GP Kanady 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Orłoś Pn cze 11, 2007 23:52  

TabaccoBoy, wszystko fajnie ale... w UE jest zakaz reklamy produktów tytoniowych. :P

Sorki za OT.

Ale stron napisaliście nt. GP Kanady. Nie czytałem całości i być może już ten temat był poruszany, jeśli tak to sorki: Czy Trulli mógł wyprzedzić RK przy wyjeździe z boksów? Przypomnę, że jemu akurat zmieniło sie światło na zielone, dlatego nie dostał kary, tyle, że minął kilka samochodów, które czekały na zmianę na zielone a on był w ruchu...
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jakuzo Pn cze 11, 2007 23:56  

Orłoś napisał(a):Ale stron napisaliście nt. GP Kanady. Nie czytałem całości

Wiele nie straciles, przynajmniej 10 stron opisuje po 1 zdaniu na 1 post co sie dzialo z RK.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez gregoff Wt cze 12, 2007 6:09  

Orłoś napisał(a):Czy Trulli mógł wyprzedzić RK przy wyjeździe z boksów? Przypomnę, że jemu akurat zmieniło sie światło na zielone, dlatego nie dostał kary, tyle, że minął kilka samochodów, które czekały na zmianę na zielone a on był w ruchu...


Mógł, przecież to już się zdarzało, chociażby walka Alonso Kubica w zeszłym roku. Po prostu był rozpędzony i zanim Robert ruszył już go wyprzedził na drodze wyjazdowej.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez bodek Wt cze 12, 2007 7:26  

peter74r napisał(a):No i kto i co decyduje o odblokowaniu, czyli konkretnie w której sekundzie włącza się światło zielone?

Oczywiście sedziowie (wiem trywialne) ale ma to najczęściej miejsce wtedy, kiedy akurat opuszczający boksy bolid mógłby spowodować zagrożenie lub zamieszanie w związku z przejazdem SC i kawalkadą podążających za nim kierowców. Normalna praktyka w takich przypadkach, dodatkowe porządkowanie kolejności za SC.
bodek
 
Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 21:26
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Verticus Wt cze 12, 2007 9:15  

a ja z innej beczki- relacja SATO z wyścigu w bardzo rozemocjonowanym tonie, zupełnie jakbym oglądał jakiś serial anime o piłkarzach - te same klimaty hehe :lol:

http://f1.gpupdate.net/en/news/2007/06/ ... st_races_/

gość potrafi się cieszyć! :razz:
Avatar użytkownika
Verticus
 
Dołączył(a): Pn maja 08, 2006 10:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RENO Wt cze 12, 2007 10:52  

Sato to zbłaźnił i Ferrke i McLarena..no no to jest mój nowy idol, ale jakby przebieg wyścigu był normalny to kto wie czy by na P8 nie skończył bo startował z P11, SA z SATO coraz lepiej sobie poczyna, na przykładzie tego sezonu widać że rewolucja nie zawsze idzie w parze z osiągami, a ewolucja jest kluczem do sukcesu
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Verticus Wt cze 12, 2007 11:11  

RENO napisał(a):Sato to zbłaźnił i Ferrke i McLarena..no no to jest mój nowy idol, ale jakby przebieg wyścigu był normalny to kto wie czy by na P8 nie skończył bo startował z P11, SA z SATO coraz lepiej sobie poczyna, na przykładzie tego sezonu widać że rewolucja nie zawsze idzie w parze z osiągami, a ewolucja jest kluczem do sukcesu



jednym słowem - YATTA :P
Avatar użytkownika
Verticus
 
Dołączył(a): Pn maja 08, 2006 10:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel Wt cze 12, 2007 14:33  

bodek napisał(a):pomimo iż na głowy niedawnych głównych kreatorów F1, czyli Alonso i Kimiego wylano kupę pomyj (poniekąd słusznie) to wolę patrzeć na walczącego, trochę jak jeździec bez głowy ale na limicie Fernando niż na tego drugiego, który nie wiem czy kogoś w tym wyścigu wyprzedził.

Dokładnie. Tak jak już pisałem, Kimi jeździ w tym sezonie bezpłciowo...

EDIT: Sorry, ale pisałem w tym temacie, nie patrząc wcześniej na inne i po prostu nie wiedziałem, że jest już inny temat o przepisach na temat SC. Zauważyłem to dopiero później. Już poprawione.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Orłoś Wt cze 12, 2007 15:32  

gregoff napisał(a):
Orłoś napisał(a):Czy Trulli mógł wyprzedzić RK przy wyjeździe z boksów? Przypomnę, że jemu akurat zmieniło sie światło na zielone, dlatego nie dostał kary, tyle, że minął kilka samochodów, które czekały na zmianę na zielone a on był w ruchu...


Mógł, przecież to już się zdarzało, chociażby walka Alonso Kubica w zeszłym roku. Po prostu był rozpędzony i zanim Robert ruszył już go wyprzedził na drodze wyjazdowej.


Prawie wszystko się zgadza, jest tylko jedno ale... w tym czasie była żółta na całym torze i SC...
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez patgaw Wt cze 12, 2007 15:50  

http://sport.onet.pl/0,0,1552058,wiadomosc.html

[mod="gregoff"]nie ten temat... Może byście najpierw pomyśleli co i gdzie wklejacie i jak już napisali parę zdań o tym. Dziekuje za uwagę.[/mod]
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez gregoff Wt cze 12, 2007 17:29  

Orłoś napisał(a):
gregoff napisał(a):
Orłoś napisał(a):Czy Trulli mógł wyprzedzić RK przy wyjeździe z boksów? Przypomnę, że jemu akurat zmieniło sie światło na zielone, dlatego nie dostał kary, tyle, że minął kilka samochodów, które czekały na zmianę na zielone a on był w ruchu...


Mógł, przecież to już się zdarzało, chociażby walka Alonso Kubica w zeszłym roku. Po prostu był rozpędzony i zanim Robert ruszył już go wyprzedził na drodze wyjazdowej.


Prawie wszystko się zgadza, jest tylko jedno ale... w tym czasie była żółta na całym torze i SC...


Na pewno nie na całym. Poza tym gdyby nie mógł wyprzedzać to dali by mu jakąś karę.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Jakuzo Wt cze 12, 2007 18:35  

Myslalem ze w F1 obowiazuje przepis "jeden za drugim na pit-lane" ale widac sie mylilem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez McLuke Wt cze 12, 2007 18:46  

Jak dla mnie wyścig był dość emocjonujacy, poza jednym wyjątkiem... (ale wszyscy wiemy już, że nic powaznego się nie stało)

Hamilton pokazał, że ma aspiracje na MŚ wygrywając ten wyścig. Szczerze mówiąc, to wiedziałem, że to akurat Brytyjczyk wygra to GP już po qualu. Byłem też na 100% pewien, że na pudle znajdą się wreszcie inni kierowcy niż tylko z McLarena i Ferrari. No i cóż-moje przewidywania sie sprawdziły :)
Brawa należa się dla Heidfelda, bo to jak do tej pory najlepszy wynik zespołu BMW Sauber. Ładnie walczył na torze, uciekł Alonsowi, na prawde to był dobry występ ;)
Co do Wurza... miał facet fuksa,bo po starcie z 19 pola nie mógł sie spodziewac zbyt wiele, a tu miła niespodzianka i pudło :) Zbiegło sie to akurat z rocznicą startów Alexa w F1 ;P Jeśli mnie pamięc nie myli, to było pierwsze podium Willa od dwóch lat... za co także sympatycznemu Austriakowi należą się oklaski ;-P
To GP obfitowało w wiele ciekawych sytuacji, zwłaszcza ten 4-krotny wyjazd SC...
Przyznam szczerze, że najbardziej zadziwił mnie Sato... 6 pozycja i 3 pkt. dla Ogórków to jest ich życiowy sukces... ale nic nie przebije mechaników japonskiej ekipy... Ta poyłka przy ruszaniu Sato i ten numer z Antem... (żeby kierowca musiał czekać na swoich mechaników-kto to widział :P)
Ponadto w wyścigu szalał Webber i chociażby za to powinien dostać chociaż ten 1 punkcik, który trafił do obiboka RSC :evil: :x (Mam nadzieję, że ktoś go wkrótce zastąpi, bo młodszy Schumacher, nie zasługuje w tym momencie na posade w F1...)
Poza tym, nie pamiętam wyścigu w którym kierowcy co chwile kończyli jazde na bandzie... :o Najbardziej zdziwił mnie Trulli-jak on mógł się nie zmieścić wyjeżdżajac z pitu?
Podsumowujac, wyścig był ciekawy, głównie dzięki wygranej Hamiltona :D (i to na torze, na którym jeździł po raz pierwszy!)
Teraz jestem ciekaw kto się spisze lepiej na Indy-mam nadzieje, że będzie to Alonso, bo to w końcu on ma walczyć o tytuł MŚ...
Pozostaje jeszcze kwestia udziału Roberta w GP. Ja osobiście twierdze, że Kubek powinnien odpuścić sobie chociaż to jedno GP-niech zastąpi go np. Glock (co tam Vettel-to tak na prawde gówniarz i nie ma w ogóle doświadczenia [pomijam fakt, że gościa nie lubie :twisted: ] nie to co Timo ;) No cóż po prostu czekamy do czwartku... :D
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez michu_194 Wt cze 12, 2007 18:48  

Wypadkowi Kubicy przyczynił sie sam Kubica!! Czytałem na niemieckim serwisie F1 ,że Kubica sam wypadł z tory przy wyprzedzaniu Trullego
Ostatnio edytowano Wt cze 12, 2007 18:54 przez michu_194, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
michu_194
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 19:08
Lokalizacja: WinXP/Łódzkie/Łódź/Dom
GG: 7082604

Postprzez Cinek Wt cze 12, 2007 18:51  

michu_194 napisał(a):czytałam

:)
Wypadkowi Kubicy przycinił sie sam Kubica!!

To żeś odkryła..
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości