Przed GP Kanady 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez wartek Pn maja 21, 2007 18:44  Przed GP Kanady 2007

witam, chociaz do wyscigu jeszcze daleko zakladam nowy temat, podobno intel i bmw planuja cos w stylu wspolnego ogladania i maja zaczac od gp kanady w gdansku w ktoryms centrum handlowym maja byc symulatory itp itd i wspolne ogladanie wyscigu w nocy, mam pytanie czy ktos cos o tym slyszal oraz czy GP kanady w europie bedzie w niedziele wieczorem tak? chcialbym sie upewnic :)

[mod="gregoff"]Prawie wszystkie błędy nowego użytkownika... Przedstaw się w dziale nowi użytkownicy i trochę porozglądaj się na forum zanim zaczniesz zakładać nowe tematy. Ten zablokowany aż do odwołania. Dziękuje za uwagę.[/mod]
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez mesrotten Cz maja 31, 2007 17:00  Przed GP Kanady 2007

Temat o GP Kanady zablokowany a wyscig tuz tuz. Mysle, ze swobodnie mozna zaczac dyskusje.

na poczatek krzepiaca informacja, ze Kubica spodziewa sie, ze w Kanadzie bmw zniweluje strate do makow i ferrari w stopniu jeszcze wiekszym niz to mialo miejsce w Monako :arrow:

http://f1.gpupdate.net/en/news/2007/05/ ... g_smaller/

z uwagi na role jaka na tym torze odgrywa docisk mechaniczny cos moze byc na rzeczy, bmw w tym aspekcie jest bardzo mocne. z drugiej strony motywacja ferrari na ten wysciga bedzie wyjatkowo duza, toz troche im sie zaczyna palic kolo dupy :) z drugiej strony dlugich prostych na kanadyjskim torze nie brakuje, wiec wloska stajnia moze wrocic do lask po, nazwijmy to malej "wpadce", w monako 8) no i jesli ten wyscig nie dostarczy nam kilku wyprzedzen i emocji wiekszych chocby niz te towarzyszace nam przy przechodzeniu przez ulice na czerwonym swietle, to juz chyba zaden... :-)
mesrotten
 
Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 15:14

Postprzez K9G Cz maja 31, 2007 17:30  

Za wczesnie sa te tematy "Przed...". Powinno byc tak jak w tamtym roku. Takie tematy otwieralo sie w tygodniu GP. Znowu kazdy sie napala zeby zalozyc temat i zaniedlugo beda zakladane 2 tygodnie wczesniej :/
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez SoBcZaK Cz maja 31, 2007 17:53  

przecież jeszcze ponad tydzień do wyścigu :???: znowu będzie dużo mamrotania :razz: a co do BMW to wiadome nie od dziś że lubi szybkie tory takie jak w Kanadzie ale czy znacząco zniweluje przewage maka i ferka? ja proponuje zamknąć temat aż do przyszłego czwartku
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez wartek Cz maja 31, 2007 18:15  

a po co zamykac, jak ktos nie ma nic ciekawego do pisania to niech nie pisze :)
ja ponawiam moje pytanie, czy ktos slyszal, lub gdzies zobaczyl jakas reklame czy cos, dotyczace imprezy intela w trojmiescie, mialo to byc w jakims centrum handlowym, w alfie jest sala kinowa to moze tam? zadnych informacji nigdzie nie bylo?

to ma byc caly cykl imprez w calej polsce, a ani na stronie intela ani bmw zadnej informacji :/
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez SoBcZaK Cz maja 31, 2007 18:17  

wartek napisał(a):a po co zamykac, jak ktos nie ma nic ciekawego do pisania to niech nie pisze :)
ja ponawiam moje pytanie, czy ktos slyszal, lub gdzies zobaczyl jakas reklame czy cos, dotyczace imprezy intela w trojmiescie, mialo to byc w jakims centrum handlowym, w alfie jest sala kinowa to moze tam? zadnych informacji nigdzie nie bylo?

to ma byc caly cykl imprez w calej polsce, a ani na stronie intela ani bmw zadnej informacji :/


to w końcu to jest temat o GP Kanady czy o imprezie Intela :?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez wartek Cz maja 31, 2007 18:29  

impreza intela dotyczy gp kanady
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez 5cuderi4 Cz maja 31, 2007 21:25  

wartek, dopiero zaczynasz przygodę na tym forum i już mieszasz w temacie. Radzę Ci żebyś założył oddzielny temat dotyczący tej kwestii w odpowiednim dziale, bo pisząc tutaj o tej imprezie narobisz sobie tylko wrogów.
A co do tego tematu to także jestem za chwilowym zamknięciem, bo znowu zacznie się koncert życzeń i wróżenie z fusów.
Dziękuję za uwagę. ;)
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Orłoś Cz maja 31, 2007 21:30  

Niby za wcześnie a już cała strona zapisana. :)

To i ja dorzucę coś a propos Kanady:

Q: The unusual requirements of Monaco are followed by Montreal and Indianapolis - two medium- to high-speed tracks. Will the aim be to simply hold position, or close the half-second gap to the two front-running teams?

RK: Montreal and Indianapolis are low-downforce tracks and our 2006 car always performed better on such circuits, so I hope the F1-07 has kept this tendency. At least the two test days at Paul Ricard with the Montreal layout have indicated that. I predict that in Montreal the gap to the McLarens and Ferraris will be closer than in Monaco. But that is crystal ball reading - so let’s wait and see.


(najważniejsze zaznaczułem na czerwono)

"Exclusive interview" z Kubicą na F1.com: http://www.formula1.com/race/news/6183/774.html
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez patgaw Cz maja 31, 2007 21:33  

moli byscie ten wywiad przetlumaczyc i dac na strone wm.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez gregoff Cz maja 31, 2007 21:40  

patgaw napisał(a):moli byscie ten wywiad przetlumaczyc i dac na strone wm.


Może sam spróbuj:) Na razie niestety mamy pewien zastój w kwesti newsmenów (ja mam sesję oraz brak chęci a inni sesję lub ślub na karku). Więc jeśli znajdziemy czas to uda nam się to przetłumaczyć. Albo nas w tym konkurencja ubiegnie.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez SoBcZaK Cz maja 31, 2007 21:42  

to niech ktokolwiek to mniej więcej przetłumaczy tutaj na forum
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez budyn Cz maja 31, 2007 21:58  

Orłoś napisał(a):Q: The unusual requirements of Monaco are followed by Montreal and Indianapolis - two medium- to high-speed tracks. Will the aim be to simply hold position, or close the half-second gap to the two front-running teams?

RK: Montreal and Indianapolis are low-downforce tracks and our 2006 car always performed better on such circuits, so I hope the F1-07 has kept this tendency. At least the two test days at Paul Ricard with the Montreal layout have indicated that. I predict that in Montreal the gap to the McLarens and Ferraris will be closer than in Monaco. But that is crystal ball reading - so let’s wait and see.



Po wyjątkowym torze Monako mamy Gp w Montrealu i Indianapolis - dwa średnio szybkie tory. Bedziecie chcieli po prostu utrzymać pozycję czy zmniejszyć przewagę dzieląca was i dwa prowadzące teamy??

- Montreal i Indianapolis to tory nie wymagające duzego docisku aerodynamicznego a nasz bolid w 2006 roku był lepszy w takich warunkach i mam nadzieję ze tak pozostanie. Świadczą o tym chociażby nasze dwa dni testowe w Montrealu. Uważam że w tych dwóch GP nasza strata do Mclarena i Ferrari będzie mniejsza. Ale nie mówmy hop - poczekajmy i zobaczymy..


Mam nadzieje ze nie pokreciłem :-D
..byle było wilgotno..
Avatar użytkownika
budyn
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 15:06
Lokalizacja: Irlandia

Postprzez dex Cz maja 31, 2007 21:59  

No to moje typy :
1 Alonso
2 Kimi
3 Hamilton
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Orłoś Cz maja 31, 2007 22:01  

Może być, choć uważam, że tłumaczenie z języka będącego "współczesną łaciną" jest lekkim przegięciem, ale niech tam... :)

Widzę dwa merytoryczne błędy:

Nie testowali w Montrealu tylko na Paul Ricard skonfigurowany pod wyścig w Montrealu.

Nie dwa średnio szybkie tory tylko dwa średnie do szybkich (bardziej chodzi o fragmenty tych torów).


Sens całej wypowiedzi zachowałeś. Dobra robota, anyway.
Ostatnio edytowano Cz maja 31, 2007 22:08 przez Orłoś, łącznie edytowano 3 razy
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości