GP Europy 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Barti Pn lip 23, 2007 20:44  

kszyh2404 napisał(a):STR wezmie udzial byc moze vafel jesli bmka wyrazi na to zgode co chyba jest tylko formalnoscia.


pół żartem pół serio.. to jeżeli konflikt miedzy CrashNickiem i CloseDoorKubica będzie się pogłębiał to nie wykluczone że BabySchumacher pozostanie w BMW :) .......tak na wszelki wypadek gdyby Nick postanowił odejść :-D

SWEK napisał(a):Czy ktoś w tym całym zamieszaniu zauważył "oschły" stosunek Ferdka do Rona przed i w czasie dekoracji. On go wręcz olał. Ani razu nie spojrzał na Rona i ani razu go nie poklepał. Czuję, że w Mclarenie musi być nieciekawie.


Pozwól że Cię nakieruje :) Alonso nie lubi trójkątów... Ron ma już swojego wybranka. :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez im9ulse Pn lip 23, 2007 20:48  

kszyh2404 napisał(a):Wówczas według jednego ze świadków, austriacki szef zespołu zaatakował kierowcę.

no jezeli to jest prawda ,to to jest chore...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Walsingham Pn lip 23, 2007 21:04  

im9ulse

kibice Kubicy ,psioczacy na jego rywali ,knujacy jakies teorie i dorabiajacy sensacyjne teorie do poszczegolnych wyscigow sa wlasnie niedobrzy


Kolego, przepraszam z góry za język ale lekko się zirytowałem. Weź ty sobie kibicu Jacquesa Villenueva wejdź na jego oficjalną stronę http://www.jv-world.com/fans/index.shtml, poczytaj se wypowiedzi jego kibiców na moderowanym forum tej strony i za przeproszeniem nie pie**ol nam tu głodnych kawałków na temat kibiców Kubicy bo nie sięgają do pięt w psioczeniu na rywali swojego idola i w snuciu sensacyjnych teorii do poszczególnych wyścigów kibicom JV. Kibice są wszędzie tacy sami kolego, im bardziej fanatyczni tym bardziej ślepi i głupi. Nawet kibice jacquesa.

Odnośnie wyścigu. Moim zdaniem Nick nie wytrzymuje napięcia. Doktor nie podpisał z nim jeszcze kontraktu choć były plotki że stanie się to właśnie na GP europy. Zaczął regularnie przegrywać z RK i po pierwszym zakręcie wyglądało na to że przegra znowu. Loty do szwajcarii i z powrotem też mu dobrze nie zrobiły. Więc zamknął oczy zakrzyknął bansai i w rezultacie urwał Robertowi ten jeden punkcik, pozbawiając team 5 albo 4 przy okazji.
Walsingham
 

Postprzez W Pn lip 23, 2007 21:35  

SWEK napisał(a):Czy ktoś w tym całym zamieszaniu zauważył "oschły" stosunek Ferdka do Rona przed i w czasie dekoracji.

Ależ oczywiście. :wink:
1. Alonso pewnie nie zamierzał się ściskać ze swoim szefem, bo wie, że w sercu Rona nie ma miejsca dla dwojga.
2. Szefo zasłuży na uściski dopiero po oczyszczeniu McLarena z zarzutów i zniknięciu groźby kary.
3. Ferdas był wnerwiony po akcji z Massą, który gdyby mógł, to by mu pinezki rozsypał na starcie.
4. Z Whitmarshem byłoby inaczej.

5. No i te "wykrzyczane" gratulacje gościa śpiącego z mikrofonem, który mógłby podkładać głos do filmów o prokreacji.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez kinimod Pn lip 23, 2007 21:47  

Walsingham napisał(a):http://www.jv-world.com/fans/index.shtml,

Wszedłem na to forum, z ciekawości poaptrzyłem na posty z sierpnia 2006, a tam wyzywanie Kubicy od idiotów za to że zajął miejsce JV. Do tej pory zreszta pawają do niego nienawiścią, zreszta wogóle nie uargumentowaną - tacy Villeneuvemaniacy. ŻAL...
sory za OT
kinimod
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 11:02
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez czlapka Pn lip 23, 2007 21:51  

Każdy kraj ma swoich ******(nazwisko jakiegoś kierowcy)-maniaków.Jeżeli by za 10 lat jakiś młokos zajął miejsce Roberta to w Polsce też by do niego była nienawiść pewno :P
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez Darth ZajceV Pn lip 23, 2007 21:53  

Czytałem akurat oficjalne forum Kanadyjczyka zaraz po wypadku Roberta w Kanadzie. Wydaje mi się, że żaden z Polskich kibiców, nie porównał bym analogicznego wypadku np. Nicka do zamknięcia Paris Hilton w więzieniu. Jeden z tamtejszych userów stwierdził, że patrzenia jak Kubica roztrzaskał się o ścianę było lepsze od wspomnianego aresztowania.

[mod="W"]Jaki ma to związek z GP Europy...?
:-) [/mod]
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez im9ulse Pn lip 23, 2007 22:14  

Walsingham napisał(a):poczytaj se wypowiedzi jego kibiców na moderowanym forum tej strony i za przeproszeniem nie pie**ol nam tu głodnych kawałków na temat kibiców Kubicy bo nie sięgają do pięt w psioczeniu na rywali swojego idola i w snuciu sensacyjnych teorii do poszczególnych wyścigów kibicom JV.

sorry ale co ty mi tu wyjezdzasz z innymi kibicami JV ??? ja nie odpowiadam za tych ludzi :x

Kibice są wszędzie tacy sami kolego, im bardziej fanatyczni tym bardziej ślepi i głupi. Nawet kibice jacquesa.

to prawda ale czy ja twierdzilem ze JV ma rozsadnych kibicow ???

Podsumowujac nie czytalem tego forum ,zadko odwiedzam strone JV World i szczerze mowiac mam w dupie co kto sobie tam wypisuje...jezeli jest tak jak mowicie to rzeczywiscie sprawa jest przykra...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Walsingham Pn lip 23, 2007 22:18  

Jaki ma to związek z GP Europy...?



Ma i nie ma. Ja głównie czytam a mało się udzielam ale widzę, że każda dyskusja również ta o GP europy nie może się obyć bez oskarżania kogoś o kubicomaniactwo. Chciałem tylko zaznaczyć że kibice nie dzielą sią na kubicomaniaków i prawdziwych kibiców f1 tylko na głupich i mądrych, a dyskusja sprowadzająca się do przyklejania komuś etykiety kubicomaniaka to żadna dyskusja. Dyskutuje się za pomocą argumentów a nie za pomocą zawoalowanych lub niezawoalowanych obelg. Jeśli ktoś nie ma racji udowdnij mu to a nie zadowalaj się nazwaniem go maniakiem tego czy innego kierowcy.
Walsingham
 

Postprzez bodek Pn lip 23, 2007 22:25  

SWEK napisał(a):Czy ktoś w tym całym zamieszaniu zauważył "oschły" stosunek Ferdka do Rona przed i w czasie dekoracji. On go wręcz olał. Ani razu nie spojrzał na Rona i ani razu go nie poklepał. Czuję, że w Mclarenie musi być nieciekawie.

Dodałbym do tego fakt, który mnie naprawdę zadziwił - jak wstrzymano wyścig Ron osobiście był przy bolidzie stojacego na szarym końcu, wygrzebanego z piachu i ze stratą 1 lapa Hammiltona, podczas gdy ferdek był wtedy bodajże trzeci.
Pieczar napisał(a):Ech po Dennisie się czegoś takiego nie spodziewałem.

Mam identyczne odczucia, coraz bardziej widać, że "zimny" Ron juz wybrał i tego nie ukrywa. Ale powiem wam, ja wierzę w Ferdka, w zeszłym sezonie miał kłopoty z Renault jak ogłosił, że odchodzi do Rona ale wygrał z samym "MSmiszczem". Czas na powtórkę.
bodek
 
Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 21:26
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kubuś Fatalista Pn lip 23, 2007 22:29  

Pieczar to nie jest miłość jak z Flavio. Mam nadzieje że Ferdek wygra z Hamiltonem i odejdzie od tego wstrętnego McLarena. Gdzie? Najlepiej do Renault !
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Arek Pn lip 23, 2007 22:51  

Bardzo spodobał mi sie opis wyscigu przez jedną z polskich gazet
"...Najszybszym bolidem jechał wczoraj deszcz z zespołu Pogoda. Wystartował dosłownie kilka sekund przed zawodnikami i zdecydowaną jazdą pokrzyżował plany kierowcom. Po kilkunastu minutach na polecenie Słońca-szefa zespołu :smile: zjechał do boksu ale w końcówce znów scigał sie z najlepszymi. W walce tej przegrał jednak z mistrzem świata Fernando Alonso.." :grin:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez M-Power Wt lip 24, 2007 7:11  

We wczorajszej gazecie Dziennika Wschodniego ukazał się artykuł o Gp Europy. Wnioskując z niego Kubica startował z 4 pola, a Nick był za nim. Zdenerowowany że jest za Polakiem rozpędził bolid i z premedytacją udeżył w tył Roberta. (Przecież to niemożliwe żeby Nick specjalnie wjechał w Roberta, pozbawiajac punktów siebie i jego)

Kto nieoglądał wyścigu tak sobie później myśli i dodaje komenty na onet.pl, wp itp.
Avatar użytkownika
M-Power
 
Dołączył(a): Wt mar 13, 2007 9:30
Lokalizacja: Lublin
GG: 9009253

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość