GP Włoch 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Sanki Wt wrz 11, 2007 18:18  

To ja jeszcze dorzuce swoje 3.41 grosze. Środkowy palec to normalna rzecz w sporcie, tak jak przemoc w szkołach :evil: . A pamiętacie Kimiego? Nawet to było w tym roku jak w Bahrainie na treningach pokazał "fakiu" Sutilowi czy tam Albersowi. 90% nie pamięta? Dlaczego? Wole tego głośno nie mówic z czym (kim) to jest związane. Jeśli tej osobie ktoś pokazał środkowy palec to źle, ale jak np. Kimi pokazal palec "spajka piloten" :twisted: to nikt nie mowil ze zle postapil (nie pamietam jezeli ktos tak mowil).

Przytocze tutaj fajne powiedzonko:
"Jak Kali kraśc krowa to dobrze, ale jak Kalemu kraśc krowa to źle"
Obrazek
Sanki
 
Dołączył(a): N cze 10, 2007 19:01

Postprzez rafaello85 Wt wrz 11, 2007 18:19  

Master napisał(a):Typowe zachowanie Niemca

On nie jest czystej krwi Niemcem. Ojciec Nicko to Fin. Nie wiem, więc czemu przypisywana jest mu narodowość niemiecka. Może matka Nico jest Niemką?

Master napisał(a):Ja wiem że to Finlandczyk

Fin :)

Kubuś Fatalista napisał(a):Nico nie pierwszy i nie ostatni który pokazał środkowy palec innemu kierowcy.

Racja! Tylko jakie tu było uzasadnienie?? Chyba tylko takie, że Kubica "śmiał" wyprzedzić blondynę :???: Manewr bardzo mi się podobał - byłem pod wrażeniem. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz ten blond-laluś dostanie po dupie od Roberta. Swoją drogą Kubica wykazał bardzo duże opanowanie i zbojkotował to całkowicie, ja natomiast powiedziałbym Rosbergowi w co sobie może ten palec wsadzić...
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez SoBcZaK Wt wrz 11, 2007 18:28  

jeśli chodzi o ten palec to wiadome że w sportach jest on normalny no ale żeby do kolegi pokazywać swoje fochy bo go lekko zarysował? wielce obrażona bidulka, jejku dotknął mu bolid i już cza pokazać Robertowi fagasa..... to zachowanie po prostu nie było potrzebne bo Kubek przecież nie narobił mu nie wiadomo co, dobrze żę on przynajmniej sie zachował rozsądnie
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Maly-boy Wt wrz 11, 2007 18:39  

o zarysował ? niewiedziałem ciekawe co Massa Alonso powinien zrobic po gp Europy albo odwrotnie gonić z widłami po torze ?
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez im9ulse Wt wrz 11, 2007 18:59  

Maly-boy -> jedno trzeba Ci przyznac ,ze jak napiszesz posta to tylko placz i zgrzytanie zebow...ciezko nadarzyc za twoja mysla :???:

sobczak napisał(a):wielce obrażona bidulka, jejku dotknął mu bolid i już cza pokazać Robertowi fagasa

Rosbergowi chyba chodzilo o atak ,podczas dublowania Spykera ,chociaz w tv wygladalo to ze Spyker byl dosyc daleko od tego duetu a Robert atakowal po zewnetrznej ,wiec nie czaje ocb ?? chyba ze Blondyna byla wsciekla bo potrzebuje punktow w pojedynku z Wurzem :evil: ogolnie nie ma robic afery ,bylo minelo...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Walsingham Wt wrz 11, 2007 19:01  

Nico w ogóle ma trochę emocjonalne podejście jak na fino-niemca. Spójrzcie na to: http://pl.youtube.com/watch?v=cKMhy8aV3Ek
Walsingham
 

Postprzez Kubicomaniak Wt wrz 11, 2007 19:05  

Kubuś Fatalista napisał(a):L3O co za kubicomaniak. Jaki szczeniak. Dziecko zastanów się co piszesz. Nico nie pierwszy i nie ostatni który pokazał środkowy palec innemu kierowcy.


Tak tak ,Rosberg zachował się jak szczeniak , może nie wiesz , ale każdy kto się tak zachowuje wygląda na szczeniaka .
Jeżeli do każdego kto go wyprzedzi po ostrej walce tak będzie pokazywał to jest nim ewidentnie.
I nie szukaj dla niego na siłę wytłumaczenia że niby go lekko zachaczył Kubica , bo to żadne wytłumaczenie.
Kubicomaniak
 
Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:41
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez RENO Wt wrz 11, 2007 19:19  

eee ten Fak był za to, że jakiś tam polaczek, niejaki Kubica, czy jak mu tam odważył się skopać tyłek temu co się tak odgrażał ile on to tyłków nie skopie w swoim 1 sezonie :-D :-D :-D a tak wogóle to Rosberg tak jak Kubica mieszka w Monaco to pewnie przy szklanece Red Bulla :P wszystko sobie wyjaśnia :-D
Ostatnio edytowano Wt wrz 11, 2007 19:20 przez RENO, łącznie edytowano 1 raz
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez ufos Wt wrz 11, 2007 19:19  

Kubicomaniak napisał(a):Tak tak ,Rosberg zachował się jak szczeniak , może nie wiesz , ale każdy kto się tak zachowuje wygląda na szczeniaka.
Jeżeli do każdego kto go wyprzedzi po ostrej walce tak będzie pokazywał to jest nim ewidentnie.
I nie szukaj dla niego na siłę wytłumaczenia że niby go lekko zachaczył Kubica , bo to żadne wytłumaczenie.


Pewnie lepiej żeby do niego podszedł i przywalił mu sierpowego.
A co do fakaczów to nie jest w końcu nic tak strasznego i nie wierzę że tobie nie przydażyło sie pokjazanie komuś fakasa.
Tyle jesli chodzi o mnie.
Avatar użytkownika
ufos
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 14:54
GG: 8539058

Postprzez Kubicomaniak Wt wrz 11, 2007 19:34  

ufos napisał(a):Pewnie lepiej żeby do niego podszedł i przywalił mu sierpowego.
Tyle jesli chodzi o mnie.


Hmm skoro tak uważasz... to pewnie lepiej ... dla Ciebie
A poważniej napisałem wyżej że jesli takie gesty bądą sie powtarzać przy byle okazji to będzie to świadczyć tylko o tym że jest szczeniakiem.
A jesli juz ktos komuś mógł pokazać "fakasa" to własnie Kubica Rosbergowi bo ten drugi miał jakieś bzdurne pretensje.
Ale Kubica to normalny facet z klasą i wygląda mi na przeciwieństwo Rosberga.
Kubicomaniak
 
Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:41
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez pc90 Wt wrz 11, 2007 19:39  

Rosberg to jeden z najglupszych kierowcow F1 proste.

o zarysował ? niewiedziałem ciekawe co Massa Alonso powinien zrobic po gp Europy albo odwrotnie gonić z widłami po torze ?


Hehe to samo chcialem napisac :D
Avatar użytkownika
pc90
 
Dołączył(a): Śr cze 27, 2007 14:19
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ufos Wt wrz 11, 2007 19:47  

Kubicomaniak skończ już te głupie dyskusje o tym czy zachowanie Nico jest szczeniackie czy nie bo jeżeli ten gest byłby skierowany do innego kierowcy to tematu by nie było i tyle w tym temacie.
Avatar użytkownika
ufos
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 14:54
GG: 8539058

Postprzez Lucky Strike baski Wt wrz 11, 2007 20:06  

http://pl.youtube.com/watch?v=Se2JQ21jgSc&NR=1

Wywiad przed wyścigiem, problemy w pit stopie, wyprzedzenie Rosberga, czyli wszystko o co Kubicomaniacy proszą:D

Pozdro
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez TobaccoBoy Wt wrz 11, 2007 20:57  

Ot wyładowanie frustracji, które każdemu może sie zdarzyć, a szczeniaki i psychofani Kubka od razu w natarciu w poszukiwaniu wroga.

Do tego niektórzy do swoich celów przeinterpretowują fakty. Faki się zdarzałyt wF1 od wielu lat, wiec co jest takiego wyjątkowego w tym?

Nico na przyszłość zamiast tego typu czynów po prostu wyprzedzi Kubka (i jeszcze innych co da punkty dla Williamsa) i tyle.
TobaccoBoy
 

Postprzez patgaw Wt wrz 11, 2007 21:02  

TobaccoBoy napisał(a):wiec co jest takiego wyjątkowego w tym?


to ze cala reszta miala jakies uzasandnienie. a ten od tak.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości