Przed GP Włoch 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez McLuke Pn wrz 03, 2007 7:03  Przed GP Włoch 2007

No cóż, powoli można by już zacząć dyskusję na temat niedzielnego wyścigu.
Jak sądzicie, czy po testach na Monzy w stawce może się coś zmienić? I jak się spiszą poszczególne zespoły? ;)

Zapraszam do dyskusji :D
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez Krauza Pn wrz 03, 2007 7:47  

Według mnie mało... Maki znowu na czele, potem ferka i za nimi beemka. No chyba że...
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez mars28 Pn wrz 03, 2007 7:56  

Wyscig pewnie nie bedzie odbiegal od "standardu" do jakiego juz zdazylismy sie przyzwyczaic w tym sezonie. Jedynie deszcz lub ewentualnie SC moze tu namieszac.
Avatar użytkownika
mars28
 
Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 13:02
Lokalizacja: Kielce

Postprzez patgaw Pn wrz 03, 2007 9:09  

ja tam licze ze bmw da kubicy normalny bolid, i ze beda mieli taka predkosc zeby przynajmniej powalczyc ze slabszym z dwojki ferrari-mac
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Misiak Pn wrz 03, 2007 9:09  

Ja uważam, że to jednak Ferrari zdominuje ten wyścig i znowu zdobędą dublet.

A co do atrakcyjności widowiska to na pewno wyścig nie straci jeżeli ktoś z pierwszej szóstki (klasyfikacja) zakwalifikuje się na dalszej pozycji, ewentualnie przez drobną awarię stanie na P17, P11 lub na końcu.
Avatar użytkownika
Misiak
 
Dołączył(a): Pn kwi 23, 2007 8:54
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Fisico_F1_ASR Pn wrz 03, 2007 9:17  

Też uważam że Ferrari u siebie zdominuje wyścig.
Może deszczyk jak podczas testów? :)
Fisico_F1_ASR
 
Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 20:18

Postprzez rafaello85 Pn wrz 03, 2007 9:25  

Uwielbiam tor Monza! To jeden z moich trzech ulubionych obiektów w kalendarzu F1 :) Kierowcy osiągają tu fenomenalne szybkości, mam nadzieję, że w tym roku będzie tak samo. Chciałbym żeby GP było rozegrane przy pięknej, słonecznej pogodzie. To pozwoli kierowcom wyciągnąć max. ze swoich maszyn :-) Jeśli chodzi o rozkład sił, to chyba nie będę orygnialny gdy stwierdzę, że Ferrari i McLareny będą przodować -koniecznie w takiej kolejności :lol: BMW może tu być mocniejsze niż zawsze, ale uprzedzając wypowiedzi marzycieli :-P nie liczyłbym tu na cud w postaci drugiego w karierze podium dla Polaka. No chyba, że przy bardzo sprzyjających okolicznościach tj. awarie McLarenów :P Nie będę ukrywał, że bardzo liczę na dublet Ferrari, bo w końcu włoski zespół będzie u siebie :-D W zasadzie co rok Ferrari jest bardzo mocne na tym torze i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Epik Pn wrz 03, 2007 9:41  

powiem wam jedno i zobaczycie...
kto wygra we włoszech będzie mistrzem świata :grin:
Avatar użytkownika
Epik
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 11:55
Lokalizacja: Rybnik
GG: 4544101

Postprzez SPIDER Pn wrz 03, 2007 10:46  

To jest wyścig, na który czekam cały sezon. Monza i tysiące fanów Ferrari, którzy oddali by za czarnego konika życie.

Kierowca Ferrari lub Ferrari wygrywające na Monzy, to bezcenna rzecz.
Jeśli w niedzielę wygrałby Kimster, to stałby się prawdziwym kierowcą Ferrari.
:-)
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez lightstone Pn wrz 03, 2007 10:55  

a mi sie wydaje, ze .... wygra Sakon Yamamoto, pozatym standard McLaren zaraz za nim (no chyba, ze Ferrari)... tuz za nimi BMW (no chyba, ze Renault)

zero siedem zero zero ... zadzwon teraz, wrozka prawde ci powie
lightstone
 

Postprzez P@veL Pn wrz 03, 2007 11:04  

Ja liczę na dublet Ferrari. Nie dlatego, że ich lubię :-P po prostu dla tego żeby walka w klasyfikacjach toczyła się dłużej. Mam też nadzieję że Robert dostanie taką agresywną taktykę jak w Turcji. Albo będzie 3, albo 7-8, ale niech znowu spróbują bo na początku sezonu Doktorek mówił, że tankują więcej paliwa niż powinni bo i tak nie mają szans dogonić Ferrari i McLarena, a teraz już próbują jakiejś walki.
Avatar użytkownika
P@veL
 
Dołączył(a): Cz lut 16, 2006 16:44
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Marco Gronichella Pn wrz 03, 2007 11:22  

Mój ulubiony wyścig w każdym kalendarzu F1. Niewątpliwie Ferrari będzie chciało mieć dublet w końcu ich domowy wyścig. Licze na dobrą postawę BMW i piękne chwile jakie przeżywaliśmy rok temu :P
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez Darth ZajceV Pn wrz 03, 2007 11:54  

Testy, które odbyły się w ostatni weekend wskazywały by na zwycięstwo McLarena, Ferrari na drugim miejscu mocno naciskane przez BMW, reszta stawki była bardzo wymieszana.

Jednak nie możemy zapominać, że testy rządzą się własnymi prawami. BMW mimo stosunkowo słabszego samochodu w zeszłym roku było tu mocne zarówno w wyścigu jak i w kwalifikacjach. Tor w Kanadzie ma podobną charakterystykę do toru we Włoszech, także nie przekreślał bym szans BMW na walkę o podium.

Ferrari na pewno tanio skóry nie sprzeda. Ciekawe jak tam z sytuacją wewnętrzną w McLarenie. W przypadku takich zgrzytów jak na Hungaroringu może być dla srebrnych nieciekawie.

Typował nie będę bo praktycznie każdy z czołowej szóstki ma szanse na podium. Jednak na konferencji chciałbym zobaczyć Kubicę i obu kierowców Ferrari... i obok posmutniałego Alonso, który zajął by czwarte miejsce.

Epik W zeszłym roku się nie sprawdziło.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez SoBcZaK Pn wrz 03, 2007 11:55  

rok temu Kimi w słabym MP4-21 był drugi na mecie, w tym roku w mocnym Ferrari może być już pierwszy :) lubi ten tor i mam nadzieję że tam wygra, na podium Kubka bym nie liczył bo to co piękne nie zdarza się dwa razy :P chyba że na prawde jest dobry na tym torze to kto wie....
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez cziken Pn wrz 03, 2007 14:22  

Ja za to licze na szalony wyscig.Zeby awarii nie brakowało,SC,zeby Fiamilton kapcia złapał :D ... i zeby Robert stanął na podium :grin: A wygra Alonso :-P


sobczak napisał(a):Kubka

Dżizys jak bym słyszał moja mame.''Jak tam nasz Kubek jedzie'' albo ''O której jedzie Kubica''...
Avatar użytkownika
cziken
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 18:29
Lokalizacja: Assen

Następna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron