Przed GP Kanady 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Tango & $ N cze 10, 2007 12:40  

Nie wierze w to, zeby Alonso latwo oddal zwyciestwo. Obawiam sie, ze mocno naciskany Hamilton przegra start lub popelni blad, ktory moze go wykluczyc z wyscigu.

Jesli Robert ma faktycznie wiecej paliwa, to jedyna szansa dla niego jest przeskoczenie na 6 pozycje juz na starcie. Inaczej czolowka mu znowu odjedzie i bedzie super wynik jesli zalapie w ogole jakies punkty.

Sadze, ze dla Ralfa ten wyscig bedzie walka o miejsce w zespole. Sa powazne podstawy by sadzic ze polegnie i pozegna sie z F1.

Bardzo jestem ciekaw, jak pojedzie Sato?
Coraz bardziej mi sie podoba ten zawodnik.

Edit:
No i niestety lipa. Nie bede widzial startu. Dotre do domu najwczesniej okolo 19.10. Mam nadzieje, ze poza startem bedzie sie cos dzialo w pozostalej czesci wyscigu.
Ostatnio edytowano N cze 10, 2007 13:44 przez Tango & $, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Tango & $
 
Dołączył(a): So maja 19, 2007 10:59
Lokalizacja: z wody

Postprzez kuba N cze 10, 2007 12:56  

Tango & $ napisał(a):Obawiam sie, ze mocno naciskany Hamilton przegra start

Tak też się stanie. Nastepnie będziemy świadkami około półtoragodzinnej nudy. Chyba,że Nick się włączy do walki chociaż na początku. Na Ferrari nie licze - kompletna klapa.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Maniuś[McLaren] N cze 10, 2007 13:06  

Dziadek napisał(a):Najbardziej szkoda mi H. Kovalainena, bo jeśli tak dalej pójdzie to jego przygoda z F1 może się zakończyć. R. Schumacher - jestem ciekaw co on sobie myśli po takich kwalifikacjach??


W Kanadzie już plotkuje się na ten temat.

Ralf ma być zastąpiony przez Francka Montagny'ego, natomiast Heikki "robi wszystko" by jego miejsce zajął Nelson Piquet Jr.

Mnie też szkoda Fina, wyraźnie nie sprzyja mu fortuna... albo brakuje mu.. hm..
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez RENO N cze 10, 2007 13:27  

mi też szkoda Heikkiego bo to taki sympatyczny zawodnik, podczas gdy Nrlson wydaje mi się być takim cwaniaczkiem, a Ralf to faktycznie żeby nie przejść do Q2 podczas gdy Trulli tym szrotem wchodzi do Q3, to porażka, jescze jak go pokona Sutil to Out jest pewny zresztą pamiętam w tamtym sezonie, że Ralf sobie tu nie radził zwłascza na tym dużym nawrocie, co on tam razy wypadł, a francuzi sie może w końcu doczekaja francuskiego kierowcy w francuskim GP:) ale wydaje mi się że jeżeli Ralf wyleci to postawią na kogoś młodego...
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Epik N cze 10, 2007 13:29  

co wy gadacie? Hekki po prostu pokazuje, że nie jest szybki - fatalnie się spisuje na torach ulicznych
Avatar użytkownika
Epik
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 11:55
Lokalizacja: Rybnik
GG: 4544101

Postprzez A-J-P N cze 10, 2007 14:16  

kuba napisał(a):Na Ferrari nie licze - kompletna klapa.


No no - prosze prosze - bez przesady ja licze na to ,ze Felipe znowu pograzy Fina i maki pograza Kimiego calkowicie. ;]

Licze tez na to ,ze dzis wygra Hamilton - chcialbym zobaczyc jego reakcje na wygrana i jak stoi na P1
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Cinek N cze 10, 2007 14:18  

Tango & $ napisał(a):Edit:
No i niestety lipa. Nie bede widzial startu. Dotre do domu najwczesniej okolo 19.10. Mam nadzieje, ze poza startem bedzie sie cos dzialo w pozostalej czesci wyscigu.

No to witaj w klubie. Też albo przegapię start, albo końcówkę. Bo mam wybór albo wyjść o 18:00 i wrócić o 19:10 albo wyjść o 20:30 i nie dowiedzieć się kto wygrał..
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez SirKamil N cze 10, 2007 14:34  

slipstream napisał(a):
SirKamil napisał(a):Czy to oznacza, że tego weekendu byłby bezkonkurencyjny? Oczywiście nie.

Czekaj, akurat to porównanie mija sie z celem bo rok temu Kubica jeździł tylko w Piątek i nijak nie można tego odnieść do całego weekendu.



Genialnie potwierdziłeś moją tezę, tacy forowicze się chwalą :)
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez A-J-P N cze 10, 2007 14:39  

odnosnie godzin:
relacja na Polsacie zaczyna sie punkt 19
jak ktos chce zobaczyc studio i to co sie wczesniej dzieje przed race oraz wywiady i smieszne analizy zientarskich to relacja zaczyna sie o 18 na Polsacie Sport
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez deeze N cze 10, 2007 14:40  

Jaja sobie robią. Już nawet studia nie pokazują szmaciarze. Co za tandeta.

Ale nic to, mam ich gdzieś, tych Zientarskich i ich gości od siedmiu boleści. Najważniejszy jest wyścig.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Dziadek N cze 10, 2007 14:52  

To ja wole jednak włączyć TV o g.19:00 :) Senior Zientarski mnie za bardzo dobija. Dobrze, że w czasie relacji nie ma już słów "nasz Robert".
Wracając do samego wyścigu, to również mam nadzieje, że duet Mclarena na pierwszych metrach stworzy ciekawe widowisko. Może w ferworze walki dwóch kierowców Mclarena popełni na pierwszych metrach błąd i tym samym Ferrari wyjdzie na prowadzenie lub BMW? Rozmarzyłam się trochę, ale fajnie byłoby oglądać pościg Mclarena :) Zobaczymy jak sobie w tym wyścigu poradzi Sato, może będzie miła niespodzianka :) Wypowiadacie się, że Kubica ma dużo więcej paliwa, aniżeli N.H. Jeśli faktycznie tak jest, to ja nie rozumiem szefostwa BMW. Liczyć na SC, to chyba nie jest dobre myślenie. Zresztą kierowcy mieli mieć agresywniejsze taktyki, dlatego też stoję przy tym, że Kubica po prostu sobie nie radzi z nadsterownością. Swoją drogą jestem ciekaw czy team zaryzykuje i wprowadzi jakieś poprawki przed wyścigiem, aby zmniejszyć nadsterowność w bolidzie Roberta??
.
Obrazek
Avatar użytkownika
Dziadek
 
Dołączył(a): Wt lut 27, 2007 2:58
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Postprzez Jędruś N cze 10, 2007 15:02  

spokojnie!

Co to tego że Zientarscy są do d... nie ma wątpliwości ale ich gości raczej do najgorszych nie należą.

Przecież mogli zaprosić Dode albo Wiśniewskiego :D :D
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez A-J-P N cze 10, 2007 15:11  

studia nie pokaza bo to przeciez PRIME TIME w tv wiec szkodadla nich czasu poza tym wczesniej sa wydarzenia - studio bedzie w Polsacie Sport
Z tego co pamietam to na RTLu tez studio zawsze skrocone bylo i jeszcze RTL AKTUELL bylo w przerwie nadawane przed wyscigiem.

Co do gosci Zientarskich.
Dąbrowski sie nie nadaje.
Ojciec Roberta - ok moze byc.
Maurycy tez moze byc bo sie zna.
Ale rodzina Zientarskich to juz drobna porazka.

Dobrze chcociaz ,ze komentarz w wyscigu sie z lekka poprawil.

Co do wyscigu - moze byc ciekawie dwa pierwsze zakrety sa na tyle ciasne ,ze na stacie moze byc niezle.
Sadze ,ze maki odrazu odjada i nie beda mieli problemow.
Gorzej moze miec Masa czy tez nasz "ukochany" Robert ;]
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Alassane Bamba N cze 10, 2007 15:28  

A-J-P napisał(a):Ale rodzina Zientarskich to juz drobna porazka.

To ja przytoczę słowa Tytoniowego
TobaccoBoy napisał(a):Starego Zientarskiego spotkałem ponad miesiąc temu w Białym (kiedy bolid zawitał do nas) i powiem szczerze - nie sugerujcie sie tym co wyprawia w mediach. To zupełnie inny osobnik prywatnie. Naprawdę.

TobaccoBoy napisał(a):jesli chodzi o osobowość i wiedzę o w ogóle motosporcie nie przypomina tego ze studia F1. O wiele bliżej mu do tego z 4x4. Miałem okazje z nim porozmawiać kilkanaście chwil i całkowicie zmieniałem o nim zdanie, które wyrobiłem sobie jeszcze za czasów F1 w początkach III RP (czyli wtedy, gdy znacząca większość forumowiczów co najwyżej miała kilka kilogramów wagi i mówiła gaga na wszystko o ile w ogóle się narodziła), gdy jeszcze ją komentował.

Jedno z pytań (bodajże "A czemu dochodzi do tak wielu sprzeczek w studiu z synem?") skwitował znaczącym wzrokiem i słowa były zbędne. "Linia Polsatu", a nie niekompetencja prowadzących. Tam producent wykonawczy i kilku innych wie "lepiej" jak ma wyglądać studio F1. Zientarscy nie aż tak wiele maja do powiedzenia.


No ale robi się OT. Studia nie będzie w otwartym, bo muszą zrobić przecież kiedyś Wydarzenia, nie ma innej opcji. Za to jest dwukrotnie dłuższe w Polsacie Sport... Chcesz mieć więcej - musisz płacić. Ja mam od października Cyfrowy Polsat, płacę abonament sam z mojego skromnego, (jeszcze) gimnazjalnego kieszonkowego, ale nie narzekam, bo oferta jest bogata, mogłem śledzić dogłębnie MŚ w siatkówce, później w ręcznej, a teraz Ligę Światową. Doszły treningi F1, jest niezmiernie mnie interesująca liga portugalska, więc ogólnie uważam, że warto płacić te 50 zł miesięcznie :roll: A stanowi to ponad 3/4 mojego całego miesięcznego funduszu.

Poza tym tak się narzekało na to studio, że jest be i w ogóle, ale jak go nie będzie w ogóle, to jednak jest płacz :???:

Ja tam liczę na Alonso, zresztą coś mam przeczucie, że Hamilton i tak pocałuje bandę (ale, mimo że go nie lubię, nie życzę mu tego). Ciekawe, czy Nick będzie w stanie powalczyć z Ferkami, natomiast Robert powalczy raczej max o 6 miejsce (oczywiście jeśli całą pierwsza piątka dojedzie) :roll:
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez A-J-P N cze 10, 2007 15:35  

Poza tym Polsat Sport jest juz prawie w kazdej kablowce - ja place 23 zl i mam pelne pakiety Cyfry( bez HBO bo to dodatkowo platne ) , Polsatu Cyfrowego i wiekszosc kanalow z platformy N w mojej kablowce.

A co do Polsatu Sport to tez uwazam ,ze fan F1 spokojnie moze zainwestowac w to
Wszystkie treningi , relacje , magazyny , wywiady sa wlasnie na Polsacie Sport i tak bedzie pewnie przez najblizsze 2,5 roku
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości