Przed GP Belgii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kuba86 Pn wrz 10, 2007 14:51  Przed GP Belgii 2007

Myślę że już pora założyć ten temat , jako że zostało sześć dni do wyścigu. Interesują mnie wasze spostrzeżenia na temat ostatniego wyścigu w Europie na torze SPA, nieobecnym w kalendarzu w ubiegłym roku :-(.
Sezon wkracza w decydującą fazę a walka czterech kierowców o mistrzostwo zapowiada się fascynująco :-D

PS. Niezmiernie cieszę się z powrotu tego GP :D
BARCA - Mes que un Club
Hamilton- ten koleś mnie w.....
Avatar użytkownika
Kuba86
 
Dołączył(a): So maja 13, 2006 15:07
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kielce

Postprzez Jankes Pn wrz 10, 2007 16:28  

aż czterech? no ja tu już tylko dwóch widzę, max trzech (+ Kimi), jeśli nie zdarzy się "cud" to nic nie powinno już tego zmienić, Maki są dziwnie szybkie i tak będzie już do końca
Avatar użytkownika
Jankes
 
Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 13:38
Lokalizacja: ZGora

Postprzez im9ulse Pn wrz 10, 2007 17:18  

Kuba86 napisał(a):a walka czterech kierowców o mistrzostwo zapowiada się fascynująco

po pierwsze DWÓCH ,po drugie mistrzem bedzie Alonso

CO do Spa ,jeden z moich ulubionych torow - pieknie polozony ,trudny i szybki...wyscigu tu zazwyczaj obfituja w wypadki i zmiany pogody. Licze poprostu nie na procesje :-D chce widziec walke i wyprzedzanie na tym "kolosie"...no i trzeciego punkta Jensona takze sie spodziewam.

ps.szkoda ze bus-stopa rozpirzyli :-?
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez yankess Pn wrz 10, 2007 17:28  

Jeżeli ten wyścig nie będzie ciekawy, to juz chyba zaden nie będzie. Modle sie o deszcz, najlepiej niech leje na samym les combes, niech Hamilton zasmakuje tego, czego tak bardzo boją sie Baricz i Coulthard, czyli wlecieć w żwir i bande z opon.
Jak deszcz, to niech Massa dowiezie jakieś punkty, a Kimas udowodni, ze nie jest spadkobiercą losu Ralfa.
Tak czy owak licze na coś ciekawszego, 1 bdb i moze ze 3 troche ciekawsze od reszty wyścigow to za mało...
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Fisico_F1_ASR Pn wrz 10, 2007 18:20  Re: Przed GP Belgii 2007

Będzie ciekawie. Najważniejsza jest taktyka. Może często padać co oznacza częste zmiany opon (oby tak było). W przypadku deszczu wszystko się może zdarzyć ( różnica może szybko stopnieć, ale i wzrosnąć)
Fisico_F1_ASR
 
Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 20:18

Postprzez BARBP Pn wrz 10, 2007 18:39  

Spa to mój jeden z najbardziej ulubionych torów w całym cyklu MŚ :grin: Mam nadzieję że trzecie zwycięstwo na tym torze odniesie Kimi Raikkonen, fakt że mistrzostwa już nie zdobędzie ale chociaż polepszy sobie statystykę zwycięstw :( Może Kubica nas zaskoczy :D
"Sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału" - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień."
James Madison
Avatar użytkownika
BARBP
 
Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 19:17
Lokalizacja: Elbląg/Niemcy

Postprzez O2 Pn wrz 10, 2007 19:57  

Jezeli nadal ma liczyc sie czterech kierowcow i walka ma byc emocjonujaca az do Brazyli to Hamilton musi nie dojechac Alonso najwyzej na p6, a Ferrari zaliczyc dublet Kimi p1 Massa p2.
Obrazek
O2
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 15:33
Lokalizacja: z kosmosu

Postprzez Kuba86 Pn wrz 10, 2007 20:10  

O2 napisał(a):Kimi p1


Na coś takiego liczę :-D W Belgii MAC nie będzie miał już takiej przewagi jak na Monzy
BARCA - Mes que un Club
Hamilton- ten koleś mnie w.....
Avatar użytkownika
Kuba86
 
Dołączył(a): So maja 13, 2006 15:07
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kielce

Postprzez aba Pn wrz 10, 2007 20:14  

Jak juz nikt z Ferrarki ma niezdobyc tytulu, to sorki, ale

im9ulse napisał(a):po pierwsze DWÓCH ,po drugie mistrzem bedzie Alonso


mam nadzieje ze Mambo skopie tylek Ferdkowi.
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez kubus Pn wrz 10, 2007 20:15  

Moim zdaniem Ferrari nie bedzie mialo duzo do powiedzenia w walce z mclarenami. Bardzo chcialbym zeby kimi wygral ale to raczej nie mozliwe :-(
Kimster fan
Avatar użytkownika
kubus
 
Dołączył(a): Wt kwi 24, 2007 16:59
Lokalizacja: Kutno
GG: 8948873

Postprzez SoBcZaK Pn wrz 10, 2007 21:32  

kubus napisał(a):Moim zdaniem Ferrari nie bedzie mialo duzo do powiedzenia w walce z mclarenami. Bardzo chcialbym zeby kimi wygral ale to raczej nie mozliwe Smutek

no McLareny świetnie sobie radziły w przeszłości na tym torze, Kimi również i chciałbym go zobaczyć na najwyższym stopniu podium, kto wie możę sie uda bo ten tor bardzo lubi ale nie będzie łatwo bo McLareny są nie zawodne i bardzo szybkie....
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez kuba Pn wrz 10, 2007 21:56  

Co do tej pogody to bym się nie napalał :-P Co rok gadanie ,że będzie mokro ...a i tak ostatnio coś mało tego deszczu. Albo np na 14:00 akurat tor wyschnie. Choć osobiście chciałbym żeby popadało mniej wiecej jak w 1998 :-D
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez B4ndit Pn wrz 10, 2007 22:05  

faktycznie start w Belgii w 1998 jest chyba najlepsza scena jaka znam w F1 :)
"FWD is an invention of Beelzebub and should be shunned at all costs, unless you wish to worship at the temple of the great god Understeer..."
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Postprzez robbo Pn wrz 10, 2007 22:27  

B4ndit napisał(a):faktycznie start w Belgii w 1998 jest chyba najlepsza scena jaka znam w F1 :)


e tam , jeszcze lepsza jest jak w tym samym wyścigu Schumi podczas dublowania wpada na Coultharda, zjeżdża wściekły do boksu i idzie w obstawie z zamiarem odbycia "męskiej rozmowy" ze Szkotem

co do pogody to prognozy jak na razie przewidują słoneczko :( , szkoda
robbo
 
Dołączył(a): Pn kwi 09, 2007 12:48

Postprzez Marco Gronichella Wt wrz 11, 2007 10:47  

im9ulse napisał(a):po pierwsze DWÓCH ,po drugie mistrzem bedzie Alonso


Po pierwsze TRZECH, po drugie też uważam że będzie to Alonso!!! Tor SPA też jest bardzo ciekawą konfiguracją, i chodzi mi tylko po głowie jedno czy Ferrari już odpuściło Makom czy zamierza dalej walczyć. Zbliża się kulminacyjny punkt sezonu a więc możę być bardzo ciekawie 8)
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Następna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość