Przed GP Włoch 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Miaja Menant So wrz 08, 2007 18:47  

Fisichella w swoim "domowym" wyścigu zajął zaledwie 15. miejsce w kwalifikacjach. Kolejny raz przegrał rywalizację z partnerem z teamu Kovalainenem, który wystartuje z dobrego siódmego miejsca. I ten człowiek (Fisichella znaczy się) śmie deklarować, że chce pozostać w zespole na przyszły rok?! Briatore go nie zatrzyma niezależnie od bagażu doświadczenia Włocha. W końcu młody Piquet jest bardziej perspektywiczny. Widać w nim materiał na mistrza, we Włochu już nie. Więcej, niż do tej pory, nie osiągnie.

Co do wyników kwalifikacji - jedyną niezwykłością jest to, że szefostwo McLarena pozwoliło Alonso wysforować się przed Hamiltona. :P Poza tym nic ciekawego. Czołowa szóstka obsadzona w całości przez kierowców trzech czołowych teamów, a QNick jak zwykle przed Kubicą.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez pjaxz So wrz 08, 2007 18:49  

Radosław Leniarski: Zainteresowała mnie duża różnica między pierwszą a druga serią kwalifikacji. Czy chodzi o większy ładunek paliwa w samochodzie?

Robert Kubica: Różnica? Skądś się ta różnica bierze. Cóż, w trzeciej serii jest w samochodzie zwykle więcej paliwa niż w drugiej (dłuuuuga cisza).

Żaden kierowca z czołówki aż takiej różnicy w czasach między druga serią a trzecią nie miał...

RK: Oglądajcie wyścig to się dowiecie

Czyzby jednak sporo paliwa w baku? Znowu chyba testuja strategie, w sumie moga sobie na to pozwolic, 3 miejsce w generalce i tak jest ich. Nie maja nic do stracenia
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez 5cuderi4 So wrz 08, 2007 19:03  

Miaja Menant napisał(a):Co do wyników kwalifikacji - jedyną niezwykłością jest to, że szefostwo McLarena pozwoliło Alonso wysforować się przed Hamiltona. :P
Być może próbują go przekupić, żeby nie nagadał na McLarena więcej ciekawostek w sprawie afery szpiegowskiej. :D
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez sneer So wrz 08, 2007 19:13  

Miaja Menant napisał(a):Fisichella w swoim "domowym" wyścigu zajął zaledwie 15. miejsce w kwalifikacjach. Kolejny raz przegrał rywalizację z partnerem z teamu Kovalainenem, który wystartuje z dobrego siódmego miejsca. I ten człowiek (Fisichella znaczy się) śmie deklarować, że chce pozostać w zespole na przyszły rok?! Briatore go nie zatrzyma niezależnie od bagażu doświadczenia Włocha. W końcu młody Piquet jest bardziej perspektywiczny. Widać w nim materiał na mistrza, we Włochu już nie. Więcej, niż do tej pory, nie osiągnie.
.


A widziałeś jak mu Barichello drogę zajechał ?
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bankoq So wrz 08, 2007 19:46  

Alonso był dzisiaj świetny i wygląda na to, że to Hamilton miał dzisiaj pole-strategy, no ale mu nie wyszło - stąd jego wyraźne niezadowolenie. FA jest najprawdopodobniej cięższy od LH.

Kibicuje Alonso i mam nadzieję, że bez problemu zwycięży jutro, a Massa powalczy z Hamiltonem.

No i żeby Kubica w końcu coś pokazał, bo ostatnie wyścigi nie były zbyt udane, do tego, nie ma co ukrywać, jest mierny w kwalifikacjach w tym sezonie :(
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez Pieczar So wrz 08, 2007 19:47  

I jak co weekend marudzenie kubicomaniaków - raz Wam nie pasuje, że ma więcej paliwa, innym razem, że mniej. A może właśnie ma mniej, tylko dał za przeproszeniem dupy na qualu? Czemu tego nie weźmiecie pod uwagę? Jak do tej pory to Heidfeld jest lepszy od Kubka i potwierdził to po raz kolejny na qualu. Szkoda tylko, że Wy tego nie możecie zaakceptować (no bo jak ten j***bany szkop mógłby być lepszy od naszego kochanego Robercika). Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie można jeździć w Q3 z dowolną ilością paliwa i skończy się to p***dolenie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Arek So wrz 08, 2007 19:52  

[quote="Miaja Menant"]Fisichella w swoim "domowym" wyścigu zajął zaledwie 15. miejsce w kwalifikacjach. Kolejny raz przegrał rywalizację z partnerem z teamu Kovalainenem, który wystartuje z dobrego siódmego miejsca. I ten człowiek (Fisichella znaczy się) śmie deklarować, że chce pozostać w zespole na przyszły rok?! Briatore go nie zatrzyma niezależnie od bagażu doświadczenia Włocha. /quote]


Jak dla mnie gdyby nie błąd Barichello to Fisichella by awansował do 10
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Fisico_F1_ASR So wrz 08, 2007 19:52  

Może Macki i QNick beda jechać na 2 stopy a Ferrari i Kubica na 1 ??
Iceman na pewno ma dużo.
Co do Giancarlo to uważam, iż kara dla Barrichello. ( Fisi dostał za niby blokowanie Sakona w Turcji.
Fisico_F1_ASR
 
Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 20:18

Postprzez kamilka So wrz 08, 2007 19:55  

McLareny poszalały. Wygraną Alonso może zepsuć jedynie awaria. Strasznie szybki dzisiaj był (to dopiero drugie PP Hiszpana w tym sezonie :o nie licząc Węgier). Różowo za to nie będzie dla Ferrari. Będzie to dla nich ciężki wyścig. I to jeszcze we Włoszech, domowy wyścig... Ale jak wiadomo takie są najgorsze :-D Szkoda Kimiego. Chyba nie bardzo mu odpowiada T-car. A pierwszy trening napawał takim optymizmem! Ale raczej powinien poradzić sobie z Heidfeldem chociaż przypuszczam że tak szybko to on raczej nie odpuści. Robert - hmm. Tu się trochę zawiodłam bo powiem że po cichu liczyłam na powtórkę sprzed roku ale teraz ciężko będzie to powtórzyć... Rosberg, Trulli i Kova nie zaskoczyli - trzymają swój stały poziom. Za to Hondzia chyba odzyskała oddech :D Ralf - tutaj to tylko jedno słowo: bida! Po raz kolejny nie przeszedł nawet do Q2... Po świetnym wyścigu na Węgrzech znów okupuje dalsze pozycje :-(
Avatar użytkownika
kamilka
 
Dołączył(a): So kwi 28, 2007 17:08
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez barteks So wrz 08, 2007 19:57  

Pieczar napisał(a):Jak do tej pory to Heidfeld jest lepszy od Kubka i potwierdził to po raz kolejny na qualu.

Kubica 2 tygodnie temu potwierdził, że jest lepszy w qualu ;)

Może Macki i QNick beda jechać na 2 stopy a Ferrari i Kubica na 1 ??

Mnie sie wydaje, że Button jedzie na 1 pit-stop.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Alassane Bamba So wrz 08, 2007 20:01  

kamilka napisał(a):Robert - hmm. Tu się trochę zawiodłam bo powiem że po cichu liczyłam na powtórkę sprzed roku

Robert w ubiegłym roku też startował z P6 8) Na temat qualu nie mogę w sumie powiedzieć nic, bo go nie widziałem :roll:
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez bankoq So wrz 08, 2007 20:06  

Pieczar napisał(a):I jak co weekend marudzenie kubicomaniaków - raz Wam nie pasuje, że ma więcej paliwa, innym razem, że mniej. A może właśnie ma mniej, tylko dał za przeproszeniem dupy na qualu?


Do kogo pijesz tym tekstem? Jak do mnie to naucz się czytać ze zrozumieniem, napisłem, że w tym roku RK jest mierny w kwalifikacjach.

Pieczar napisał(a):Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie można jeździć w Q3 z dowolną ilością paliwa i skończy się to p***dolenie.


To nic nie zmieni, bo zespół nie będzie mógł jednocześnie obsłużyć dwóch bolidów w czasie wyścigu, co wymusza, że jeden będzie musiał zjechać wcześniej/później czyli będzie miał mniej/więcej paliwa.

Dopóki każdy zespół nie będzie miał dwóch osobnych stanowisk do jednoczesnego obsłużenia bolidów (i do tego wystarczającą ilość mechaników) porównywanie szybkości kierowców na podstawie czasów z kwalifikacji, będzie cholernie trudne (jeżeli nawet nie niemożliwe).
Ostatnio edytowano So wrz 08, 2007 20:17 przez bankoq, łącznie edytowano 1 raz
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez patgaw So wrz 08, 2007 20:09  

Pieczar napisał(a):I jak co weekend marudzenie kubicomaniaków - raz Wam nie pasuje, że ma więcej paliwa, innym razem, że mniej. A może właśnie ma mniej, tylko dał za przeproszeniem dupy na qualu? Czemu tego nie weźmiecie pod uwagę? Jak do tej pory to Heidfeld jest lepszy od Kubka i potwierdził to po raz kolejny na qualu. Szkoda tylko, że Wy tego nie możecie zaakceptować (no bo jak ten j***bany szkop mógłby być lepszy od naszego kochanego Robercika). Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie można jeździć w Q3 z dowolną ilością paliwa i skończy się to p***dolenie.



szkoda mi jest ciebie, tyle to ogladac i nadal nie rozumiec o co w tym chodzi. myslenie boli ;/
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Miaja Menant So wrz 08, 2007 20:19  

sneer napisał(a):
Miaja Menant napisał(a):Fisichella w swoim "domowym" wyścigu zajął zaledwie 15. miejsce w kwalifikacjach. Kolejny raz przegrał rywalizację z partnerem z teamu Kovalainenem, który wystartuje z dobrego siódmego miejsca. I ten człowiek (Fisichella znaczy się) śmie deklarować, że chce pozostać w zespole na przyszły rok?! Briatore go nie zatrzyma niezależnie od bagażu doświadczenia Włocha. W końcu młody Piquet jest bardziej perspektywiczny. Widać w nim materiał na mistrza, we Włochu już nie. Więcej, niż do tej pory, nie osiągnie.
.


A widziałeś jak mu Barichello drogę zajechał ?

Widziałem. Co jednak nie jest w stanie przekreślić tego, że Fisico prezentuje się zauważalnie słabiej od Kovalainena. Już w pierwszym bloku jadąc w wyjątkowo porównywalnym bolidzie był o ponad pół sekundy wolniejszy na najszybszym okrążeniu.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez Darth ZajceV So wrz 08, 2007 20:44  

Pieczar napisał(a):I jak co weekend marudzenie kubicomaniaków - raz Wam nie pasuje, że ma więcej paliwa, innym razem, że mniej. A może właśnie ma mniej, tylko dał za przeproszeniem dupy na qualu? Czemu tego nie weźmiecie pod uwagę? Jak do tej pory to Heidfeld jest lepszy od Kubka i potwierdził to po raz kolejny na qualu. Szkoda tylko, że Wy tego nie możecie zaakceptować (no bo jak ten j***bany szkop mógłby być lepszy od naszego kochanego Robercika). Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie można jeździć w Q3 z dowolną ilością paliwa i skończy się to p***dolenie.


Wrzuć na luz. Nawet jak ma mniej paliwa w tej sytułacji to za danie dupy bym tego nie uznał... połowa stawki by się pewnie dała pokroić za regularne stary z trzeciej linii. Kubica zrobił po prostu swoje, a Heidfeldowi się noga omsknęła na gazie i wyprzedził Raikkonena. Przecież jak reszta nie masz najmniejszego pojęcia kto ile ma w baku nalane, więc jeszcze raz wyluzuj.

W ogóle to myślenie wielu jest lekko dziwne. Jeżeli Robert kogoś wyprzedza to to jest normalne (nie tylko dla Kubicomaniaków), a jak już np. Kovalainen wyprzedza Roberta to Polak daje dupy... chyba nikt nie pomyśli, że Fin pojechał po prostu świetny wyścig.

Wszyscy jadą po Kubicomaniakach, a sami oceniają Roberta przez pryzmat tego, że on ma być najlepszy. Zastanówcie się trochę.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości