Przed GP Hiszpanii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Jakuzo N maja 13, 2007 0:37  

Kubuś Fatalista napisał(a):A Ferrari ch** jedne to co. Zobacz sobie jak się odgina. Od McLarena niech się odpier**** to porządny zespół a nie oszuści.

:D Pigulek chyba nie wziales i tak pierdzielisz od rzeczy czy tak zawsze masz?
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez rafaello85 N maja 13, 2007 0:44  

Kubuś Fatalista napisał(a):A Ferrari ch** jedne to co. Zobacz sobie jak się odgina. Od McLarena niech się odpier**** to porządny zespół a nie oszuści.

Wyrażaj się przyzwoicie, bo nie jesteś w rynsztoku :? A jeśli McLaren używa nielegalnych elementów aerodynamicznych to i tak dopiorą mu się do skóry.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Damos N maja 13, 2007 7:29  

sobczak napisał(a):a tak właściwie to może to skrzydło ugina się od naporu wiatru, może tak poprostu jest zrobione,
Oczywiście, że tak jest zrobione, problem polega na tym, że takie zachowanie skrzydła jest zabronione :) Oczywiście - nie da się zrobić elementu nieskończenie sztywnego, jednak odkształcanie przedniego lub tylnego skrzydła ma wpływ a aerodynamike:
przednie:
- zwiększenie siły docisku przy zachowaniu oporu aerodynamicznego lub zmniejszenie oporu aerodynamicznego przy zachowaniu siły docisku
tylne:
- zmniejszenie oporu aerodynamicznego przy zachowaniu siły docisku

Ruchome elementy aerodynamiki są zakazane i w poprzednim sezonie było już o tym głośno kilka razy :)

PS.
Kubuś Fatalista napisał(a):Ferrari ch** jedne [...] się odpier****


Jakuzo napisał(a):pierdzielisz


Jakuzo i Kubuś - nie używajcie słów uznawanych powszechnie za obraźliwe - nawet z wykropkowaniem - i nie dyskutujcie na swój własny temat na publicznym Forum (od tego jest PW) bo dopadnie was Grupa Trzymająca Władzę i zMODyfikuje wasze posty lub nawet zrobią coś gorszego ;)
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Pussik N maja 13, 2007 8:17  

Kubuś, klikam obrazek i filmik się nie odpala.


Daj link


Jak wrzucasz, to rób tak by działało.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez kamil.pl5 N maja 13, 2007 8:19  

Kubuś Fatalista napisał(a):Obrazek

A to co ?


Jak to co ? kieliszek na RedBulla :-D Przecież oni też są ludźmi... Byli po kwalifikacjach a przed wyścigiem zdążą wytrzeźwieć :)
A tak serio to pewnie ktoś zostawił :)
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez Kubuś Fatalista N maja 13, 2007 9:04  

Pussik napisał(a):Kubuś, klikam obrazek i filmik się nie odpala.


Daj link


Jak wrzucasz, to rób tak by działało.



Musisz go pobrać !
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Zidi N maja 13, 2007 9:07  

Hmm... na tym filmiku wyraźnie widać, że skrzydło się ugina, w trakcie przyspieszeń, ale... czy to jest nie zgodne z przepisami? Trzeba byłoby zmierzyć, o ile się ugina skrzydełko i wtedy osądzić... ja myślę, że Ferrka po prostu nagina zasady, a to nie jest łamanie... :-P
Zidi
 

Postprzez Piter N maja 13, 2007 9:44  

Powodem słabej pozycji Ralfa był korek w Q1 na który natknął się Niemiec.

golakr napisał(a):
Pieczar napisał(a): I znowu Massa, nudne to już :P. Ale chociaż tyle, że utarł nosa Alfonsowi


Super, a ja chciałbym widzieć jak ktoś uciera nosa Alonso w gorszym bolidzie. Wiadomo, że Ferrari od strony technicznej zawsze musi byc najlepsze. Tylko co zrobic z takim kolesiem jak FA, który w co nie wsiądzie to zawsze z nimi wygrywa.


A ja chciałbym żeby Alonso wywarł taką presję na Massie na pierwszych okrążeniach wyścigu tak że biedny by się rozbił na bandzie
200SX POWER
Avatar użytkownika
Piter
 
Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 0:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez RENO N maja 13, 2007 9:53  

Raikkonen: "Znowu... Znowu ten gnom jest przede mną, a do tego trzepie mnie McLaren."


heheh dobre dobre :-D :-D
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Zidi N maja 13, 2007 10:22  

Nie, no... ja też kibicuję Makom (choć Ferrari stało mi się troszeczkę bliższe, dzięki Kimasowi, a i malowanie mają fajne... :-P) , ale nie życzę Massie, a tym bardziej Kimasowi, żeby rozbijali się o bandę, żeby Alonso mógł wygrać wyścig... :?
Ale i tak myślę, że Alonso sobie poradzi z Massą, jeśli nie zrobi to na torze, to zrobi to w boksach...
Obstawiam, że pierwsza dziesiątka będzie wyglądać tak...
1. Alonso - już powiedziałem.
2. Massa
3. Kimi -
4. Kubica - jeśli będzie dobry start, a Hamcio przyśnie, może skoczyć o jedną pozycję. :-P
5. Hamilton - tak jak wyżej.
6. Heidfeld (?) - Trulli zapewne spadnie, bo
7. Coulthard/Trulli - możliwe, że Trulli ulegnie Nickowi, a DC powinien sobie poradzić z Heikkim.
8. Kovalainen
9. Rosberg
10. Fisichella

Wiem, że taki wynik jest dość kontrowersyjny, ale kiedyś trafiłem z typowaniem, więc... może dzisiaj się uda? =)
Zidi
 

Postprzez bankoq N maja 13, 2007 10:33  

TobaccoBoy napisał(a):Ja powtórzę to,co od wielu lat powtarzam o Massie - dobre wyniki pokazują, że ten zawodnik dysponuje bardzo dobrą maszyną. Widziałem co on robił w Sauberze (za równo przed "przerwą" w Ferrari jak i po) i co w Ferrari. Jest zbyt "niepokorny" w użyciu gazu jak i hamulca, popełnia szkolne błędy, jeździ dobrze tylko przy bardzo dobrej formie zespołu i samochodu. Tak było jakoś nie widzę by coś w tej kwestii uległo zmianie. Do ostatecznych wyroków poczekam do następnego sezony, gdy TC przestanie "prowadzić za rączkę". Wtedy zobaczymy ile jest wielkiego kierowcy w Felippe Massie, a ile "dziecka nowoczesnej F1".


Ale to niestety wystarczy żeby zdobyć mistrzostwo w dzisiejszej F1 :(

Nawet taki Sato czy Albers byliby mistrzmai, gdyby dysponowali maszynami szybszymi od reszty 1-1.5s na okrazeniu. Szkoda, ale taka jest prawda :-?

Massa to jest 'Clean Air Hero', bardzo szybki jak ma dobry samochod i nikt przed nim nie jedzie. Kiedy trzeba improwizować po prostu się gubi.

Nie moge zrozumieć jak to się stało, że taki kierowca przeszedł do Ferrari :-o

Jest tylko wyrobnikiem, ale przy obecnych chorych proporcjach F1 (80/20 na rzecz maszyny), nawet wyrobnik moze zostac mistrzem :-?
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez krisow N maja 13, 2007 10:36  

E tam z tym skrzydełkiem Ferrari co niektórzy przesadzili. Duże drgania wykazuje tylko jak samochód najeżdża na krawężniki.
Obrazek
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Avatar użytkownika
krisow
 
Dołączył(a): Pt lip 29, 2005 13:16
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Postprzez gregoff N maja 13, 2007 11:44  

Zapraszam wszystkich na nasz kanał IRC :!: :!: :!:

Czekamy na was:)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Cinek N maja 13, 2007 12:41  

Kubuś Fatalista napisał(a):A Ferrari ch** jedne to co. Zobacz sobie jak się odgina. Od McLarena niech się odpier**** to porządny zespół a nie oszuści.

Jak by wszyscy mieli podobny do ciebie ton wypowiedzi to to forum upadłoby z prędkością światła. No kuźwa no, nawet ja tak nie obrzucam ludzi :D
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Kubuś Fatalista N maja 13, 2007 12:58  

Co jest z IRC ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość