Przed GP Wielkiej Brytanii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Jakuzo Wt lip 03, 2007 9:48  Przed GP Wielkiej Brytanii 2007

Za kilka dni kolejne GP, na torze Silverstone i kilka niewiadomych jak co wyscig.
Czy Ferrari wrocilo do formy? Moim zdaniem tak i wygraja na tym torze na 100%, ale Hamilton bedzie blisko o ile nie bedzie mial pecha. Kazdy fart sie musi kiedys skonczyc.
Licze tez na deszczowe GP, bo w UK jest na to najwieksza szansa.
Obrazek

Kilka miejsc do wyprzedzania, licze na ciekawy wyscig.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez fisi Wt lip 03, 2007 9:56  

ależ miałem pecha załozyłem indentyczny temat 2 minuty po Tobie :( :-D usunałem go odrazu kiedy zobaczyłem Twój. 5,6 miejsca bez awarii rywali to jest max i min co BMW powinno osiagnac bo różnica miedzy BMW a McLarenami i Ferrari i BMW a Renault jest za duża. W sobote jest bardzo duże prawdopodobieństwo deszczu według prognozy pogody. Jeśli by popadało kolejność startowa może być nieco przypadkowa i wynik wyścigu tez.
"An eye for an eye makes the whole world blind" Mahatma Gandhi
Avatar użytkownika
fisi
 
Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 9:08
Lokalizacja: z kątowni

Postprzez Barti Wt lip 03, 2007 10:06  

McLaren:Domowy wyścig dla zespołu a także dla Hamiltona będą starali się walczyć o miejsce pierwsze i drugie. Każe po za tymi miejscami będą porażką. Alonso będzie szarpał jak nigdy i znów pewnie zgotuje niesamowite widowisko :)

Ferrari:Po tym wyścigu będzie jasne czy włosi dogonili Mac`a czy może go nawet wyprzedzili. Kimi zachęcony sukcesem będzie groźny, a Felipe nie odpuści.

BMW-Sauber:Kierowcy BMW szybcy jak nigdy. Świetna jazda w wyścigu obojga kierowców, mam nadzieje że inżynierowie podejdą do sprawy jak pierwsze dwa czołowe zespoły czyli mała ilość paliwa w kwalifikacjach i niech wygra szybszy, zwłaszcza że jazda na trzy pit stopy może się opłacić na tym torze ze względu na możliwość wystąpienia deszczu.

Renalut:Blamaż na "domowym" wyścigu. Kwalifikacje to nie wyścig. Wiem że pech Heikiego zniweczył plany tego zespołu ale podczas wyścigu jakoś nie byli konkurencyjni dla BMW. Zrobili krok do przodu ale nie aż taki żeby być trzecim zespołem w F1. Mam nadzieję że chociaż trochę dociągną do czołówki dla samego widowiska żeby można było z większą pasją oglądać wyścigi tegorocznego f1.

Szykuję się fajne GP. Wolałbym żeby nie padało, bo deszcz może w dość nieprzewidywalny sposób pokierować zawodami, choć warunki są zawsze takie same dla wszystkich. Trzymam kciuki oczywiście za Roberta który jeździ fenomenalnie oraz za Fernando którego pech nie opuszcza i chciałbym żeby wreszcie wygrał i zamknął usta krytykom.
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez wozszym Wt lip 03, 2007 10:13  

Barti napisał(a):Domowy wyścig dla zespołu a także dla Hamiltona będą starali się walczyć o miejsce pierwsze i drugie. Każe po za tymi miejscami będą porażką. Alonso będzie szarpał jak nigdy i znów pewnie zgotuje niesamowite widowisko


A kiedy zrobił to ostatni raz(może poza walką z nickiem)?

A jeśli chodzi o wyścig to liczę że wygrają Mclareny a i Honda (Jenson) pokaże lepszą formę.
F1 Racing!
Avatar użytkownika
wozszym
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 17:31
Lokalizacja: z gór

Postprzez kamil.pl5 Wt lip 03, 2007 10:13  

Przed wyścigiem o GP Wielkiej Brytanii kolejna dawka zagadek Czy Ferrari znowu zdominuje Wyścig ?? Czy McLaren będzie tuż za Ferrari a może powalczy o podwójne podium ?? Czy BMW zdoła wbić się na podium ? Czy Renault będzie lepsze od BMW a może Williams zdoła pobić Renault ?? Czy Honda da rade sobie z problemami i zdoła być wyżej niż Toyota. I czy znowu Sato-Kamilkadze pokaże co potrafi i zdobędzie punkty MŚ ?? I czy kierowcy Spykera dojadą do mety ? Jak spiszą się kierowcy Red Bulla i Scuderi Torro Rosso ?? Czy problemy techniczne ustąpią chęci zdobycia punktów ?? Tego wszystkiego dowiemy się już w najbliższą niedzielę podczas 9 GP w tym sezonie. Podczas GP Wielkiej Brytanii.
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez Darth ZajceV Wt lip 03, 2007 10:26  

Nie liczył bym na znaczne zmiany w stosunku do wyścigu we Francji. McLaren na pewno będzie walczył o zwycięstwo. Ferrari, to nie zespół pokroju RBR, że ich forma zależy od fuksa i to wygląda na powrót do walki niż chwilowy przebłysk. BMW i Renault powinno zachować do siebie i do czołówki podobny dystans jaki mieli we Francji.

Ciekawi mnie jak zaprezentuje się Honda po zdobyciu jednego punkcika. Gorąco może być w środku stawki, gdyż Button, Coulthard, i Davidson na pewno zechcą pokazać się jak najlepiej podczas domowego Grand Prix.

Ja tradycyjnie kibicuję Farrari oraz Robertowi, mam nadzieję, że Polak pojedzie równie dobry wyścig jak na Magny-Cours. Jeśli chodzi o środek stawki, chciałbym zobaczyć Williamsa na punktowanych miejscach.

Dużą niewiadomą jest forma Fernando Alonso podczas tego wyścigu. We Francji stracił przyjaciela, i na pewno jest rozgoryczony porażką na francuskim torze. warto dodać, że nie zaprezentował się najlepiej podczas swego domowego Grand Prix. Ciekawe jak to z nim w niedzielę będzie.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez gregoff Wt lip 03, 2007 10:48  

Jakuzo napisał(a):Kilka miejsc do wyprzedzania, licze na ciekawy wyscig.


Ja tam nie widzę, żadnego. Ten tor jest jeszcze gorszy od Magny:)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Jakuzo Wt lip 03, 2007 10:59  

gregoff napisał(a):Ja tam nie widzę, żadnego. Ten tor jest jeszcze gorszy od Magny:)

No moze z tym kilka to przesadzilem, ale jak pokazal kiedys Hamilton, da sie nawet na Becketts.
Poza tym prosta za Becketts, no i Abbey gdzie Barichello Kimiego kiedys wyprzedzil.
Ogolnie tutaj trzeba odwaznie jezdzic zeby wyprzedzac, odwazniej niz w takich Bahrajnach.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez gregoff Wt lip 03, 2007 11:15  

Ale to było w Gp2 (Hamilton) poza tym w tym roku przez opony trudniej się wyprzedza a ten tor jest zabójczy. Trulli tutaj tamował całą stawkę, Schumacher nie dał się wyprzedzić Kimiemu który jak tylko się zbliżył do niego tracił docisk i ładował się w piach. Będzie strasznie ciężko zrobić z tego toru widowisko a potem jeszcze jest Hungaroring tam gdzie już tylko gradobicie może uratować show...
Ostatnio edytowano Wt lip 03, 2007 11:17 przez gregoff, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Pieczar Wt lip 03, 2007 11:16  

No moze z tym kilka to przesadzilem, ale jak pokazal kiedys Hamilton, da sie nawet na Becketts.

2 lata temu Kimi utknął za Schumacherem i nie miał go gdzie wyprzedzić. A w tym roku jest jeszcze gorzej, tak więc szykuje się raczej procesja podobna do zeszłorocznej, o ile deszcz nie spadnie (ale żeby to się stało to chyba musielibyśmy jakiś taniec deszczu wykonać :D). Kto będzie na podium w zasadzie wiadomo, pozostaje kwestia kolejności. To będzie ciężki wyścig dla Mclarena, szczególnie dla Lewisa, który będzie chciał za wszelką cenę wygrać. Ferrai powinno być mocne, podobnie jak we Francji. Fajnie jakby BMW włączyło się do walki o podium, ale będzie o to bardzo ciężko...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez patgaw Wt lip 03, 2007 11:20  

jak jest z wymaganym dociskiem na tym torze?
sokol mowil ze to jest tor o niskim docisku, a dla odmiany skad tam slyszalem ze ze srednim.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez SoBcZaK Wt lip 03, 2007 11:21  

patgaw napisał(a):sokol mowil ze to jest tor o niskim docisku, a dla odmiany skad tam slyszalem ze ze srednim.

Sokół mówił że to jest tor który wymaga średniego docisku! :evil:
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Endrju Szopen Wt lip 03, 2007 11:40  

Chciałem od początku sezonu obejrzeć GP Wielkiej Brytanii a tu, za przeproszeniem, dupa blada :D Akurat w dniu wyścigu jadę do Zakopanego więc nie obejrzę, a o wyniku dowiem się od kogoś innego. W górach nie będzie TV ani internetu więc będę odcięty od świata... aaaaa!!! :D

Myślę, że mimo to że będzie domowy wyścig McLarena to nie wygra kompletnie, albo przynajmniej będzie toczył bardzo zacięty bój z Ferrari. A Renault pewnie dogoni BMW i też będzie walka... :D
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez bioly74 Wt lip 03, 2007 11:43  

Niestety zapowiada się kolejny wyścig - procesja w tym sezonie. Jedyną szansą na to, aby ten wyścig był ciekawy, jest oczywiście deszcz. Mclaren wyraźnie złapał troszkę zadyszkę, a Ferrari wręcz odwrotnie. Jak widać naprawa tunelu mocno przyczyniła się do zwyżki formy Scuderii i jeśli nie zajmą dwóch pierwszych miejsc na podium to będzie lekki zawód. Liczę, że Alonso wreszcie opuści pech i zdoła chociaż powalczyć z Czerwonymi o najwyższe miejsce i, co oczywiste, że wreszcie pokaże się z lepszej strony od Hamiltona i zajmie wyższą pozycję od Niego ;) . Jeśli ktoś z Maka lub Ferki nie będzie miał awarii, BMW wyżej niż na 5 i 6 miejscu na pewno nie będzie.
Ostatnio edytowano Wt lip 03, 2007 20:25 przez bioly74, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez Marco Gronichella Wt lip 03, 2007 12:19  

Tak McLaren nie będzie miał łatwego zadania by zdobyć dublet na podium. Chyba że znowu pech dopadnie Fredzia i dojedzie na pozycji podobnej do tej z Francji. Hamilton ma jeszcze większą motywacje by wejść na najwyższy stopień podium. Bmw powinno równie dobrze poradzić sobie na silverstonie. Z wypowiedzi Nicka wygląda na to że są to podobne tory i tak jak w Magny Cours jest wiele prawie identycznych nawrotów czy zakrętów na torze w WB. Co do Renault to dalej mają totalnego pecha i jak tak dalej pójdzie to mogą sobie pomarzyć o 3 miejscu. Ja czekam na kolejne pomysły kierowców teamu Spyker. Może teraz jeden z nich wysadzi bolid w pitstopie :P hehe
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Następna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron