Przed GP Europy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez K So lip 21, 2007 14:53  

McLaren nie zaliczy tych kwalifikacji do udanych - nie tylko ze względu na Lewisa (dobrze, że nic poważnego, chociaż coś drobnego chyba go spotkało - inaczej nie położyłby się po wyjściu z bolidu). Jak zauważył Barti , Alonso stracił przyczepność i PP - a tak dobrze mu szło.

Kubek z 3 linii - cieszę się :)

I 2x gratulacje dla Nicka :D Jak ten synek się nazywa?... Yoda? czy jakoś tak :P
Avatar użytkownika
K
 
Dołączył(a): Pn cze 04, 2007 19:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Arek So lip 21, 2007 14:53  

Kubica znów ma szanse na 4 miejsce ale niestety znowu przez pech kogoś z mclarena lub ferrari w tym przypadku hamiltona,licze ze już niedługo uda mu sie wyprzedzic ich w bezposredniej walce :smile:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez kuba So lip 21, 2007 14:55  

kuba napisał(a): Ciekawi mnie tylko kogo z czwórki Kimi,Massa,Alonso,Lewis dopadnie tym razem pech... Lewisowi narazie nic się nie przytrafiło, a przecież komuś musi się coś stac zeby BMW było na 4 pozycji :razz: .


Ha - wykrakałem wszystko :-D Mam nadzieję ,że z Lewisem będzie wszystko O.K. Musi. Co do sesji to powinien chyba wygrać Alonso. Popełnił błąd i to go kosztowało PP. Oby Kimi się na starcie obronił i już będziez górki :-)
Ostatnio edytowano So lip 21, 2007 14:57 przez kuba, łącznie edytowano 4 razy
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Arek So lip 21, 2007 14:55  

Yoda?? dobrze że nie doda :-P
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Fisico_F1_ASR So lip 21, 2007 14:55  

mam pytanko.
Czy jeżeli Lewis nie będzie mógł wystartować to McLarena bedzie reprezentować tylko Alo czy może będzie możliwy start De La Rosy. Myśle że to pierwsze ale wolę się upewnić.
Fisico_F1_ASR
 
Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 20:18

Postprzez K So lip 21, 2007 14:57  

@rek napisał(a):już niedługo uda mu sie wyprzedzic ich w bezposredniej walce


na razie nastaw się na wykorzystywanie przez BMW takich prezentów od losu - jeszcze muszą włożyć sporo pracy w bolid - ale ja też czekam na taką walkę i ... he he PP (ale wydaje mi się że najprędzej w 2008)

Co do Lewisa, to wydaje mi się że już za późno na ewentualną wymianę kierowcy w drugim bolidzie (odpukać)
Avatar użytkownika
K
 
Dołączył(a): Pn cze 04, 2007 19:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Arek So lip 21, 2007 15:00  

Mile zaskoczył mnie Massa widocznie na treningach jechał cieżkim bolidem
A niestety na minus Fisicho przynajmniej kovalainen w "10"
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Barti So lip 21, 2007 15:00  

Fisico_F1_ASR napisał(a):mam pytanko.
Czy jeżeli Lewis nie będzie mógł wystartować to McLarena bedzie reprezentować tylko Alo czy może będzie możliwy start De La Rosy. Myśle że to pierwsze ale wolę się upewnić.


Jeżeli Hamilton nie wystartuje w jutrzejszym wyścigu to zastąpi go któryś z kierowców testowych. (Pedro De La Rosa)
Nie ma takiej możliwości aby team reprezentował tylko jeden kierowca, zwłaszcza że jest szansa na jakiekolwiek punkty bo Ferrari całkiem dużo odrobi w jutrzejszym wyścigu :)

Wracając do pozycji na jutrzejszym starcie to Kubica startuje po przyczepnej stronie toru :) pierwszy zakręt w prawo potem w lewo i Kubica będzie przy wewnętrznej daje mu to niezłe szanse na wyprzedzenie Nicka chyba że ... właśnie Nick nie będzie miał zamiaru atakować tylko się bronić... bo i tak podczas wyścigu raczej ciężko będzie utrzymać za sobą masse w przypadku gdyby go wyprzedził...

Mam nadzieje że nie będzie powtórki z Malezji gdzie żaden z kierowców BMW nie chciał ustąpić i coś się poodrywało...
Ostatnio edytowano So lip 21, 2007 15:07 przez Barti, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Arek So lip 21, 2007 15:03  

Ferrari całkiem dużo odrobi w jutrzejszym wyścigu :)


To sie jeszcze okaze :P na tym torze nie trudno o wypadek
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Krauza So lip 21, 2007 15:05  

No ciekawi mnie jutrzejszy dzień czy Lewis pojedzie czy nie. Ale chętnie zobaczył bym na torze Pedro.

P.S Gz Dla Roberta 3 linia mu sie należy
P.S 2 I dla Nicka. No widać że QuickNick :D :D
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez Marco Gronichella So lip 21, 2007 15:09  

Noi znowu zabezpieczenia uratowały życie w tym groźnie wyglądającym wypadku Lewisa. Zrobił piękny gest jak go zabierali do karetki. I jak fani mają go nie kochać :) Należy się Robciowi 3 linia. Jak się potoczy wyścig dowiemy się jutro.
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez odiss So lip 21, 2007 15:10  

Ja nie wierzę żeby Alonso popełnił ten błąd na pomiarowym okrążeniu. Stracił na tym conajmniej 2 sekundy - nie tylko przez poślizg ale również przez zjechanie z idealnego toru jazdy.

I ogromny szacunek że to opanował. Nigdy mu nie kibicowałem, ale opanować taki poślizg to naprawdę mistrzostwo.
odiss
 

Postprzez 5cuderi4 So lip 21, 2007 15:14  

bankoq napisał(a):A wracając do kwalifikacji, to chyba jednak poraz kolejny Robert będzie mial troche lżejszy bolid.
Wiem, że już jest po kwalifikacjach, ale zastanawia mnie jedna rzecz: skąd takie stwierdzenie :?: Gdzie są jakieś argumenty :?:
bankoq napisał(a):Massa popełniał dzisiaj dużo błędów i szefowie widząc jego niemoc mogą spróbować puścić Roberta troche bardziej lekkiego, tak żeby mógł się wcisnąć między jakieś Ferrari i Maca na gridzie.
Jeśli to miało być tym argumentem to raczej wątpię, żeby to miało zadecydować o ilości zatankowanego paliwa do bolidu Polaka. Przecież wszyscy w BMW wiedzą, że Ferrari jak i McLaren są daleko z przodu.

Bardzo cieszy mnie kolejne PP dla Ferrari. :-D Szkoda trochę Massy, ale nie ma co zbytnio narzekać, bo stoi tuż za Alonso. Największym przegranym dzisiaj jest(a jakże by inaczej) Hamilton. Wielka szkoda dla niego, bo w ten weekend znowu był bardzo szybki i na pewno miał spore nadzieje na ten wyścig.
A co do samego wypadku to jedno mnie bardzo zastanawiało: dlaczego służby porządkowe/medyczne tak długo zbierały się na miejsce wypadku. Przecież tuż obok rozbitego bolidu Anglika była przerwa w bandach i tam chyba powinni stać przedstawiciele tych służb, a nikogo tam nie było. Z tego co zauważyłem to ludzie podbiegli tam z drugiej strony toru lub przyjechali samochodami z dalszych części toru. W porównaniu tej akcji służb ratowniczych podczas tego wypadku do sytuacji podczas wypadku Kubicy to dwa różne światy.
A tego "osłabienia" Lewisa nie widziałem, ale mogło to być też skutkiem jakiegoś szoku powypadkowego. W końcu to był Jego pierwszy wypadek za kierownicą bolidu F1, a prędkość na pewno była spora.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Barti So lip 21, 2007 15:18  

odiss napisał(a):I ogromny szacunek że to opanował. Nigdy mu nie kibicowałem, ale opanować taki poślizg to naprawdę mistrzostwo.


Bo on to jeden z tych niewielu, prawdziwy pirat :) Capitan Alonso jutro nie odpuści na starcie Kimasowi i doskonale wie, że jutro to będzie ta szansa na dogonienie Hamiltona w klasyfikacji mistrzostw. Wiedząc czego on nie wyczyniał już na torze (patrz na mój opis) będzie ryzykował !! Do zyskania ma trzecie mistrzostwo świata a do stracenia niewiele.

gogo Capitan Alonso!!! :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez este85 So lip 21, 2007 15:28  

Kimi - pokazał, że nie przez przypadek był najszybszy w dwóch treningach. Zasłużone pole position. Widać, że chyba na dobre pozbierał się już po nieudanym początku sezonu.
Fernando - podobny błąd, jak Kimiego na GP Wlk. Brytanii. Skopał sprawę, i prawdopodobnie przepadło mu P1.
Felipe - nie błyszczał jakoś specjalnie :x ale to i tak lepiej, w porównaniu z treningami. Mam nadzieję, że awansuje w trakcie wyścigu, choć lekko nie będzie.
Nick - BMW pokazuje na co je stać. Ciekawe jaka będzie forma Nicka jutro, po tych przelotach do domu i z powrotem :)
Robert - jak zwykle regularna jazda, tuż za ścisłą czołówką. Raczej brak szans na podium, ale na utrzymanie pozycji jak najbardziej.
Mark, Heikki, Jarno - walczą, ale nie widać jakiejś dużej zwyżki formy, tak zapowiadanej przez ich zespoły.
Lewis - pech, wypadek nie z jego winy. Mam nadzieje, że nic mu się nie stało i pojedzie jutro w wyścigu. No i pokaże, jak potrawi jeździć, startując ze środka stawki.

slipstream napisał(a):wie ktoś na temat przyczyny czarnej opaski na ramieniu, a także czarnego paska na kasku u Felippe ?

To chyba w związku ze środową katastrofą samolotu w Brazylii, w której zginęło około 200 osób. Z tego co wiem, to ogłoszono tam 3-dniową żałobę narodową.
este85
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron