Przed GP Kanady 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez czlapka N cze 10, 2007 15:41  

Coś czuję że Lewis może za bardzo chcieć wygrać,i może zakonczyć wyścig przedwcześnie.Nick ma szansę to podium dowieźć.A Robert chyba w najlepszym wypadku 6 może 5 miejsce.Nico i Webber chyba są do przejścia na starcie



A i A-J-P w czym masz kablówkę ??Bo ja też z Łodzi, i mam dość TOYI
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez A-J-P N cze 10, 2007 15:50  

hehe toya to syf.
ja mam osiedlowke na widzewie ;]
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SoBcZaK N cze 10, 2007 15:50  

czlapka napisał(a):Coś czuję że Lewis może za bardzo chcieć wygrać,i może zakonczyć wyścig przedwcześnie.Nick ma szansę to podium dowieźć.

po pierwsze- w Monaco też wszyscy mówili że sie rozpiepszy a do tego nie doszło
po drugie- teraz jest w komfortowej sytuacji bo nie musi nikogo gonić i wyprzedzać a z reguły jest tak że ten pierwszy zawodnik szybko ucieka reszcie
po trzecie- równie dobrze Alonso będzie chciał aż za bardzo wyprzedzić Lewisa i zostać na ścianie
po czwarte- NH raczej nie ma szans dowieść podium a nawet są spore szanse na to że to on rypnie bo wczoraj miał sporo przygód które na szczeście nie skończyły się tragicznie dla niego ale w wyścigu jeszcze większa presja i może sam pojechać za nerwowo
Może się mylę obstawiając na to że Hamilton się nie obije o bandę bo nie jestem prorokiem ale dziwi mnie dlaczego ludzie go tak skreślają za każdym razem i piszą że tym razem sie rozbije, mam nadzieje że sie rozbije to tamto siamto a jak do tej pory nie spełnia waszych oczekiwań 8) Jestem prawie że pewny że Kovalainen porozrzuca kawałki bolidu bo on tych przygód to ma sporo...
Mój typ:
1. Hamilton
2. Alonso
3. Kimi
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez A-J-P N cze 10, 2007 15:58  

ja chcialbym aby Hamilton wygral jednak sadze ,ze koncowka moze wygladac tak:

1.alonso
2.hamilton
3.kimi lub Nick

a chcialbym aby bylo tak:

1.Hamilton
2.Alonso
3.Masa
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Alassane Bamba N cze 10, 2007 16:04  

Ja tak tym razem po prostu czuję w kościach, że Lewis skończy na bandzie. A są ku temu spore przesłanki, bo na treningach, jak i w qualu był już bardzo blisko, a teraz czując na plecach oddech Ferdka (no chyba, że ten spartoli start i da się komuś wyprzedzić) będzie musiał jechać na maxa. A to w jego wypadku kończy się często uślizgami przy licznych w Montrealu szykanach, a jak to się z kolei skończyć może, nie muszę mówić. Zresztą patrząc na to, co wyprawiali debiutanci w piątek i sobotę (Heikki - no comments, flying Sutil :P ), może być i tak, że żaden z nich nie ukończy 8)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez A-J-P N cze 10, 2007 16:06  

nie zgodze sie .
Hamilton nieraz juz pokazal ,ze jest twardy ( przyklad jak Masa czy Kimi go naciskali )
W monaco Hamilton tez jezdzil z uslizgami bardzo blisko band ( nawet sie na treningu rozbil ) i co - i dojechal na drugiej pozycji.
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Alassane Bamba N cze 10, 2007 16:10  

Jak Massa go naciskał, to i Lewis nie ustrzegł się błędów (dwukrotnie przy próbach wyprzedzania Felipe Brytol blokował koła, ale na jego szczęście "delikatniej", niż Brazylijczyk). W Monaco mu się udało, ale było już bardzo blisko dzwona... Jeśli będzie miał szczęście, to dzisiaj skończy się podobnie. A jeśli nie...
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez bankoq N cze 10, 2007 16:11  

Sobczak typuje identycznie top3.

Co do Hamiltona, to juz udowodnil, ze jego "hodowanie" do F1 przez 10 lat dało efekt i na pewno jest gotowy juz na wygrana i przejechanie bezproblemowego wyscigu.

Zreszta uwazam, ze kazdy z trzech mlodych kierowcow: Hamilton, Kubica i Rosberg, jest w stanie walczyć jak równy z równym z Alonso, Massa i Raikkonenem. Potrzebuja tylko rownie mocnego bolidu jak Hamilton.

Wg mnie ten wyscig jest 'now or never' dla Kimiego. Jezeli teraz cos spieprzy to bedzie definitywny koniec walki o tytul dla niego. No bo nie wierze, zeby Ferrari bylo w stanie znikad znalezc nagle 0.5s na okrazenie, zeby moc pokonywac McLarena.

Na starcie jednak nie powinno byc radykalnych manewrow wyprzedzania i czolowka sie utrzyma:

LH-FA-NH-KR-FM po pierwszym okrazeniu.

Po pierwszym pit-stopie pewnie Ferrari wskcozy przed Nicka... i to bedzie koniec ciekawych rzeczy w tym wysicgu jezeli chodzi o przod. Pozostanie obserwowac co ciekawego dzieje sie w peletonie :)
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez Pussik N cze 10, 2007 17:41  

No to ciekawe, czy Nick utrzyma za sobą chociaż jedno Ferrari do końca.



Ciekawe po ilu kółkach zjedzie, obstawiam 20. :)

Niech wygra Hamie. ;]
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez RENO N cze 10, 2007 17:45  

Hamilton,Alonso, Kimas ruszają na twardych, Massa na miękkich a Heidfeld to niewiem
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez A-J-P N cze 10, 2007 17:47  

Dobra milego ogladania wyscigu -
wy tez na spokojnie obejzyjcie wkocnu race a nie komentujcie go live na forum :P
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Alassane Bamba N cze 10, 2007 17:50  

Live to można komentować na IRC-u 8) Mam nadzieję, że troszkę ludu będzie :-)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez A-J-P N cze 10, 2007 17:51  

widze,ze na polsacie sport jest lepszy obraz ;]


Live to można komentować na IRC-u Mam nadzieję, że troszkę ludu będzie




Co ty dla mnie szkoda czasu - wole sie emocjonowac wyscigiem a potem komentowac niz ogladac wyscig i jeszcze cos pisac.
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kubuś Fatalista N cze 10, 2007 17:58  

Zapraszam na IRC !
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez A-J-P N cze 10, 2007 18:09  

haha Kimi przywalil w mase na starcie <brawo>
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron