GP USA 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Jacobser Cz cze 21, 2007 19:12  

I po wieczornej Formule 1. Już za nieco ponad tydzień znowu zawody o normalnej porze i z Robertem Kubicą. Jak widać bez niego ani rusz. BMW Sauber zdobyło tylko 1 punkt, ale też przytrafiła się im awaria, co spowodowało ten stan. Na czele bez zmian od GP Kanady, czyli McLaren bije na głowę Ferrari, a Hamilton znowu zaskakuje cały świat.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez PABLO Pt cze 22, 2007 18:52  

Wyscig ten na zawsze utkwi mi w pamieci, gdyz mialem przyjemnosc ogladac go na zywo. :P

Jak widac McLaren dyktuje teraz warunki.
Niesamowity poczatek sezonu Hamiltona, czyzby mial zostac najmlodszym mistrzem swiata w tym roku?
Nie ulega watpliwosci, ze McLaren zachowal sie nie fair w tym wyscigu w stosunku do Alonso, gdyz to on mial wiecej paliwana pokladzie przy drugim tankowaniu a sciagneli go do boksow pierwszego aby mogl wygrac Lewis.
Osobiscie wole jednak, ze wygral Lewis.
Nastepni na mecie zameldowali sie kierowcy Ferrari.
Massa po Monte Carlo znow na podium ale Iceman caly czas zawodzi - co sie z nim dzieje?
Zapewne teraz zaluje, ze odszedl z McLarena.
Renault zanotowalo wzrost formy jak rowniez Kovalainen, ktory jezdzi coraz lepiej.
Historyczny pierwszy punkt zanotowal mlody Vettel.
Szkoda jednak, ze nie starowal Robert Kubica, bo na torze bylo bardzo duzo polskich kibicow.

Nasuwa mi sie pewna mysl - jesli do konca sezonu Raikkonen bedzie jezdzil tak kiepsko jak teraz moze Ferrari powinno sciagnac spowrotem Michaela Schumachera ... wiem wiem ... rozmarzylem sie.

:arrow: TUTAJ mozecie znalezc opis mojej przygody pt. INDIANAPOLIS 2007.
PABLO
 

Postprzez rafaello85 Pn cze 25, 2007 14:28  

Tak jeszcze apropos toru Indianapolis... Kiedy dokładnie będzie wiadomo czy Ecclestone przedłużył umowę na organizację GP? Z tego, co czytałem wynika, że Bernie jest zaniepokojny spadkiem zainteresowania wyścigami F1 w USA. Chyba jednak ma rację, bo w trakcie trwania wyścigu widać było bardzo wyraźnie, źe trybuny były niemalże puste! Przynajmniej te, położone na owalnej części. Wyglądało to tak, jak podczas wyścigu w sezonie 2005. Szkoda by była gdyby ten tor wyleciał z kalendarza, uwielbiam ten nachylony zakręt :) A niestety żaden inny tor ( pomijając Monza bo tam jest on zamknięty ) nie posiada takiego. :-(
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez stren Pn cze 25, 2007 15:11  

rafaello85 napisał(a):Tak jeszcze apropos toru Indianapolis... Kiedy dokładnie będzie wiadomo czy Ecclestone przedłużył umowę na organizację GP? Z tego, co czytałem wynika, że Bernie jest zaniepokojny spadkiem zainteresowania wyścigami F1 w USA. Chyba jednak ma rację, bo w trakcie trwania wyścigu widać było bardzo wyraźnie, źe trybuny były niemalże puste! Przynajmniej te, położone na owalnej części. Wyglądało to tak, jak podczas wyścigu w sezonie 2005. Szkoda by była gdyby ten tor wyleciał z kalendarza, uwielbiam ten nachylony zakręt :) A niestety żaden inny tor ( pomijając Monza bo tam jest on zamknięty ) nie posiada takiego. :-(


Deadline na podpisanie umowy ustalili na 12 lipca http://f1.gpupdate.net/en/news/2007/06/19/no_deal_yet_on_us_gp_future/

Też lubię ten zakręt, ale reszta toru to dla mnie totalna porażka, więc mam nadzieje, że Indy wyleci z kalendarza.
its happening!
Avatar użytkownika
stren
 
Dołączył(a): Śr maja 16, 2007 14:23

Postprzez Jędruś Wt cze 26, 2007 9:45  

Nie ma takiej opcji. W USA MUSI być wyścig!!!
Jeśli nie Indy to jaki tor proponujesz?
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez 5cuderi4 Wt cze 26, 2007 9:54  

jędruś, o tym już była gdzieś rozmowa na tym forum. Poszukaj sobie tamtego tematu i tam kontynuujcie rozmowę na temat przyszłych wyścigów w US&A. :) Bo tutaj mają być raczej rozmowy na temat tegorocznego GP US&A.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość