GP Hiszpanii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Verticus Pn maja 14, 2007 12:55  ech tam!

niech ktoś lepiej mi powie ile wynoszą roczne budżety hondy i SA :razz:
Avatar użytkownika
Verticus
 
Dołączył(a): Pn maja 08, 2006 10:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kamil.pl5 Pn maja 14, 2007 12:59  

to już są sumy z sześcioma albo siedmioma zerami..... tak mi się zdaje, bo małych pieniędzy choćby za reklamy nie zgarniają...
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez los-kamilos Pn maja 14, 2007 13:06  

Dla mnie w czasie tego wyścigu wiało nudą - gdyby nie awarie to by się nic nie działo - praktycznie bez wyprzedzania, jedynie w boksie coś się działo. Czołówka jechała bez problemów, nie było większych szans na wyprzedzanie. Jedyna ciekawa rzecz to P8 dla Sato.
Avatar użytkownika
los-kamilos
 
Dołączył(a): N mar 18, 2007 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Verticus Pn maja 14, 2007 13:07  

to pewnie jest ta różnica - jednego 0 :P
Avatar użytkownika
Verticus
 
Dołączył(a): Pn maja 08, 2006 10:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kubuś Fatalista Pn maja 14, 2007 13:20  

Ja kto napisał jasiu smietana Hamilton jest taki dobry z jednego powodu ma kierownicę po drugiej stronie. A tak bez jaj to Alonso był lepszy od Hamiltona. Nawet z rozwalonym bolidem potrafił jechać bardzo szybko. Coś jak w GP Włoch 2003.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez SoBcZaK Pn maja 14, 2007 13:54  

popatrzcie na wypowiedź Sato: "Nie mogę opisać tego jak bardzo jesteśmy szczęśliwi, a ten punkt znaczy dla nas bardzo wiele – to absolutnie fantastyczny wynik”. żebywiście jeden punkt to absolutnie fantastyczny wynik :razz:
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez patgaw Pn maja 14, 2007 14:04  

sobczak napisał(a):popatrzcie na wypowiedź Sato: "Nie mogę opisać tego jak bardzo jesteśmy szczęśliwi, a ten punkt znaczy dla nas bardzo wiele – to absolutnie fantastyczny wynik”. żebywiście jeden punkt to absolutnie fantastyczny wynik :razz:


no tylko nie zalwazyles ze powiedzial "dla nas" i dla nich to naprawde dobry wynik.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez SoBcZaK Pn maja 14, 2007 14:08  

skoro podniecają się jednym punktem to co będzie jak w dalszej części sezonu będzie ich więcej, jeszcze popadna w samo zachwyt i ogłosza się mistrzami :P no ale niech mają, skoro Sato dojechał na 8 poz to jak najbardziej mu się ten punkt należy
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez W Pn maja 14, 2007 14:10  

este85 napisał(a):"Lap 40 - TV pictures show Kimi Raikkonen is already leaving the
circuit after his unexpectedly early retirement." - z livetimingu.[/

Nie rozumiem, dlaczego się tak szybko zmył. Zdarzają się awarie, więc bez przesady.
Ferrari obchodzi okrągłą rocznicę i nie wiem, dlaczego bardzo drogi nabytek zespołu nie celebruje zwycięstwa ekipy. Ta sytuacja przypomina ubiegłoroczne Monaco.

Kubuś Fatalista napisał(a):jeszcze jeden fakt Hiszpanie wygwizdali Felipe (tak mi się zdaje)

Mają wprawę. Jak w MotoGP Rossi wypchnął Gibernau, to realizator nie wiedział, jak skończyć relację. :-P

Jankes napisał(a):to nie była przypadkiem reakcja na próbę wyprzedzenia Massy przez Alonso na pierwszym zakręcie?

Może masz na myśli Rona Dennisa z rodziną. To było pokazywane w kontekście startu. A jak żona Dennisa podskakiwała z podekscytowania obok skamieniałego męża pomyślałem sobie: Zjadł sobie biedak na tym zęby, to się nie przejmuje. :)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez A-J-P Pn maja 14, 2007 14:14  

KR odszedł na lepsze! FA na gorsze!

Kompletnie sie z tym nie zgodze.
KR odszedl na lepsze tylko ,ze jakos tego nie widac.
FA odszedl na gorsze? hmmm jakby zostal w renault to .... widzimy jak jezdzi renault - wiec nie powiedzialbym ,ze odszedl na gorsze bo jak naerazie to kierowcy makow razem dojezdzaja na pudle do mety.
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SoBcZaK Pn maja 14, 2007 14:18  

no Dennis zachował kamienną twarz ale może myślał jednocześnie o tym że Hamilton jedzie na drugiej pozycji, pomimo tej porażki Alonso może być dumny bo maja naprawde konkurencyjny bolid, lidera klasyfikacji oraz dwu krotnego mistrza świata, co prawda do końca sezony jeszcze daleko ale McLaren pewnie zmierza po mistrzostwo konstruktorów, Ferrari ma więcej zwycięstw co prawda ale awaria bolidu Kimiego bynajmniej nie pomoże im w walce o MK, na dodatek szkoda mi Kiasa bo przyćmiewa go trochę Felipe który ma na koncie już dwa zwycięstwa, 3 PP w tym sezonie a Kimi ma jadno zwycięstwo i to wszystko jak do tej pory, ale kto wie może w Monaco pokaże im pazur bo tam Kimi jest szybki :)
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Adam Senna fan Pn maja 14, 2007 14:59  

Moze Robert noca podmienił bolidy???
Adam Senna fan
 

Postprzez patgaw Pn maja 14, 2007 15:02  

Adam Senna fan napisał(a):Moze Robert noca podmienił bolidy???

bez kitu wszystkie znaki na niebie na to wskazuja. nawet heidfeld wjechal do boxow na miejce bolidu roberta :P
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez P@veL Pn maja 14, 2007 15:06  

sobczak napisał(a):żebywiście jeden punkt to absolutnie fantastyczny wynik

sobczak napisał(a):skoro podniecają się jednym punktem to co będzie jak w dalszej części sezonu będzie ich więcej


Tylko że tu nie chodzi o to że zdobyli tak szybko punkt, tu nie chodzi nawet o to że są ekipą B Hondy i ich pojechali, tu nie chodzi o to że napalają się na więcej punktów. Tu chodzi o to że to ich pierwszy punkt. Każdy zespół by się jarał.

A czy Williamsy miały w końcu malowanie Realu :?: Bo ja jakoś nie zauważyłem.
Avatar użytkownika
P@veL
 
Dołączył(a): Cz lut 16, 2006 16:44
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez 5cuderi4 Pn maja 14, 2007 15:14  

A-J-P napisał(a):Mowilem przed sezonem ,ze Kimi ma talent do "zuzywania" samochodu.
I jak po dzisiejszym zaczyna sie to potwierdzac nawet Ferrari nie wytrzymuje - a przypomnijmy ,ze to pierwsza awaria w race ale nie pierwsza w ferrari z udzialem fina.
A jakim cudem on mógł zniszczyć "elektronikę" :?: Rozumiem, że może rozbić bolid, przegrzać silnik, ale żeby coś elektronicznego rozwalić to nie bardzo chyba.

A-J-P napisał(a):I teraz zauwazcie jedna rzecz - Mak teoretycznie ma lidera w zespole w postacie mistrza swiata a nie zastosowal TO aby to Alonso zdobyl wiecej pkt.
Ferrari na szczescie juz tez nie stosuje TO bo w sumie nie ma u nich lidera. Ale przy takim ukladzie moge sie zalozyc ,ze ferrari masy przepusciloby michaela na druga pozycje - te czasy mamy za soba i ogolnie widac ,ze sezon bedzie ciekawy na maxa
Na razie ani w Ferrari, ani w McLarenie nie ma lidera zespołu. Sami szefowie się jakoś niedawno chyba wypowiadali, że tak jest. Poczekają kilka GP, aż jakaś przewaga się "pokaże" i wtedy zdecydują. A po drugie to jakim cudem mieliby zrobić TO niewelując te ponad 20 sekund między Hamiltonem, a Alonso :?: To trochę nierealne i głupie moim zdaniem.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości