Przed GP Francji 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez rafaello85 N lip 01, 2007 12:15  

RENO napisał(a):Alonso przyznał, że cała noc się modlił o deszcz, a przecież kiedyś mówił że nie jest wierzący

Raczej chyba stawiał tarota :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Miaja Menant N lip 01, 2007 12:21  

SirKamil napisał(a):Czy jest to receptą na mokry tor? I tak i nie.

Na mokry tor nie ma recepty. Trzeba po prostu zdwoić koncentrację. Chociaż oczywiście są kierowcy, którzy przez swój styl jazdy lepiej lub gorzej radzą sobie na mokrej nawierzchni, a w tym sezonie przez wprowadzenie monopolu na dostawę przez Bridgestone opon dla Formuły 1 szanse się wyjatkowo wyrównały.
Powtarzam po raz trzeci - zaczekam na jakiś deszczowy wyścig Formuły 1 z udziałem Kubicy i wtedy zweryfikuję swoją opinię o nim jako specjaliście od jazdy na mokrym torze. I koniec dyskusji z mojej strony.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez Velik N lip 01, 2007 12:24  

Ostatnio edytowano N lip 01, 2007 12:42 przez Velik, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Velik
 
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 20:25
Lokalizacja: Lublin

Postprzez SirKamil N lip 01, 2007 12:25  

Miaja Menant napisał(a):
SirKamil napisał(a):Czy jest to receptą na mokry tor? I tak i nie.

Na mokry tor nie ma recepty. Trzeba po prostu zdwoić koncentrację. Chociaż oczywiście są kierowcy, którzy przez swój styl jazdy lepiej lub gorzej radzą sobie na mokrej nawierzchni, a w tym sezonie przez wprowadzenie monopolu na dostawę przez Bridgestone opon dla Formuły 1 szanse się wyjatkowo wyrównały.
Powtarzam po raz trzeci - zaczekam na jakiś deszczowy wyścig Formuły 1 z udziałem Kubicy i wtedy zweryfikuję swoją opinię o nim jako specjaliście od jazdy na mokrym torze. I koniec dyskusji z mojej strony.


Oryginalny tok rozumowania... w wydumaniu tezy o nieporadności na mokrym nie przeszkadzały Ci fakty... ale w zweryfikowaniu jej.. szkoda gadać. Wygodnie, nie powiem.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Miaja Menant N lip 01, 2007 12:41  

SirKamil napisał(a):Oryginalny tok rozumowania... w wydumaniu tezy o nieporadności na mokrym nie przeszkadzały Ci fakty... ale w zweryfikowaniu jej.. szkoda gadać. Wygodnie, nie powiem.

Nie tak złośliwie kolego. Już pisałem o tym, dlaczego sądziłem, że Kubica nie spisuje się rewelacyjnie na mokrych torach. Mianowicie na podstawie GP Węgier i wypowiedzi Roberta o tym, że nie lubi jeździć w deszczu. Bo GP Chin ad 2006 ani tym bardziej wyścigów WSbR nie oglądałem. Pod wpływem Twoich argumentów nieco zmieniłem swoją opinię. Musiałbym jednak jeszcze raz zobaczyć go w akcji w takich warunkach. W końcu podczas GP Chin była inna sytuacja z dostawcami opon niż dziś, i Polak jeździł nieco inaczej niż dziś.

Podsumowując - tezę wysnułem nie znając wszystkich faktów. To nie było tak, że je znałem i potraktowałem wybiórczo.
Ostatnio edytowano N lip 01, 2007 12:50 przez Miaja Menant, łącznie edytowano 1 raz
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez peter74r N lip 01, 2007 12:45  

Jedna uwaga tuż przed startem, najprawdopodobniej w deszczu.

Otóż tenże deszcz niweluje efekty pracy zespołów z całego weekendu, jeżeli treningi i Q. były na suchym torze. Więc oczywistym jest że wyścig będzie loterią.

A że akurat może to nastąpic kiedy Kibica i Ferrari okupują dwie pierwsze linie startowe, no to szczęśliwy nie jestem.

Lubię wyścigi w deszczu, bo są nieprzewidywalne i dają dużo nowych wrażeń ;) , szkoda tylko, że akurat teraz... :x

[mod="W"]Prognozy się nie sprawdziły i deszczu nie było.
:-) [/mod]
FORZA SCUDERIA !!!!
Avatar użytkownika
peter74r
 
Dołączył(a): So maja 26, 2007 2:25
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron