Przed GP Francji 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Cinek Pt cze 22, 2007 7:52  Przed GP Francji 2007

No dobra, czasu jeszcze sporo, ale to następne GP w kolejności, więc temat powinien być.
Nawet już pierwsze newsy o Magny są :)
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez dex Pt cze 22, 2007 9:00  

Mclareny na czele i Ferrari trzecia siła BMW potem Renault , tak powinno być , chociaż czasu jeszcze sporo i nie wiadomo co w czołówce się zmieni .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez owca Pt cze 22, 2007 9:03  

Vettel can't wait to race in France too. :D :P

a tak na poważnie Kubek raczej na 90% powinien wystartować. nie spodziewam sie ciekawego GP. tor według mnie jest troche zbyt wąski. wyprzedanie pewnie bedzie tyle co w Hiszpanii :P zapowiada sie nudny wyścig, którego rezultat rozstrzygnie sie juz w sobotę.
btw: obym sie mylił :)
LORENZO'S LAND




[uuurl=http://ubanimator.com][iiimg]http://img50.imageshack.us/img50/4710/userbar498843pl3.gif[/img][/uuurl]
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez dex Pt cze 22, 2007 9:06  

owca napisał(a):nie spodziewam sie ciekawego GP. tor według mnie jest troche zbyt wąski. wyprzedanie pewnie bedzie tyle co w Hiszpanii :P zapowiada sie nudny wyścig, którego rezultat rozstrzygnie sie juz w sobotę.

w Usa też miało być nudno, a proszę bardzo ciekawy był wyścig , niby szybki tor i mało miało być wyprzedzeń , a były i to calkiem sporo .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez owca Pt cze 22, 2007 9:26  

dlatego napisałem na koniec, ze mam nadzieje ze sie pomyle z z tym swoim osądem :P to jest oczywiste, ze życzyłbym sobie jak najwięcej takich wyścigów jak USA, Kanada niz kolejnego Monte Carlo :P

swoją droga to uważam ze F1 zyskałoby gdyby przejęli system rozgrywania wyścigów z GP2 ;P stworzenie drugiego wyścigu do którego kierowcy startują w odwrotnej kolejności ;) wtedy byłoby ciekawiej :)

a tak wracając do tematu to dex napisała ze widzi kolejność: McLaren Ferrari b\BMW Renault :> a moze Toyota jeszcze gdzies by tam sie wcisnęła ;P ;) na testach w Silverstone dwa razy wykręcili najlepsze czasy dnia, więc moze coś drgnie ;P (wiem, wiem, wiem - testy nie są rzetelnym odzwierciedleniem faktycznej formy teamów)
LORENZO'S LAND




[uuurl=http://ubanimator.com][iiimg]http://img50.imageshack.us/img50/4710/userbar498843pl3.gif[/img][/uuurl]
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez mkpol Pt cze 22, 2007 9:40  

Myślę, że zobaczymy wreszcie realną walkę na torze pomiędzy BMW i Ferrari. BMW odrobiło lekcje i dystans między tymi zespołami zmniejsza się z wyścigu na wyścig. Maki pewnie daleko z przodu będą rozgrywały swój własny wyścig. Liczę, że Williams postara się o miłą niespodziankę i tym razem autko ich nie zawiedzie.
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez im9ulse Pt cze 22, 2007 9:43  

We Francji zapowiada sie na 1-2 Hondy ,bojcie sie chamy bo super tajny bolid mamy !!!

Mowiac powazniej to raczej dominacja McLarena nie powinna oslabnac - no moze troszeczke Ferrari podgoni. Alonso i Hamiltonem jakos sie ugadaja i powinni spokojnie dojechac na 1-2...Z ciekawosci bede obserwowal :
- Honde j/w
- Ralfonso ,dla ktorego bedzie to bardzo wazny wyscig
- Kubice ,zobaczymy jak bedzie jezdzil po dzwonie i 3tygodniach przerwy
- Ferrari ,z nowym aero

Sam tor jest dosc ciekawy i fajny (lubialem tam smigac w f1c), po starcie nie ma jakiegos ciasnego nawrotu wiec powinien byc spokoj.Kilka fajniejszych szykan i miejsc do wyprzedzania ,powinno byc ciekawie.
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Krystek Pt cze 22, 2007 9:45  

We Francji znów pewnie walkę między sobą będą prowadzili Hamilton i Alonso. Później Ferrari, które wydaje mi się że jest szybsze od BMW.
Mam nadzieję że z dobrej strony w swojej ojczyźnie zaprezentuje się zespół Renault :-) Może wreszcie obydwaj kierowcy francuskiej stajni zdobędą punkty bo na razie zdarzyło się to tylko w Malezji.
Avatar użytkownika
Krystek
 
Dołączył(a): N sty 14, 2007 17:53
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Doberm@n Pt cze 22, 2007 11:13  

Krystek napisał(a):Mam nadzieję że z dobrej strony w swojej ojczyźnie zaprezentuje się zespół Renault


Też tak myślę . Wyścig domowy będzie dla Renault niezwykle ważny . Progres już był widoczny na Indy , a dodatkowo HK jeździ coraz pewniej .
Wydaje mi się że w tym GP będą bardzo wysoko . Jeżeli jednak na tym GP
z jakiś powodów by się nie przełamali , to nie dokonają tego już do końca sezonu .
Dodatkowy smaczek to WIELKA niepewność podpisania kontraktu na organizowanie GP na Magny w latach przyszłych .
www.zniczpruszkow.com.pl
Najwiekszy luzak F1 - Eddie Irvine -
Jordan, Ferrari,Jaguar Racing
Avatar użytkownika
Doberm@n
 
Dołączył(a): Pn cze 18, 2007 13:44
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Memphis Pt cze 22, 2007 11:22  

mkpol napisał(a):Myślę, że zobaczymy wreszcie realną walkę na torze pomiędzy BMW i Ferrari. BMW odrobiło lekcje i dystans między tymi zespołami zmniejsza się z wyścigu na wyścig.

Dystans pomiedzy Ferrari i BMW jest znacznie większy niż dystans jaki traci Ferrari do McLarena. Tor jest fajny, moim zdaniem jest gdzie wyprzedzać, więc może być ciekawie. To juz chyba ostatni dzwonek dla Ferrari na przebudzenie.
Ostatnio edytowano Pt cze 22, 2007 14:56 przez Memphis, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez slipstream Pt cze 22, 2007 11:34  

Doberm@n napisał(a):Dodatkowy smaczek to WIELKA niepewność podpisania kontraktu na organizowanie GP na Magny w latach przyszłych

Raczej wielka pewność że tego GP na tym torze nigdy więcej nie będzie. Bernie wielokrotnie dawał do zrozumienia że żadne GP na tym obiekcie się już nie odbędzie.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Jakuzo Pt cze 22, 2007 11:35  

Memphis napisał(a):Tor jest fajny, moim zdaniem jest gdzie wyprzedzać, więc może być ciekawie

Moim zdaniem tor jest do dupy, a wyprzedzac mozna tylko na dohamowaniu do Adelaide. Wygra McLaren niestety, byle Hamilton przed Alonso.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez Urys Pt cze 22, 2007 11:44  

Skoro Francja to Renault mam nadzieje że pokarzą swoje umiejętności przed własną publiką :D
Avatar użytkownika
Urys
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 17:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez SoBcZaK Pt cze 22, 2007 12:10  

Skoro Francja to Renault mam nadzieje że pokarzą swoje umiejętności przed własną publiką Szczęście

rok temu pokazywali nową specyfikacje silnika i jakoś nie zachwyciła, ale kto wie może tym razem
ja jestem ciekaw na ile nowy pakiet aero zbliży Ferrari do Maca i jak tam będzie wyglądała forma BMW a zwłaszcza Roberta po takiej przerwie
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Endrju Szopen Pt cze 22, 2007 12:12  

Jakuzo napisał(a):Moim zdaniem tor jest do dupy


Trafne określenie, Jakuzo :D

Nie podoba mi się ten tor, będzie pewnie tak samo nudno jak w Monako, a wynik wyścigu praktycznie będzie przesądzony już w kwalifikacjach, więc na wyścigu będzie można sobie pospać... Wydaję mi się, że któreś Ferrari (pewnie z Massą) wciśnie się pomiędzy obydwa McLareny :D
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Następna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości