GP Włoch 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Darth ZajceV Wt wrz 11, 2007 21:08  

sobczak napisał(a): bo go lekko zarysował?


Nawet go nie dotknął, ale schodził ostro na prawo (do zakrętu) jak go tylko wyprzedził i mógł mu trochę zajechać drogę (onboard Rosberga by się przydał).

Co prawda Rosberg za takiego powodu fochami rzucać nie powinien, ale ciut za dużą aferę zrobiliście.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez sneer Wt wrz 11, 2007 21:19  

Master napisał(a):Ja wiem że to Finlandczyk. Ale ma paszport niemiecki. I jest głupi jak cep. Kubica powinien mu wrąbać w paddocku. Żeby jakiś fryc go wnerwiał.


A kto to jest Finlandczyk? :D
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez 5cuderi4 Śr wrz 12, 2007 8:33  

pc90 napisał(a):Rosberg to jeden z najglupszych kierowcow F1 proste.
Skąd taki wniosek :?: Znasz go :?: Żeby nie było nieporozumień: to są pytania retoryczne.
Takie posty mnie mocno zaczynają przekonywać o mentalności Polskich kibiców(chociaż bardziej kubiców chyba). :/
Skończcie już z tymi swoimi głupimi teoriami na temat tego "faka", bo to się robi śmieszne.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez OldHorse Śr wrz 12, 2007 8:36  

TobaccoBoy napisał(a): Faki się zdarzałyt wF1 od wielu lat, wiec co jest takiego wyjątkowego w tym?


To, że został pokazany po zakończeniu wyścigu, w którym obaj zawodnicy dojechali do mety i nikt nikomu nie zrobił krzywdy.

Taki gest pokazany "na gorąco" przy blokowaniu dublującego, albo bezpośrednio po tym jak ktoś kogoś wywali z toru ma znacznie mniejszy ciężar gatunkowy. W omawianej sytuacji świadczy o kompletnym braku opanowania Nico.
Avatar użytkownika
OldHorse
 
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 9:26
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez sadektom Śr wrz 12, 2007 10:06  

Avatar użytkownika
sadektom
 
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 10:58
Lokalizacja: Kolno woj. podlaskie
GG: 1067561

Postprzez pc90 Śr wrz 12, 2007 12:46  

5cuderi4 napisał(a):
pc90 napisał(a):Rosberg to jeden z najglupszych kierowcow F1 proste.
Skąd taki wniosek :?: Znasz go :?: Żeby nie było nieporozumień: to są pytania retoryczne.
Takie posty mnie mocno zaczynają przekonywać o mentalności Polskich kibiców(chociaż bardziej kubiców chyba). :/
Skończcie już z tymi swoimi głupimi teoriami na temat tego "faka", bo to się robi śmieszne.


Po prostu takie jest moje zdanie. A takie zachowanie raczej nie jest najlepsze w tej sytuacji
Avatar użytkownika
pc90
 
Dołączył(a): Śr cze 27, 2007 14:19
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kubuś Fatalista Śr wrz 12, 2007 17:14  

Ja się tak zastanawiam z jakiego powodu płakał Ron ? Może ktoś wie ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez patgaw Śr wrz 12, 2007 17:22  

on przeciez pot wycieral z czola...
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez SoBcZaK Śr wrz 12, 2007 18:55  

Ja się tak zastanawiam z jakiego powodu płakał Ron ? Może ktoś wie ?


on przeciez pot wycieral z czola...

on nie płakał tylko oczy mu sie pociły.... pewnie dlatego że w tym gorącu widział kolejny dublet Mclarena.....
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Jacobser Śr wrz 12, 2007 20:15  

Kolejny wyścig z problemami Roberta Kubicy za nami. We Włoszech padł dublet McLarena, ale i tak gratuluję Ferrari, gdyż Massa się nie liczył po awarii, a Raikkonen nie był sobą po wypadku. Tak więc to trzecie miejce Fina można uznać za sukces. Również z dobrej strony pokazała się Honda, choć Barrichello znów nie zdobył nawet punktu. To frustrujące.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez aba Śr wrz 12, 2007 20:17  

pc90 napisał(a):Po prostu takie jest moje zdanie. A takie zachowanie raczej nie jest najlepsze w tej sytuacji


To co powiedziec o Alonso w Monako 2004???
Tam byly faki na dwie rece naraz!!!!!
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez golakr Śr wrz 12, 2007 20:50  

Kubuś Fatalista napisał(a):Ja się tak zastanawiam z jakiego powodu płakał Ron ? Może ktoś wie ?


Fakt łzy poleciały! Dlaczego płakał wie tylko On.
Najważniejsze: wygrać w takim stylu z Ferrari (miazga) na ich terenie; cóż może być bardziej wymownego.
I dodatkowo: po prostu żal chłopa, zamiast cieszyć się jak szaleniec po tylu latach czekania na zwycięstwo jedyne co ma to kupę zmartwień. Żałosna pseudo afera, dziecinni kierowcy. Jak dla mnie, widać pod jaką jest presją.

patgaw Pot też wycierał! Ale jakiego faceta pociesza i poklepuje po plecach żona/dziewczyna kiedy wyciera pot z czoła.

Wg. mnie na Monzy najbardziej wymowne były dwa "obrazy" wyłapane przez realizatora
1. Łzy Rona, właśnie.
2. I smutek mechaników Ferrari ( czyli koniec z MŚ 2007 zarówno dla teamu jak i dla kierowcy)
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez ARTEK32 Cz wrz 13, 2007 11:31  

A dla mnie na Monzy Robert pokazał że też umie wyprzedzać a nie tylko "uciekać" (manewr na Rosbergu). Z powodu cięższego auta i faktu że startował z brudnej częsci toru miał trochę gorszy start od Kovalainena ale potrafił odzyskać swoją pozycję startową.
Nie chce mi się już czytać na innych portalach że RK jest przereklamowany. Trochę szkoda mi Ferrari, bo to jest jedyny zespół który może rywalizować z Mc i do dodaje smaczku wszystkim GP. Przed chwilą czytałem że Kimi będzie walczyć "till the end" i tak trzymać!
Robert Kubica - BMW SAUBER F1 TEAM
Avatar użytkownika
ARTEK32
 
Dołączył(a): Śr wrz 12, 2007 12:01
Lokalizacja: Kwidzyn

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron