Przed GP Węgier 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez bankoq N sie 05, 2007 9:52  

No i wszystko nie po raz pierwszy ułożyło się pod Hamiltona. Nikt nie zaatakuje, bo z brudnej strony toru się tego nie da zrobić.

To będzie jego najłatwiejszy wyścig sezonu, nie zdziwiłbym się, gdyby wygrał nad resztą z przewagą ponad 30s... no chyba, że na starcie stanie się coś nieprzewidywalnego.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez Maly-boy N sie 05, 2007 9:56  

oby padało sa jakies przyblizone prognozy ? bo Borówa chyba mowil wczoraj ze moze dzisiaj padac i chyba wczoraj były najbardziej $#^%@!&# kwalifikacje w tym sezonie :P

btw. pewnie Hamilton kiedy zwiedzał pobocze specjalnie nie wlaczyl wstecznego jak sie zakopal tylko do przodu zeby żwir na tor wywalić i chyba malo kto pozniej czas swoj poprawil :-D :-D
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez SQUZ N sie 05, 2007 9:56  

jednym slowem jajca........ta cala FIA jakas stronicza...... ten sport zaczyna byc podobny do pilki polskiej i wloskiej (skandal za skandalem i stronniczy sedziowie(FIA)........) normalnie rece opadaja pozostaje juz tylko ogladac CCWS
Avatar użytkownika
SQUZ
moderator
 
Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 17:02
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez jusiek N sie 05, 2007 10:00  

Maly-boy napisał(a):oby padało sa jakies przyblizone prognozy ? bo Borówa chyba mowil wczoraj ze moze dzisiaj padac


Ranny wyścig GP2 odbywał się w słońcu, chociaż patrzac na powiewające flagi wiatr jest spory, jednakże deszcz jest mało prawdopodobny.

Tez uważam, że bedzie to jeden z łatwiejszych wyscigów dla Hamiltona, jeżeli Kimi nie da rady na starcie to potem nie bedzie łatwo. Cała nadzieja w Nicku, może puknie gdzies Lewisa przy starcie :)
jusiek
 
Dołączył(a): N lip 29, 2007 12:04
Lokalizacja: BeefTown

Postprzez Kubecks N sie 05, 2007 10:02  

jusiek napisał(a):
Maly-boy napisał(a):oby padało sa jakies przyblizone prognozy ? bo Borówa chyba mowil wczoraj ze moze dzisiaj padac


Ranny wyścig GP2 odbywał się w słońcu, chociaż patrzac na powiewające flagi wiatr jest spory, jednakże deszcz jest mało prawdopodobny.

Tez uważam, że bedzie to jeden z łatwiejszych wyscigów dla Hamiltona, jeżeli Kimi nie da rady na starcie to potem nie bedzie łatwo. Cała nadzieja w Nicku, może puknie gdzies Lewisa przy starcie :)


No i wlasnie o to mi chodzilo :D :-D Daj Boze albo deszcz, albo puknięcie Kwika :grin:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kubecks
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:01

Postprzez pyciek N sie 05, 2007 10:04  

Dokładnie jak wyżej podczas wyścigu gp2 było słonecznie i raczej nic nie zapowiada deszczu lecz jest strasznie ślisko i brudno na torze i nawet w gp2 mieli dzisiaj kłopoty z wyprzedzaniem mozemy miec 70 okrazeniowa procesje
pyciek
redaktor
 
Dołączył(a): Cz paź 26, 2006 21:02
Lokalizacja: Ozorków
GG: 6217299

Postprzez peter74r N sie 05, 2007 10:06  

Stronnicze, to może nie, ale dziwne jak lich... :shock:

Bo jeżeli to wina Alonso - to dlaczego karzemy zespół?! Alonso musiałby mieć przed oczami zegar odmierzający czas do końca sesji.

A jeżeli ktoś mu liczył, no to niech będzie kara dla zespołu, ale dlaczego dla Alonso, który wykonywał polecenia?

Do tego jeszcze zakłamanie i jakieś poza wyścigowe rozgrywki.
Ale syf, tfu..... :???:
Jak wspomniał przedmówca, coraz mniej sportów, którymi można się pasjonować w wymiarze sportowym :(
FORZA SCUDERIA !!!!
Avatar użytkownika
peter74r
 
Dołączył(a): So maja 26, 2007 2:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Piter N sie 05, 2007 10:08  

SPIDER napisał(a):Ależ dzisiaj miła informacja od rana.
Alonso i McLaren ukarani. O ile rozumiem ukaranie Alonso, bo od początku utrzymywałem, że zrobił to celowo, o tyle nie mogę pojąć ukarania McLarena.

Czyli wychodzi na to, że Alonso załatwił i siebie, i zespół, bo ten nie zdobędzie punktów.


wszystko pomyliłeś. Alonso jest tutaj najmniej winny i najbardziej ucierpiał!!!!

A zresztą cholera wie jak było. co my możemy wiedzieć? nie jesteśmy ani kierowcami McLarena ani jego szefami!!! :-o

PS A nowicjusze o pogodzie teraz piszą :???:
Ostatnio edytowano N sie 05, 2007 10:13 przez Piter, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Piter
 
Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 0:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez 5cuderi4 N sie 05, 2007 10:12  

Heh. Co za dzień. :-D Wstaję sobie, a tu moja mama nagle mówi mi, że ten co był pierwszy dostał karę i startuje z dalszej pozycji. Patrzę tutaj i trochę się wkurzyłem. :? W sumie wszystko chyba zostało już powiedziane, więc nie mam nic do dodania, oprócz mojego niezadowolenia. Teraz mam tylko nadzieję, że może wreszcie McLaren nauczy sie, że nie można doprowadzać do takich sytuacji.
A mam jeszcze jedno pytanie, bo gdzieś mi to umknęło: McLaren nie zdobędzie żadnych punktów do klasyfikacji konstruktorów, ale czy punkty w klasyfikacji kierowców będą im ewentualnie przyznane :?:
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Bahrajn N sie 05, 2007 10:13  

daleki byłem od snucia teorii spiskowych choć od początku dziwiła mnie obecność połowy rodziny Lewisa w jego garażu... potrzebowali nowego motorhome by wszyscy się mogli pomieścić...:) a tak na poważnie zaczynam się utwierdzać w przekonaniu że oto mamy nowego mistrza świata, szkoda tylko że zdobywa tytuł poza torem... ktoś wyrządza temu chłopakowi wielką krzywdę a całej F1 przynosi wiele szkody...
Obrazek
Bahrajn
 
Dołączył(a): Śr cze 27, 2007 14:30

Postprzez Kubuś Fatalista N sie 05, 2007 10:15  

5cuderi4 napisał(a): ale czy punkty w klasyfikacji kierowców będą im ewentualnie przyznane :?:


Tak. No bo jak Lewis bez punktów chyba Bernie by się zapłakał.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez bodek N sie 05, 2007 10:16  

peter74r napisał(a):coraz mniej sportów, którymi można się pasjonować w wymiarze sportowym

No jest przecież Tour de France!
Dziwne i nieobliczalne robią się te kary dla kogokolwiek i za cokolwiek. Od czasu do czasu sędziowie jak przegną to od razu na na całego i jeszcze się smieją. Hiszpan nie ma z sędziami łatwego życia (Monza - blokowanie jadącego kilkaset metrów za nim Massy), teraz 5 oczek do tyłu.
Boks się z tego robi a nie F1.
bodek
 
Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 21:26
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez rafaello85 N sie 05, 2007 10:18  

5cuderi4 napisał(a):McLaren nie zdobędzie żadnych punktów do klasyfikacji konstruktorów, ale czy punkty w klasyfikacji kierowców będą im ewentualnie przyznane

Tak - punkty zdobyte dziś przez Alonso i Hamilton zostanąim doliczone do klasyfikacji generlnej. Tylko McLaren-Mercedes ma je stracić, ale coś mi się wydaje, że FIA pozytywnie rozpatrzy apelację...
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Maly-boy N sie 05, 2007 10:18  

Piter napisał(a):PS A nowicjusze o pogodzie teraz piszą :???:


nowicjusze ? mow za siebie ,oczym mamy pisać ? ja mam już dość tych wszystkich afer i pomału mam wszystko głęboko gdzieś ciągle coś się dzieje negatywnego i Hamilton zawsze najlepiej na tym wychodzi
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez Piter N sie 05, 2007 10:21  

Maly-boy napisał(a):
Piter napisał(a):PS A nowicjusze o pogodzie teraz piszą :???:


nowicjusze ? mow za siebie ,oczym mamy pisać ? ja mam już dość tych wszystkich afer i pomału mam wszystko głęboko gdzieś ciągle coś się dzieje negatywnego i Hamilton zawsze najlepiej na tym wychodzi


Nie, przepraszam Wy nie piszecie o pogodzie. Wy zaklinacie deszcz :D
Avatar użytkownika
Piter
 
Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 0:46
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron