Przed GP Węgier 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Arek Pn lip 23, 2007 10:50  Przed GP Węgier 2007

Co prawda do Gp Węgier jeszcze prawie 2 tygodnie,a ciągle emocjonujemy się tym co wydarzyło sie wczoraj to mimo wszystko możemy się już pokusić o jakieś przewidywania, typy na ten wyścig :grin:
Ja osobiście liczę,że Kimi odegra się za Gp Europy i że wreszcie pech go opuści i ponownie nie da szans rywalom jak na Silverstone czy choćby na Magny Cours.
Jego głównymi oczywiście McLaren i oczywiście Massa. Zwłaszcza Alonso który powoli wraca do mistrzowskiej formy może być groźny,choć Hamilton także bedzie się chciał zrehabilitować za "wpadkę" w GP Europy.
Ciekawi mnie forma Massy który zapewne za wszelką cenę bedzie chciał się "odegrac" Alonso za to upokorzenie w GP Europy.

Co do Robert licze na wysoką pozycję może tuż za podium a może i wskoczy na pudło choć cieżko bedzie pokonać dwa liderujące teamy. Mam tylko nadzieje ze jak Kubica wyprzedzi Heidfelda to ten nie "odwdzieczy" mu sie tak jak wczoraj :?
Zobaczymy czy Red Bull utrzyma wielka forme,czy tylko było to samo szczescie...
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez yankess Pn lip 23, 2007 10:56  

Wygra Legia Warszawa na motórze. To już przesądzone, nie ma o czym dyskutować.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez slipstream Pn lip 23, 2007 11:07  

Nie ma !

Ostatni temat przed GP Europy stanowczo pokazał ze nie ma co tak wcześnie zakładać takowych tematów bo prowadzi się w nich w niczym niedotycząca najbliższego wyścigu dyskusja.

Temat odblokowany zostanie dopiero w poniedziałek przed wyścigiem.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez damian1812 Śr sie 01, 2007 8:54  

No dobra czas,zacząć rozmowę :diabełek:

Moim zdaniem,będzie padał deszcz bo ostatnio kijowa pogoda w Europie jest.
Wyścig wygra Massa za nim na mecie Kimas,
3 - Hamilton
4 - Kubica
5 - Heidfeld
6 - Alonso
7 - Shumacher
8 - Kovalainen

Jakie są wasze typy :?:

Osobiście ten tor,mi sie bardzo podoba w symulacjach F1 lubiłem tam,jeździć.Zespoły muszą przygotować sobie ustawienia bolidów na suchy i mokry tor.Aby nie było niespodzianek ja w zeszłym roku,tak jak to było w przypadku bolidu Roberta.

[mod="slipstream"]Jeśli już ktoś ma zamiar podzielić się swoimi snami czy pobożnymi życzeniami to niech podaje swoje uzasadnienie dlaczego tak a nie inaczej, i czym dany kierowca "zasłużył" sobie na takie miejsce.

Wszelkie kolejne wyliczanki idą do kasacji[/mod]
Ostatnio edytowano Śr sie 01, 2007 9:06 przez damian1812, łącznie edytowano 1 raz
damian1812
 

Postprzez Sebek Śr sie 01, 2007 8:58  

Jeżeli będzie padał deszcz , to wątpie , że Ferrari wygra.Nie wiem z jakich powodów Massa zwolnił pod koniec GP Europy ( deszcz ) , ale nie jechało się mu najlepiej po mokrym torze.Wątpie tez , że on nie umie jeździć po takiej nawierzchni.Wydaje mi się , że Ferrari miało wtedy jakiś problem w bolidzie Massy.
Jak bedzie padał deszcz , to mimo iż kibicuje Ferrari , bezie im cięzko wygrać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sebek
 
Dołączył(a): Wt cze 19, 2007 20:36
GG: 12786203

Postprzez Damos Śr sie 01, 2007 9:01  

damian1812 napisał(a):Jakie są wasze typy

To nie totolotek, tylko dyskusja o GP Węgier. Jakieś argumenty, uzasadnienia a nie "trochę nierealne, ale jakoś tak mi się widzi". Taką mielonkę może napisać każdy a jest nas ponad 2500 ... Kogo to zainteresuje ?
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Tomek1 Śr sie 01, 2007 9:02  

Massa wspominał, że opony mu zaczeły wibrować.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomek1
 
Dołączył(a): Cz cze 28, 2007 12:43
Lokalizacja: Pszów

Postprzez fisi Śr sie 01, 2007 9:27  

Ja wnioskuje o dopisanie do tematu roku czyli GP Węgier 2007. Co do wyścigu wypowiem sie po kwalifikacjach.
"An eye for an eye makes the whole world blind" Mahatma Gandhi
Avatar użytkownika
fisi
 
Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 9:08
Lokalizacja: z kątowni

Postprzez SoBcZaK Śr sie 01, 2007 9:35  

co do GP Węgier to wydaje mi się że rozkład sił będzie taki sam, niby Fisico sie chwalił że jest przekonany o lepszej formie zespołu bla bla bla bla ale coś czuje że to są jego marzenia.....co do pogody to kij tam wie jaka będzie :D Kierowcy Ferrari ciągle maja jakiegoś mniejszego lub większego pecha w tym roku, a juz na pewno więcej niż McLaren więc jestem ciekaw co tym razem nawali.... co do BMW to "może" będzie (nigdy nic nie wiadomo) jakieś pudło :-D ciekawe czy Nick dalej będzie masakratorem :P no i ciekawe jak Ventyl się sprawdzi w swoim drugim wyścigu, tym razem już w Czerwonym Byku....
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Kurczaq Śr sie 01, 2007 9:42  

Tomek1 napisał(a):Massa wspominał, że opony mu zaczeły wibrować.


Nie powiedział, że bolid wpadł w wibracje gdyż opony nie spisywaly się dobrze w momencie, gdy tor był jeszcze mokry ale już unosiła się para czyli wysychał. Chodziło głównie o balans bolidu, dlatego tak kiepsko jechał.

Co do GP Węgier, no tak wielką niewiadomą jest tak naprawde pogoda, która zmienia się z dnia na dzień w Europie.

Zobaczymy, czy BMW wyniosło coś z poprzedniego GP. Oraz czy Kimi bedzie dalej liczył się w walce o mistrzostwo. W co z całego serca wierze :)

No i chyba nie powinno być niespodzianek. Ferrari-McLaren ... BMW ... reszta =) Chyba, że ta pogoda psia mać ...
... puszczam Cię przodem, byś śladu stopy nie widział ...
Avatar użytkownika
Kurczaq
 
Dołączył(a): Wt lip 24, 2007 9:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Marco Gronichella Śr sie 01, 2007 9:52  

Jak to będzie na GP Węgier moge podyskutować po piątkowych treningach no i sobotniej kwalifikacji. Debiutował będzie nowy kierowca Spykera. McLaren kontra Ferrari, tutaj może być jeszcze większa walka i złośliwość a wszystko przez apelacje :) Z Bmw nic się nie zmieni chyba że Heidfeld znowu zrobi jakąś kaszane na torze kogoś "wyeliminuje".
sobczak napisał(a):niby Fisico sie chwalił że jest przekonany o lepszej formie zespołu bla bla bla bla

Fisico tak twierdzi co wyścig i jak na razie widać że chyba troszke lepiej radzi sobie Hekki. DO zobaczenia po sesjach na pewno się wypowiem :)
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez neodg Śr sie 01, 2007 10:55  

Ja chyba tym razem będę optymistą i powiem że czekam na dobry występ teamu Hondy. Pewnie domyślacie się dlaczego? Tym którzy nie wiedzą wytłumaczę. Po pierwsze ostatnio słyszałem wiele dobry słów ze stajni na temat przygotowania bolidu i jego ulepszenia (co prawda nie po raz pierwszy, ale nie rozwijam tego). A po drugie rok temu na tym torze Jenson wygrał swój jedyny jak do tej pory wyścig więc mam podstawy uważać że tym razem pojedzie dobrze. Wiem że w 2006 na to zwycięstwo złożyło się coś więcej niż dobra jazda JB ale wiadomo że sam talent nie wystarcza do wygrywania wyścigów. Inna interesująca mnie kwestia to walka wewnętrzna Saubera. Mam nadzieję że wszystko sobie wytłumaczono po GP Europy i tym razem nie będzie spięć.
Ostatnio edytowano Śr sie 01, 2007 10:55 przez neodg, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
neodg
 
Dołączył(a): Pn lip 02, 2007 9:08
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez stren Śr sie 01, 2007 10:55  

ciekaw jestem jak zaprezentują się "nowi" kierowcy w stawce. Vettel raczej powinien wyprzedzić Tonio; Sakon raczej Sutila nie.
its happening!
Avatar użytkownika
stren
 
Dołączył(a): Śr maja 16, 2007 14:23

Postprzez Endrju Szopen Śr sie 01, 2007 12:16  

Wyprzedzenie Tonio przez Vettela to nie jest takie pewne, ale na pewno nie zdobędzie punktu (jeśli bolidem BMW zajął 8 miejsce, tylko dzięki temu, żę kierowcy przed nim odpadli, to co będzie w STR...?). Popadać by mogło, ale nie tak jak ostatnio... I ciekawe czy Toyota będzie znowu jeździła lepiej niż dotychczas... :-D
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Sebek Śr sie 01, 2007 12:31  

Ale to buł jego pierwszy wyścig , miał rawo słabiej pojechać wtedy ( GP USA ).Jasne , że mógł pojechać lepiej , ale to był jego debiut w wyścigu i ja nie oczekiwałem od niego 5 lub wyższego miejśca.Był w dziesiątce i pojechał nieźle.Teraz bedzie musiał udowodnić na co go stać ( o ile STR może na to pozwolić hehe ) , bedzie walczył przede wszystkim z Liuzzim i lepiej żeby z nim nie przegrywał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sebek
 
Dołączył(a): Wt cze 19, 2007 20:36
GG: 12786203

Następna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość