszych manewrów które widziałem;)Bo młody w tym jestem :smile:
Michal92
 

Postprzez rafaello85 Pn kwi 16, 2007 19:26  

RENO napisał(a):ta ten manewr to jakiś cudny nie był

No właśnie, w poprzednich latach widziałem bez porównania lepsze manewry wyprzedzania. Tutaj liczy się jednak sam fakt, że dwukrotny Mistrz Świata, dysponujący szybszym bolidem dał się w dość łatwy sposób objechać kierowcy, który nie ma większych sukcesów i dysponuje słabszym samochodem. Mnie osobiście bardzo zdziwiło, że Heidfeld dał
radę Fernando, Kimi podążał za Hiszpanem przez wiele okrążeń i nie zdołał go pokonać.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez 5cuderi4 Pn kwi 16, 2007 19:37  

rafaello85 napisał(a):Mnie osobiście bardzo zdziwiło, że Heidfeld dał
radę Fernando, Kimi podążał za Hiszpanem przez wiele okrążeń i nie zdołał go pokonać.
Ale jak Kimi "nękał" Alonso to Hiszpan nie popełnił takiego błędu jak w przypadku kiedy jechał za nim Nick. Alonso tuż przed tą stratą pozycji popełnił błąd i widocznie był lekko zdekoncentrowany czy coś, a Heidfeld to po prostu wykorzystał.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Menuna Pn kwi 16, 2007 20:05  Alonso. Wypadek przy pracy, czy strategia na Barcelonę?

Jak Waszym zdaniem można, czy też należy wytłumaczyc mierny wyścig obecnego Mistrza Świata i lidera Kwalifikacji Kierowców.

Moim skromnym zdaniem bardziej to drugie, bo podobnie jak My hołdujemy Malysza, tak Hiszpanie a może nawet bardziej, zwłaszcza Ci z północy, uwielbiają Alonsa. Sądzę, że zespół zaryzykuje 110% możliwości podczas najbliższego wyścigu, aby dać Hiszpanowi choć cień szansy na równożędną walkę z rewelecyjnym Ferrari. To co się działo w Malezji już sie nie powtórzy, bo Ferrari zdało sobie sprawę, że ich silnik też ma swoje ograniczenia, czego dowódł Kimi, i należy ostrożnie traktować jego osiągi i możliwości długodystansowe. Dlatego w Bahrajnie nie pojechali już na 100% mocy, bo to nie miałoby sensu i mogło po raz kolejny wymysić, jak to Kimi określił po Malezji "koniecznego kompromisu, kótrego nie mogli uniknąć, a który spowodował brak konkurencyjności". Tyle

Co Wy na to?
Avatar użytkownika
Menuna
 
Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 18:03

Postprzez RENO Pn kwi 16, 2007 20:09  

Ferrka juz zapowiada że zrobią duży krok do przodu podczas testów w Kataloni
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Goblin Pn kwi 16, 2007 20:17  ....

Bravko dla Massy, D.C, Roberta . Szkoda tego początku jak Raikkonen przychamowal cala stawka ale ogolnie Good
Goblin
 

Postprzez SoBcZaK Pn kwi 16, 2007 20:18  

RENO napisał(a):ciekawe co następnym razem??
moze sruby sie nie beda odkrecac :D
RENO napisał(a):Ferrka juz zapowiada że zrobią duży krok do przodu podczas testów w Kataloni
oni raczej nie zucaja slowów na wiater :P
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Memphis Wt kwi 17, 2007 7:51  

Menuna napisał(a):Jak Waszym zdaniem można, czy też należy wytłumaczyc mierny wyścig obecnego Mistrza Świata i lidera Kwalifikacji Kierowców.

Moim zdaniem po prostu nie trafił z set-up'em, i do tego może po miał troche słabszy dzień. Może biometr niekorzystny czy coś w tym stylu;)

RENO napisał(a):co GP nieszczęścia chodzą parami, teraz klapki, w Malezji był Radia ciekawe co następnym razem??

Póki co silnik jeszcze nie padł... :hmm:

OT: To w końcu Williams ma być w barwach Realu madryt w nastepnym GP czy sprawa sie rozlazła?
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości