Przed GP Europy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Bartol14 So lip 14, 2007 18:04  Przed GP Europy

Jeszcze Tydzień Do Kolejnego GP , ale myślę że warto założyć ten temat bo i tak ktoś później go założy ;p Wpisujcie swoje przypuszczenia na temat formy team-ów i samych zawodników ;)

Domowe GP dla BMW Sauber. Myslę że pokaże się z jak najlepszej strony , i być może znów zobaczymy duet Ferrari Raikkonen - Massa na najwyższym stopniu podium , ja trzymam za ferrari kciuki a wy ?

P.S - No i oczywiście za Roberta i Nicka :) :-D
Bartol14
 

Postprzez yama46 So lip 14, 2007 18:07  

Wiadomo, będzie 5 lub 6. Zależy od formy Nicka H. Chociaż z tego, co mówił Dr. Mario T. są szanse na 2-4, ale ja jestem urodzonym pesymistą, więc cóż :D
Avatar użytkownika
yama46
 
Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 11:07
Lokalizacja: Poznań
GG: 8711923

Postprzez kamil.pl5 So lip 14, 2007 18:14  

to ja wtrącę jak na razie tylko tyle że przez tą ankietę mi Kubicomanią zawiało.... Według mnie całe GP będzie pod dyktando Ferrari. I wielkim zaskoczeniem o jeśli pojedzie będzie Klien :p
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez czlapka So lip 14, 2007 18:34  

Nie chce sie czepiać ale to nie GP Niemiec tylko GP Europy :-D
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez Krauza So lip 14, 2007 18:46  

czlapka napisał(a):Nie chce sie czepiać ale to nie GP Niemiec tylko GP Europy :-D


Tylko na torze Nurburgring w Niemczech.

@2x down
Już lepiej -.- :x
Ostatnio edytowano N lip 15, 2007 11:12 przez Krauza, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez Bartol14 So lip 14, 2007 18:53  

OK wszystko poprawione przez Moderatora jestem tu nowy i dlatego tak wyszlo ;) Oczywiście GP Europy (Mój Błąd) i jeszcze sorry za tę ankiete :P Fakt troche głupia ale się poprawie (z czasem) :) To już chyba wszystkko wyjaśnione aha jeszcze jedno ///Nie jestem Kubicomaniakiem/// :twisted: to tyle...
Bartol14
 

Postprzez Asos So lip 14, 2007 19:57  

Tylko na torze Nurburing w Niemczech.
Na jakim torze?
Asos
 

Postprzez slipstream So lip 14, 2007 20:07  

Asos napisał(a):Na jakim torze?

Nie wiem czy się czepiasz czy rzeczywiście nie wiesz, ale jeśli to pierwsze to radze wszystkim darować sobie takie "dygresyjne" posty nt. jakiejś literówki bo i tak wiadomo o co chodzi.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez im9ulse So lip 14, 2007 20:28  

1.Kimi
2.Alonso
3.QuickNick / Massa

Hamilton musi w koncu miec pecha (stawiam ze tutaj nie dojedzie)...reszta wyrownana Renault moze zblizyc sie do BMW...Honda bedzie miala drugiego punkta. Tak powinno byc...

Wydaje sie ze po StepnejGate Ferrari nie tylko odrobilo strate do McLarena ,ale chyba nawet lekko przegonili srebrnego Mercedesa :evil: to jest sezon KIMIego albo mistrzostwo albo na drzewo...podejrzewam ze Fin utrzyma tendencje i wygra z latwoscia...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez W So lip 14, 2007 20:36  

Bartol14 napisał(a):trzymam za ferrari kciuki a wy ?

My nie. :evil:

To będzie domowe GP nie tylko dla BMW, ale także dla silników Mercedesa napędzających McLareny. Jeśli ekipa z Woking nie będzie kolejny raz wyrównywała na siłę szans i mniej naleje w kwalifikacjach Alonso, to pewnie będzie czerwono-srebrne podium z niedogolonym gościem na szczycie albo na drugim miejscu.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez sowa_kubica_fan So lip 14, 2007 21:04  

Stawiam na to, że Kimi ponownie wygra. Drugi powiniem być Massa, trzeci Alonso/Heidfeld/Kubica. Hamilton w końcu musi odpaść, bo jeżeli nie odpadnie to znaczyć będzie, że jest maszyną a nie człowiekiem.

Dalej Będzie Renault, Toyota. Honda niech nie liczy na punkta, bo i tak go nie zdobędą.
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gregoff So lip 14, 2007 21:06  

Ja wam mówię wygra Kubica...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez 5cuderi4 So lip 14, 2007 21:09  

sowa_kubica_fan napisał(a):Hamilton w końcu musi odpaść
Nie żebym się czepiał, ale trochę dziwnie zabrzmiało mi to stwierdzenie. :D

A co do moich "typowań" na przyszły weekend to oczywiście bardzo chciałbym zobaczyć ponownie dublet Ferrari(najchętniej z Massą na przedzie).
A tak poza tym, to czuję, że znowu temat założony teraz stanie się wielkim koncertem życzeń(nie żebym miał jakieś "ale" co do założyciela tematu ;) ) i znowu temat będzie zamknięty na kilka dni. :D
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez sowa_kubica_fan So lip 14, 2007 21:10  

gregoff napisał(a):Ja wam mówię wygra Kubica...


Czy to przypadkiem nie było dogryźliwe Do mojej wypowiedzi o Hamiltonie?
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Darth ZajceV So lip 14, 2007 21:17  

Ja z jakimikolwiek typowaniami poczekam do treningów. Szczególnie, że nie wiemy dokładnie jak srebrni wypadają na tle czerwonych.

Jak bym chciał to chyba wiadomo :P Dublet Ferrari z Massą na czele, Kubica maksymalnie z przodu. Heidfeld maksymalnie z tyłu xD. A Lewisa by się przydało trochę zgasić bo potem głupoty pieprzy - patrz Strona Główna.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Następna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron