GP Węgier 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez golakr Wt sie 07, 2007 22:07  

bonafide napisał(a):A GP Europy czy jeszcze poprzednie na Silvestrone,prawda jest taka że Fisco w drugiej połowie sezonu regularnie przegrywa z Heikkim i zupełnie sie nie zdziwie jak Flavio nie przedłuży z nim kontraktu i straci fotel kierowcy w Renault.

Fortuna na pstrym koniu jeździ; niedawno wszyscy "Hajka" na kolarzówę wrzucali. Ale jest faktem ktoś straci dostęp do szoferki w renówce.
Pepik napisał(a):Wyścig o GP Węgier 2007 był ogólnie rzecz ujmując nudny, mało ciekawy i interesujący, nie obfitujący w manewry wyprzedzania, lub inne ekscytujące wydarzenia na torze.

Nieodłączną częścią każdego GP są tzw. PitBabes a same obcowanie z tymi uroczymi istotkami :cmok: ukoi każdy ból.
Darth ZajceV napisał(a):Massa miał przed sobą pusty tor w trakcie wyścigu i mimo tego nie był wstanie pojechać szybciej niż Sato.

Massa może i przeciętniak ale MASZINY się psują i PEPIK powinien o tym wiedzieć.
Pepik napisał(a):Kto w takim razie ma rację? Kto mówi prawdę, a kto kłamie? Sam już teraz nic nie wiem. To Felipe miał te problemy z bolidem, czy po prostu pojechał słaby, no dobra, gorszy wyścig? Czekam na konkretną odpowiedź. Sorry Chmiel za wmieszanie w małą dyskusję

1. Chmiel nie wyrocznia
2. Ferrari nie robocop
3. Massa nie mistrz
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez chmiel Wt sie 07, 2007 23:55  

golakr napisał(a):Massa może i przeciętniak ale MASZINY się psują

Ale Felipe nie wspomniał o tym żadnym słowem po wyścigu. Można twierdzić, że jeżeli miałby problemy, to na pewno by o tym powiedział. Wg mnie skoro nic nie powiedział, to żadnych problemów technicznych nie miał. Tyle. Ale żeby nie było - mogę się mylić.

golakr napisał(a):1. Chmiel nie wyrocznia

Hehehe :-P
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Jacobser Śr wrz 05, 2007 20:04  

Jakbym mógł jeszcze się wypowiedzieć na temat wydarzeń na Węgrzech to dodam, że bardzo ten wyścig mnie zaskoczył, bo od tego czasu w zespole BMW Sauber zaczęli niewiedzieć czemu stawiać na Heidfelda, który już po raz kolejny w tym roku stanął na podium. Natomiast wydarzeniem in minus była postawa Trullego, który znacznie uległ Schumacherowi.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron