Przed GP USA 2007

Moderator: Ekipa F1

Czy sadzisz, ze Robert wystartuje w GP USA ?

Tak
94
71%
Nie
39
29%
 
Liczba głosów : 133

Postprzez dex N cze 17, 2007 12:55  

Dużo tutaj będzie zależało od startu , a przede wszystkim od Fernando , czy będzie walczyć o pierwszą pozycję czy bedzie kogoś blokować z dwojki ferrari , stawiam że na początku będzie przetasowanie Mclaren ,Ferrari , Mclaren ,Ferarri :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Miaja Menant N cze 17, 2007 13:00  

Dex, nie zapominaj o Heidfeldzie czy nawet Kovalainenie. Oni też przy odrobinie szczęścia i dobrym zorientowaniu się w sytuacji mogą wziąć udział w przetasowaniach. Odkąd progres formy BMW sięgnął wyżyn coraz mniej jest pewne kto po starcie obsadzi trzy pierwsze miejsca.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez owca N cze 17, 2007 13:02  

mam nadzieje ze Alonso znowu nie poniesie ułańska fantazja jak np w Hiszpanii albo w Kanadzie i bedzie grzecznie pilnował swojego P2 :| bo jak znowu sie rzuci na starcie na Lewisa (a niewątpliwie to bedzie chciał uczynić) to nie wykluczone ze przeszarżuje, czego skutki mogą być różne.
niech srebrni dowiozą spokojnie podwójne zwycięstwo do mety i Lewis oczywiście zwycięzcy to bedę sie cieszył :) idealnie byłoby jeszcze gdyby Kimi ukończył na podium :D ale to są tylko takie moje pobożne życzenia... ;)
LORENZO'S LAND




[uuurl=http://ubanimator.com][iiimg]http://img50.imageshack.us/img50/4710/userbar498843pl3.gif[/img][/uuurl]
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez dex N cze 17, 2007 13:02  

Miaja Menant napisał(a):nie zapominaj o Heidfeldzie czy nawet Kovalainenie

Bardzo bym życzył Heikkowi ale cieżko mu bedzie ale Nick to prawda może namieszać na starcie , zaobserwowałem że ostatnio Ferrari ma kiepskie starty w przeciwieństwie własnie do BMW czy Mclarena .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez RENO N cze 17, 2007 14:33  

Marco Gronichella napisał(a):
RENO napisał(a):ponoć Robert wypowiedział się, że trzyma kciuki za Alonso



Eeee wydaje mi się że Robert bardziej trzyma strone Hamiltona w końcu to jego kumpel. Z resztą było widać jak się kumplują po serii ciepłych słów podczas konferencji prasowej po zwycięstwie GP Kanady i poważnym wypadku Roberta. Alonso niestety nie jest zbyt lubianym, albo po prostu nie potrafi wspolpracowac z ludzmi i nie jest komunikatywny. Ale i tak jest moim faworytem.


eee tam w Blicku o tym pisali nawet na głównej stronie
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez fisi N cze 17, 2007 15:16  

W końcu podczas konferencji prasowej przed GP Węgier rok temu Robert jako JEDYNY z pytanych kierowców twierdził że Alonso bedzie mistrzem świata i trzymał sie tego nawet gdy po Chinach Schumecher wyprzedził Alonso w generalce.
"An eye for an eye makes the whole world blind" Mahatma Gandhi
Avatar użytkownika
fisi
 
Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 9:08
Lokalizacja: z kątowni

Postprzez Jarek N cze 17, 2007 15:48  

A ja Wam mówię, że będzie powtórka z 2005 roku i żaden zespół na Michellinach nie weźmie udziału w wyścigu :D :D :D
Avatar użytkownika
Jarek
 
Dołączył(a): So kwi 30, 2005 14:21
Lokalizacja: Londyn
GG: 4390596

Postprzez Cinek N cze 17, 2007 15:48  

Jarek napisał(a):A ja Wam mówię, że będzie powtórka z 2005 roku i żaden zespół na Michellinach nie weźmie udziału w wyścigu :D :D :D

I tak i tak nie weźmie :
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez gregoff N cze 17, 2007 15:55  

Cinek to chyba żart był:)

Na zagranicznych stronach Theissen już potwierdził, że nawet jeśli Vettel wygra to Kubica wróci d ścigania się jak najszybciej to możliwe.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez im9ulse N cze 17, 2007 15:58  

gregoff napisał(a):Na zagranicznych stronach Theissen już potwierdził, że nawet jeśli Vettel wygra to Kubica wróci d ścigania się jak najszybciej to możliwe.

chyba kazdy zdrowy na umysle kibic to wie...Kubica to "diamencik" Doktora T. ; zreszta przyszlosc Vettela jest niepewna, glowe dam ze jak Vettel pokarze sie z dobrej strony w dzisiejszym wyscigu to ani RedBull ani BMW nie bedzie chcialo sie go pozbyc,wtedy moze wybuchnac Vettelgate :twisted:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Iza N cze 17, 2007 16:05  

Marco Gronichella napisał(a):
RENO napisał(a):ponoć Robert wypowiedział się, że trzyma kciuki za Alonso



Eeee wydaje mi się że Robert bardziej trzyma strone Hamiltona w końcu to jego kumpel. Z resztą było widać jak się kumplują po serii ciepłych słów podczas konferencji prasowej po zwycięstwie GP Kanady i poważnym wypadku Roberta. Alonso niestety nie jest zbyt lubianym, albo po prostu nie potrafi wspolpracowac z ludzmi i nie jest komunikatywny. Ale i tak jest moim faworytem.

Jakoś wydaje mi się, że z Alonso Robert też ma bardzo dobre stosunki. Często widze ich na fotkach razem, rozmawiających. Kilka dowodów na to( każde zdjęcie z innego GP):

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Więc nie zdziwiłabym się, gdyby Kubica naprawdę tak poowiedział. Ale mniejsza z tym, koniec OT.
Ostatnio edytowano N cze 17, 2007 16:07 przez Iza, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Ave N cze 17, 2007 16:21  

SPIDER napisał(a):
Ave napisał(a):Jesli nie tu, to gdzie Ferka ma szanse

U siebie, na Monzy.

Smiem watpic w ta ostatnia deske ratunku, ale daj im boze mocy, by w swiatyni nawiazac wyrownana walke z McLarenem i BMW.
Iza napisał(a):Jakoś wydaje mi się, że z Alonso Robert też ma bardzo dobre stosunki. Często widze ich na fotkach razem, rozmawiających.

Tak. Daje sie zauwazyc jakas zazylosc - lubia pokazywac sie razem :wink: ;) Powazniej. Podobne style jazdy - dobry zalazek pogadanek.

O! Jarek. Milo znow widziec na forum.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez bankoq N cze 17, 2007 16:22  

okse napisał(a):4. Fistaszkiela :-D


Całkiem fajny nick :-)

Ale tak wysoko to on nie będzie i Massa raczej nie ma szans na wygranie wyścigu.

Moje top8:

1. Alonso
2. Hamilton
3. Heidfeld
4. Massa
5. Raikkonen
6. Vettel
7. Kovalainen
8. Fistaszkiela

A co do wypowiedzi Kubicy, ze kibicuje Alonso, a nie Hamiltonowi to co w tym złego? Z tego co wiem, są to bodajze najwięksi kumple z całej tej śmietanki kierowców, więc nic dziwnego w tym stwierdzeniu nie widze.

A pozatym wg mnie najwiekszym problemem Alonso nadal pozostają opony i duzo mniejsza przyczepnosc niz w poprzednich latach. To jest jedyna i najwieksza przyczyna jego bledow.

Jestem pewien, ze gdyby pojawily sie dobrze przyczepne opony (slicki) agresywny styl Alonso znow by dominowal i bardzo 'smooth' Lewis nie jeździlby juz tak dobrze.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez stasiek93 N cze 17, 2007 16:46  

Ja uważam że trochę racji masz bankoq.
Myślę że Heikki nie dowieźie punktów do mety, może w walkę o punkty wmieszać się Webber. U buka wyraźnie stawiają na McLareny, za Massę można dostać 9 zeta (Albers i Sutil 2500zł :D )
Avatar użytkownika
stasiek93
 
Dołączył(a): So cze 16, 2007 15:14
Lokalizacja: Włocławek

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość