GP Węgier 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez chmiel N sie 05, 2007 10:55  GP Węgier 2007

Ten temat będzie zamknięty do czasu zakończenia wyścigu i niech nikt drugiego takiego tematu nie tworzy.

Na temat wyścigu live (opisywanie bieżących wydarzeń na torze) - zapraszamy na IRC.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez gregoff N sie 05, 2007 14:30  

Temat otwarty, ale spokojnie pisać na początku.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez yankess N sie 05, 2007 14:40  

Beznadziejny wyścig. Nudy, nudy...
najciekawsze mi sie w tym wyścigu wydało to, ze Spyker objechał Honde...
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez gregoff N sie 05, 2007 14:44  

Nie było tak źle:P Co prawda zero wyprzedzań jak to zwykle na tym torze. Jedna taktykę można było pochwalić kilka zespołów. Szczególnie Maka i BMW.

Co do jazdy Roberta to początek był średni, ale dwa ostatnie stinty były wyraźnie szybsze od Nicka i z lepszym qualem to on by się cieszył z podium. Ale tak to bywa w tej F1.

Ciekawe teraz co z Mclarenem. Czy apelację uznają czy nie.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Jankes N sie 05, 2007 14:49  

no to mamy dziś IMO wydrukowanego zwycięzcę
Kimi - coś tam próbował, cisnął jak mógł, ale tor niestety nie sprzyja wyprzedzaniu
Nick - dał się objechać na starcie, ale i tak pojechał na możliwości swoje/bolidu
Alonso - robił co mógł, pomijając karę powinien być zadowolony
Robert - dobra robota, przezwyciężył problemy, świetna równa jazda, mało zabrakło do 4, ale i tak świetna postawa
Avatar użytkownika
Jankes
 
Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 13:38
Lokalizacja: ZGora

Postprzez Darth ZajceV N sie 05, 2007 14:49  

BMW chyba naprawiło usterkę Robert dał popis jazdy, tylko cztery sekundy straty do Heidfelda. Alonso, co prawda czwarty, ale wg. mnie wypadł słabo podczas tego wyścigu, wyprzedził na początku Kubicę ale później nie potrafił poradzić sobie z Ralfem. Hamilton, Raikkonen procesyjne Heidfeld w swoim stylu w ogóle bez walki, utrzymać pozycje to on potrafi, chociaż bardzo słabo wystartował. Massa bardzo słabo.

Sutil świetnie, Kovalainen tez bardzo dobrze, szkoda, że Rosberg został wyprzedzony przez Ralfa

Yankess to znaczy, że nikomu tak na prawdę nie kibicuje, bo Pit Stopy Ferrari i Roberta u mnie ocierały się o granice zawału serca :P
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Kubuś Fatalista N sie 05, 2007 14:51  

Wyniki wyścigu
1. FIA
2. Kimi
3. Nick
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Krauza N sie 05, 2007 14:54  

Nuuuuuuuuuuuudy :eek: :eek:
Ale mamy hit wyścigu... SUTIL PRZED BARICZEM :woohoo: :woohoo:
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez SoBcZaK N sie 05, 2007 14:54  

cały wyścig siedziałem w nerwach czy Kimi wyprzedzi kierowce FIA, no nie udało sie ale to wina konfiguracji toru a nie samego Kimiego, Kubek pojechał bardzo dobrze i myśle że kubicomaniacy mają sie z czego cieszyć, nie że jestem rasistą ale życzyłem Hamiltonowi jak najgorzej i będe mu życzył jak najgorzej do konca sezonu
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Damon N sie 05, 2007 14:55  

Kubuś Fatalista napisał(a):Wyniki wyścigu
1. FIA
2. Kimi
3. Nick

Bardzo trafna uwaga. Przyznam się, że wczoraj na Ferka byłem troszkę zły, ale po dzisiejszych wydarzeniach to życzyłem mu lepiej niż to wczoraj napisałem. Chyba dorasta nam kolejny "dyktator" w F1. Ciekawe dlaczego Massa tak słabo :hmm:
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez marcjan86 N sie 05, 2007 14:55  

Massa zupełnie rozbity, bez ładu i składu. Deja vu A.D. 2006
Rosberg przegrał beznadziejną taktyką 4 miejsce, gratulejszyn :evil:

Wyścig generalnie był agonalny.
Obrazek
Avatar użytkownika
marcjan86
 
Dołączył(a): Śr lut 08, 2006 16:04
Lokalizacja: CK

Postprzez Barti N sie 05, 2007 14:56  

Po tym wyścigu jedyna pozytywna myśl jaka mi po głowie chodzi to taka że team BMW potrafi wcale nie gorzej od McLarena czy Ferrari obmyślić strategię zespołu czy też modyfikować ją podczas samego wyścigu.

Ogromny żal mi Alonso robił co mógł na tym torze ciężko się jedzie za innym kierowcą a co dopiero mówić o wyprzedzaniu... Dlatego chwała mu za to że potrafił wyprzedzić aż dwoje kierowców, również brawa dla Roberta dobra równa, jazda.

hmmm może będę śmieszny ale zachowanie Hamiltona na podium jego radość była troszkę nieuzasadniona ponieważ według jego własnego teamu to właśnie błędy anglika doprowadziły do tego że nie zobaczyliśmy dubletu McLarena.
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Maly-boy N sie 05, 2007 14:57  

gregoff napisał(a):Nie było tak źle:P Co prawda zero wyprzedzań jak to zwykle na tym torze. Jedna taktykę można było pochwalić kilka zespołów. Szczególnie Maka i BMW.

Co do jazdy Roberta to początek był średni, ale dwa ostatnie stinty były wyraźnie szybsze od Nicka i z lepszym qualem to on by się cieszył z podium. Ale tak to bywa w tej F1.

Ciekawe teraz co z Mclarenem. Czy apelację uznają czy nie.



Pochwalić taktyke zaspołów BMW ? wg. mnie to totalna dupa maryni przez te 3 pit stopy Heidfeld ledwo co przed Alonso a Robert za nim choć po 1 pit stopach był przed Ralfem i Fredkiem wszyscy co jechali na 3 pit stopy oprocz Heidfelda któremu udało się ledwo co utrzymać to 3 miejsce wyszli na minus.
Robert zawdzięcza ta 5 pozycje dobremu startowi i temu ,że Rosberg jechał na 3 pit stopy Schumacher był wolniejszy a gdyby jechal na 2 pewnie byłby przed Alonso który przez większosc wyscigu jechał za Raflem i tracił czas do Kubicy
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez falconf1 N sie 05, 2007 14:58  

Pierwsze wrażenie jest takie: weźcie zabierzcie ten tor jak najszybciej z kalendarza, bo omal nie zasnąłem. Kompletny brak wyprzedzania i wielka nuda :evil: Hamilton wygrał pomimo, że nie był najszybszy. Kimi był najszybszy ale nawet raz nie miał okazji zaatakować. BMW bardzo przyzwoicie, chociaż Robert miał olbrzymie szanse na P4 - troszkę ta taktyka nie do końca wypaliła. Naprawdę duża niespodzianka to świetna jazda Nico, Ralfa i Heikiego. Na minus można zapisać jazdę Massy, Hondy (tragedia!!!) i Sakona.
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mkpol N sie 05, 2007 14:59  

BMW przegrało strategią 4 miejsce, a kubek osobiście 3. Gdyby pojechał na 2 pitstopy przypuszczalnie stałby na podium. A jeśli już to po 2 pitstopie powinni mu dać miętkie opon, żeby końcówkę jechał na wyraźnie lepszych twardszych.
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Następna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości