Przed GP Hiszpanii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kubuś Fatalista So kwi 28, 2007 9:50  Przed GP Hiszpanii 2007

Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez SoBcZaK So kwi 28, 2007 10:10  

z tych zdjec trudno wywnioskowac co sie zmienilo, ale nowy pakiet napewno bedzie, nie tylko dla McL, RBR tez ma miec nowy pakiecik, kto wie moze Ferrari zostac troszke z tylu, na dodatek dla Alonso to domowy wyscig i napewno bedzie chcial odniesc zwyciestwo (jak kazdy zreszta)
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Zidi So kwi 28, 2007 12:08  

Zdjęcia faktycznie takie trochę nie wyraźnie... chociaż podoba mi się to pierwsze - normalnie, jak z jakiejś wycieczki na wieś... :królik:

Co do wyścigu... pfff... przede wszystkim duży problem będzie miał McLaren, bo oczywistym jest fakt, że w Katalonii MA wygrać Alonso... nie żaden Hamcio, a już broń boże Massa, czy Kimas... na pewno stratedzy obiorą dla Hamcia bardziej defensywną taktykę, co by przypadkiem nie zgarnął wygranej Ferdkowi z przed nosa... :-P Poza tym, przypuszczam, że owy pakiet może trochę narobić problemów ze znalezieniem odpowiedniego setupu... :evil: Bądź, co bądź, świeże części i jeszcze nie wiadomo, czy faktycznie coś zmieniają...
Ferrki tutaj jak zwykle będą walczyły o pudło, tu nie ma się nad czym rozważać...
Zastanawiające jest pytanie, jak będą się zachowywały bolidy BMW, a w szczególności Roberta. Theissen uspokajał, że problemy ze skrzynią już zostały zażegnane, a bolidy, dzięki poprawkom mają dotrzymywać tempa obydwu teamom na czele... no, ale ile w tym prawdy? :roll:

Tyle ode mnie... ^_^
Zidi
 

Postprzez SoBcZaK So kwi 28, 2007 16:42  

Zidi napisał(a):problemy ze skrzynią już zostały zażegnane
z tego co ja kiedys gdzies czytalem to zawodzil element dostarczany przez inna firme

Zidi napisał(a):dzięki poprawkom mają dotrzymywać tempa obydwu teamom na czele... no, ale ile w tym prawdy

ja osobiscie nie licze na az tak duza poprawe, musieli by byc geniuszami, ale milo by bylo gdyby to sie okazalo faktem :P
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Marco Gronichella So kwi 28, 2007 18:08  

Problem był spowodowany lewą uszczelką gdzieś w szkrzyni. (z tego co pamiętam :D ) Myślę że w tym wyścigu to Nickowi się coś schrzani a nie Robertowi.
Zidi napisał(a):na pewno stratedzy obiorą dla Hamcia bardziej defensywną taktykę, co by przypadkiem nie zgarnął wygranej Ferdkowi z przed nosa
Też tak uważam. To wielki Fernando ma zdobyć największą liczbę punktów. Chociaż znając życie może być zupełnie inaczej. Hamilton może też połasić się na najwyższy stopień na podium. Moje rokowania, Fernando,Kimi,Hamilton,Massa,Kubica,Heidfeld,Fisikoo,Hekki ---> czyli czołówka w klasyfikacji konstruktorów.
A co do obiecywania ze strony BMW o bezawaryjności i umocnieniu bolidów to bym podchodził do tego sceptycznie. I tak w trakcie wyścigu wychodzą jakieś brudy. Ostatnio nawet wlew paliwa się zbuntował. Z tego co pamiętam to chyba też ktoś z Byków miał tę samą usterkę. Pozdrawiam :grin:
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez Zidi So kwi 28, 2007 18:16  

Marco Gronichella napisał(a):Myślę że w tym wyścigu to Nickowi się coś schrzani a nie Robertowi.

Wtedy to Zientarscy mieliby pretekst do snucia kolejnych teorii spiskowych... :D Ja mu życzę jak najlepszych miejsc, nawet jeśli miałby być wyżej od Roberta... :P
Dwa Renault w pierwszej ósemce? Williamsy też mają chrapkę na punktowane miejsca, nie zapominaj o nich... xP Jeśli wyścig dobrze się ułoży, możemy ujrzeć Rosberga nawet na 5-6 miejscu... :-)
Zidi
 

Postprzez Marco Gronichella So kwi 28, 2007 18:28  

Zidi napisał(a):Williamsy też mają chrapkę na punktowane miejsca, nie zapominaj o nich... xP


Na śmierć zapomniałem o williamsie ale wydaje mi się że przez ten czas Renówka uporała się z problemami swoich bolidów. No i mam nadzieję że Fisikoo w końcu pokaże jak się jeździ:) Bo jak na razie coś im nie idzie :D
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez kuba So kwi 28, 2007 18:31  

Ej - GP Hiszpanii to ma być to GP w którym Williams ma wystąpić w barwach Realu ...wiadomo mniej więcej jak to bedzie wyglądac ? :-D
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kamil.pl5 So kwi 28, 2007 18:44  

hehe :) to może ciekawie wyglądać :) Na Silverstone któraś stajnia powinna mieć malowanie Manchesteru albo Liverpoolu :grin: ja głosuje na Ferrari :D
kuba jak to będzie wyglądało ? pewnie biały bolid i jakieś logo Realu i reklama Benq Siemens :) ale swoją drogą to dość ciekawe :)
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez Alassane Bamba So kwi 28, 2007 20:09  

Myślę, że akurat reklamy to pozostaną te co zwykle. BenQ i Siemens sponsorują tylko drużynę piłkarską Realu, a malowanie będzie pewnie białe z jakimiś motywami loga Królewskich i sponsorami Williamsa. Real musiałby wybulić potężną kasę, żeby zniknęły reklamy stałych sponsorów teamu.
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez kamil.pl5 So kwi 28, 2007 20:14  

że tak powiem... stać ich na to :D tak przynajmniej myślę... ale co i jak przekonamy się 13 maja :D
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez Alassane Bamba So kwi 28, 2007 20:32  

Stać, ale chyba jednak wolą kupić za to Diego czy innego Cristiano, niż upychać się na siłę na bolid :roll:
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez Memphis N kwi 29, 2007 12:54  

sobczak napisał(a):ale nowy pakiet napewno bedzie, nie tylko dla McL, RBR tez ma miec nowy pakiecik, kto wie moze Ferrari zostac troszke z tylu

Ferarri też szykuje jakieś usprawnienia. Zapewne będzie tak, że wszyscy z czołówki poprawia sie o te 0,2 na okrążeniu i układ sił się nie zmieni. Za długa ta przerwa po Bahrajnie.

kuba napisał(a):Ej - GP Hiszpanii to ma być to GP w którym Williams ma wystąpić w barwach Realu

Właśnie, ale ostatnio ta sprawa jakby przycichła, już nie wiem czy rzeczywiście możemy sie spodziewać takiego bolidu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez Phaedra N kwi 29, 2007 13:37  

yyyyy coo zaa klimatyczny widok :twisted:

Obrazek
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez Zidi N kwi 29, 2007 13:40  

To mi wygląda jak... Vettel w BMW Sauber, jadący na dużym Ringu? Oo?
Zidi
 

Następna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość