Przed GP Węgier 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez bonafide N sie 05, 2007 10:26  

Jeżeli istnieje jakas sprawiedliwość to niech spadnie deszcz przynajmniej..kibicuje dzisiaj Alonso jak nigdy...a temu pupilkowi marketnigowemu życzę nie najlepiej..niech mu samochód się zepsuje ,wypadnie z drogi i tym podobne,choć to zapewne i tak niewiele by zmieniło bo znając obecne "czyste" zasady w formule to pewnie zaraz po wypadku dostał by t-cara i mógł jechać dalej...
Takich żartów to nawet za czasów Schumachera nie było....
Avatar użytkownika
bonafide
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:53

Postprzez Memphis N sie 05, 2007 10:35  

Niby ciekawy ten sezon ze względu na małe różnice w czołówce, ale po tej całej aferze szpiegowskiej i braku kary dla winnych, a teraz znowu kolejnym skandalu aż odechciewa się oglądać te zawody. Alonso nie lubię, ale mu wspułczuję, bo w takim układzie jego walka z Hamiltonem o tytuł jest z góry skazana na porażkę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez Iza N sie 05, 2007 10:39  

To co się stało jest poprostu chore :o Nie wierzyłam, nawet nie wyobrażałam sobie tego, że Alonso może zostać ukarany. I jeszcze ta dodatkowa kara, że McLaren nie zdobędzie podczas tego GP żadnych punktów... McLaren sam sobie szkodzi, więc McLaren sam, wewnątrz zespołu załatwia tą sprawę! Po co dodatkowo im wbijać gwóźdź do trumny. I tak w tym zespole już tak źle się dzieje... :(
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez marcjan86 N sie 05, 2007 10:39  

Memphis napisał(a):aż odechciewa się oglądać te zawody

No to nie oglądaj. Zbojkotuj, telewizor przez okno wyrzuć. Słychać wiele malkontenckich głosów że F1 sie stacza, że jest beznadziejna i niesprawiedliwa. Ale wszyscy z ciekawością zasiądą o 14 przed "radiem z lufcikiem" by obejrzeć swój ukochany sport. Opanujcie się :evil: :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
marcjan86
 
Dołączył(a): Śr lut 08, 2006 16:04
Lokalizacja: CK

Postprzez McMarcin N sie 05, 2007 10:41  

FIA zbyt mocno próbuje karać McLarena. Nie jestem zwolennikiem spiskowych teorii, jednak nie pamiętam aby tak ostro karano jakikolwiek inny zespół za tak małe przewinienie jak przetrzymanie Lewisa w boksach przez Alonso. Fernando dostał kare - wystartuje z 5 pozycji i będzie miał przed sobą Raikkonena. Po co jednak ten cyrk z odebraniem punktów? Przeciez w ten sposób cały McLaren mógłby zabrac się już do domu i olać Węgry. To właśnie FIA zabija ten sport.
Mysle, że Lewis wystratuje dobrze i bedzie uciekał. Alonso jest wściekły więc bedzie go gonił. Ciekawi mnie czy Heidfeld dowiezie 3 miejsce do mety. Ferrari osłabło i nie sądzę, aby walczyli tu o zwycięstwo. Liczę, że Robert będzie wysoko - 4-5 miejsce.
Avatar użytkownika
McMarcin
 
Dołączył(a): Pt sie 19, 2005 18:33
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez SQUZ N sie 05, 2007 10:41  

po karze nałożonej na Fisichellę david bedzie startowal z 10 pola mam pytanie z wzwiazku z tym...... jaka bedzie mial ilosc paliwa?? skoro niewszedl do Q3 to moze mic ile chce?? tak jakby zajmowal 11 lokate startowa??
Avatar użytkownika
SQUZ
moderator
 
Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 17:02
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez marrak N sie 05, 2007 10:46  

dokladnie, jak komus sie nie podoba to niech nie oglada
w monte carlo byla procesja nie podobalo sie
kanada nie podobalo sie bo za duzo wypadkow
europa, bo lewis nie dostal kary i nick..
terac mclaren sie nie podoba
ludzie przerzucie sie na bierki tam nie ma zadnych kar...
wg mnie sedzieowie tez sa czescia tego sportu i trzeba to zaakceptowac :smile:
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Memphis N sie 05, 2007 10:51  

marcjan86 napisał(a):No to nie oglądaj. Zbojkotuj, telewizor przez okno wyrzuć.

Napisałem, że sie odechciewa, ale jeszcze mi sie wcale nie odechciało. Liczę na deszcz.

marrak napisał(a):dokladnie, jak komus sie nie podoba to niech nie oglada
w monte carlo byla procesja nie podobalo sie
kanada nie podobalo sie bo za duzo wypadkow
europa, bo lewis nie dostal kary i nick..
terac mclaren sie nie podoba
ludzie przerzucie sie na bierki tam nie ma zadnych kar...
wg mnie sedzieowie tez sa czescia tego sportu i trzeba to zaakceptowac :smile:


To mamy wszystko akceptować bez mrugnięcia okiem? Nawet gdy jest najzwyczajniej w świecie do dupy?
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez peter74r N sie 05, 2007 10:55  

wg mnie sedzieowie tez sa czescia tego sportu i trzeba to zaakceptowac Uśmiech

Sedziowie są częścią sportu, ale nie są od ustalania wyników osiągnietych przez zawodników tylko od kontrolowania zgodności z przepisami! I powinni być sprawiedliwi, obiektywni i uczciwi!!!
bodek napisał(a):peter74r napisał:
coraz mniej sportów, którymi można się pasjonować w wymiarze sportowym

No jest przecież Tour de France!

hehe, żartowałeś z tym, co?!
FORZA SCUDERIA !!!!
Avatar użytkownika
peter74r
 
Dołączył(a): So maja 26, 2007 2:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Sebek N sie 05, 2007 10:55  

Ja tam nie chce deszczu , może to byłoby dobre dla widowiska , ale według mnie wypaczyło by wyniki.Ja wole sobie oglądać spokojny wyścig na Hungaroringu niż deszczowy wyścig w nie wiadomo co się stanie.Ten tor jest nudny jeżeli chodzi o wyprzedzanie i walke na torze dlatego deszcz dodałby emocji ale ja wole bez :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Sebek
 
Dołączył(a): Wt cze 19, 2007 20:36
GG: 12786203

Postprzez Barti N sie 05, 2007 10:58  

marrak napisał(a):dokladnie, jak komus sie nie podoba to niech nie oglada
w monte carlo byla procesja nie podobalo sie
kanada nie podobalo sie bo za duzo wypadkow
europa, bo lewis nie dostal kary i nick..
terac mclaren sie nie podoba
ludzie przerzucie sie na bierki tam nie ma zadnych kar...
wg mnie sedzieowie tez sa czescia tego sportu i trzeba to zaakceptowac :smile:


Mi się ta decyzja nie podoba i powiem szczerze że zastanawiam się co zrobić z dzisiejszym po południem siąść przed TV i oglądać tą szopkę w której miejsce w żłóbku zajmuje Hamilton sędziowie FIA to aniołki przysłanego od samego Berniego czy może iść na obiadek do babci ??
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez stren N sie 05, 2007 10:58  

Fisiego też cofneli 5 miejsc. Co do Alonso to jego tłumaczenie jest idiotyczne i wydaje mi się że działanie było celowe. Martwię się samochodem Roberta, coś czuję że może być DNF (odpukać)
its happening!
Avatar użytkownika
stren
 
Dołączył(a): Śr maja 16, 2007 14:23

Postprzez Bahrajn N sie 05, 2007 10:59  

marcjan86 napisał(a):No to nie oglądaj. Zbojkotuj, telewizor przez okno wyrzuć.


szkoda telewizora...:)
ja najzwyczajniej nie chcę jak mój kolega zapaleniec piłki nożnej, odkryć kiedyś że żyłem w "matrix'ie" bo wszystko co widziałem było reżyserowane...
kiedyś rozczarował mnie wspominany tutaj boks... podobnie pierwsza żona...:))
Obrazek
Bahrajn
 
Dołączył(a): Śr cze 27, 2007 14:30

Postprzez SWEK N sie 05, 2007 11:00  

Dno. gorzej jak za Schumiego. Robią straszną krzywdę Elwiskowi bo on nie ma psychiki Miszcza.
Ostatnio edytowano N sie 05, 2007 11:01 przez SWEK, łącznie edytowano 1 raz
SWEK
 

Postprzez jusiek N sie 05, 2007 11:01  

Niestety ale na hungaroring bez deszczu, bedziemy mieć procesję. Jak się wyklaruje po pierwszym zakręcie tak już zostanie, poza awariami oczywiście. Dlatego też deszcz na takim torze to jedyna szansa na ciekawe widowisko.

Co do Lewisa to też sądze, że wszystko jest układane pod niego. Dwa tygodnie temu dzwig go wyciągnął i tak na prawdę do tej pory nie wiem czy to było zgodne z przepisami.
Ostatnio edytowano N sie 05, 2007 11:03 przez jusiek, łącznie edytowano 1 raz
jusiek
 
Dołączył(a): N lip 29, 2007 12:04
Lokalizacja: BeefTown

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron