Przed GP Francji 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kubuś Fatalista N lip 01, 2007 10:02  

sobczak a co było niby ciekawego w Kanadzie i USA ? Tylko niech pada przez cały wyścig a nie 50%
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez SoBcZaK N lip 01, 2007 10:02  

Wiesz co będzie robił Alonso ?? startuje z 10 miejsca Uśmiech, Ogromna szansa Kubicy na podium. Dwie renault wysoko, nie zadowoli ich 5,6 miejsce a tym bardziej Nick`a 7. Te argumenty przemawiają do mnie że będzie bardzo bardzo ciekawie.
_________________

rozstawienie na starcie jest ciekawe ale na torze jest nie wiele miejsc do wyprzedzania, są szybkie zakręty a jak wiemy przy dzisiejszej konstrukcji bolidów nie da się jechać cały czas tuż tuż za jakimś tam kierowcą, a Robert ma szanse na pudło jeżeli czołówka będzie się za bardzo gryzła ze sobą :evil: , Ferdek coś tam sobie powyprzedza i w środku stawki możę być jakaś tam walka ale sądząc po tym co się działo rok temu to nie będzie to tak spektakularne GP jak chociażby GP USA

Kubuś Fatalista napisał(a):sobczak a co było niby ciekawego w Kanadzie i USA ? Tylko niech pada przez cały wyścig a nie 50%

były manewry wyprzedzania właśnie wtedy jak ciebie nie było przed TV
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Kubuś Fatalista N lip 01, 2007 10:07  

sobczak w deszczu jest wiele miejsc do wyprzedzania. Na Hungaro Alonso wyprzedzał resztę kierowców w dość dziwnych miejscach gdzie przy suchej nawierzchni nie ma na to szans. W deszczu bolid jest ważny ale nie tak jak umiejętności.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez SoBcZaK N lip 01, 2007 10:10  

Kubuś Fatalista wtedy to on zazwyczaj wyprzedzał kierowców którzy jeździli na Bridgestonach (Miachał Szumacher), w tym roku wszyscy śmigają na tych samych gumach więc nie spodziewaj się cudów i czarów, deszcz tutaj narobi tyle żę będzie znacznie łatwiej o błąd kierowcy
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez gregoff N lip 01, 2007 10:12  

Ale jednak był wyraźnie najszybszy na tych oponach. A w tym roku ma znowu bardzo dobry samochód. Gdyby padało bez dwóch zdań była by to dla niego szansa.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Kubuś Fatalista N lip 01, 2007 10:17  

sobczak ja pierdykam ja pisze tylko o kierowcach na Michelinach. TY chyba nawet tego GP nie widziałes ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez SoBcZaK N lip 01, 2007 10:20  

Kubuś Fatalista napisał(a):ja pisze tylko o kierowcach na Michelinach. TY chyba nawet tego GP nie widziałes

widziałem, ale pamiętam tyle że Michały były szybsze od Bridgestonów, fakt że Ferdek możę być bardzo szybki ale nie zapominaj że to aż 10 pozycja! zanim on sie przedrze przez tych wszystkich kierowców to czołówka już bedzie daleko w przodzie (no chyba że sie rozpiepszą)
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Kubuś Fatalista N lip 01, 2007 10:23  

sobczak nie widziałes GP Węgier. Alonso startował aż z 15 miejsca i szybko się przebił. A tak na marginesie to pada juz deszcz mały ale pada.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez polac N lip 01, 2007 10:27  

No to będzie ciekawie :-D Dzisiaj śniło mi sie ze zrobił sie fajny karambol na starcie a Robert sobie ich wszystkich spokojnie objechał i pojechał po zwycięstwo.Oby się spełniło :twisted:
Za najwybitniejszego kierowcę w historii F1 uważam ROBERTA KUBICE i h**
polac
 
Dołączył(a): So paź 21, 2006 13:41

Postprzez Tomas N lip 01, 2007 10:27  

Ogladalem przed chwilka prognoze pogody dla Europy i chyba jednak bedzie deszcz, nie jestem synoptykiem, ale cala Francja przykryta jest chmurami. A co do Alonsa, to zycze mu jak najlepiej, ale zauwazcie, ze w tym sezonie jezdzi bardzo chaoycznie, nerwowo i popelnia o wiele wiecej bledow niz wczesniej. Wiec moze byc trudno z tym przebijaniem sie w deszczu. :grin:
Obrazek
Shot at 2007-07-06
Avatar użytkownika
Tomas
 
Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 1:20
Lokalizacja: Lubin
GG: 10275176

Postprzez Wojtek B N lip 01, 2007 10:31  

No to robi się nam coraz ciekawiej, hmm co teraz se myśli młody czy dalej taki opanowany czy pomału trzęsie portkami :D na myśl że jest w kleszczach ferrari i za plecami ma Roberta który już jednak ma swoje doświadczenie na mokrej nawierzchni podczas wyścigu. Oby tylko zespół zrobił co do niego należy, a o miejsce Roberta chyba niema się co martwić.
Avatar użytkownika
Wojtek B
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 19:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez buli N lip 01, 2007 10:33  

Kubuś Fatalista napisał(a):sobczak nie widziałes GP Węgier. Alonso startował aż z 15 miejsca i szybko się przebił. A tak na marginesie to pada juz deszcz mały ale pada.


Mogbys powiedziec skad to wiesz ?:)Masz moze linka do kamery na magny cours?
buli
 

Postprzez stren N lip 01, 2007 10:41  

oglądałem wyścig GP2 i o 11 jeszcze nie padało, ale niebo nie wyglądało zbyt ciekawie; w oddali ciemne chmury
its happening!
Avatar użytkownika
stren
 
Dołączył(a): Śr maja 16, 2007 14:23

Postprzez sebek13 N lip 01, 2007 10:46  

mogłoby popadać zawsze są wtedy ciekawsze wyscigi :grin:
sebek13
 

Postprzez Kubuś Fatalista N lip 01, 2007 10:49  

3 sektor jest dość mokry. A reszta tak sobie niech leje
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości